Yaygın bilgisayar sistemi ağ sorunlar ve çözümleri

İçinde günümüzde ve rsquos dünya her kuruluş hakkında uygun bir akış, veri iletişimi sürdürmek için Pc ağ kullanır. Yaşam çizgisi, bir kuruluşun bilgi aktarımı tam hiyerarşik yapı boyunca düzenleyen sorumlu kişisel bilgisayar ağıdır. Bu ağlar paylaşmak ve bir metin dosyası, görüntü dosyası veya çoklu ortam dosyası olabilen veri alışverişi için kullanılmaktadır. Ama bir sorun ve teknik anlayış yetersizliği nedeniyle bırakmak zorunda kullanıcı yüzler gerçekleştirdiğinizde zorluklar. Bu yazmak-up yaygın ağ sorunları ve bunları çözmek için evlat edinmek gerekir önemli eylemler hakkında izin verir:
ve boğa IP ve NIC endişe: ne zaman o zaman o-ecek vermek artış bağlantı sorununu iki bilgisayar aynı IP adresiyle el ile hata tarafından atanır. Bu veli network pc ile bağlantı hatası başlatabilir. NIC bilgisayar sisteminizi laptop ya da bilgisayar ağ için kısa vadeli bir bağlantı oluşturmak için sorumlu olan önemli bir unsurdur
Çözünürlük: Bu zorluk çözmek için ilgili bilgisayar sistemleri belirlemek ve onları benzersiz IP adresi atayın. Çözme ağ arabirim kartı için ilişkili zorluklar laptop Ping ve hatalı ayarlarını değiştirebilirler.
ve ağ erişim yok boğa: bazen işletim iken Pc gösterir ve ldquoNo ağ erişim ve rdquo veya bilgisayar sisteminizi bir net sunucu hata kodu HTTP 504 için hizmet değil.
Çözünürlük: Bu sorunun çözümü için tüm aygıtları yeterince bağlı olup ne olursa olsun denetler değilse tüm bağlantı yeniden yerleştirin. Wi-Fi Dünya çapında web bağlantısı bir kullanıcı örtmek Internet bağlantısı radyo dalgaları. Ulaşılamaz bazı bölgelerde de soğuk Internet bağlantısı ile uzak bu sorun yönlendirici veya hub ayarlarını denetleyin ve tüm ağ yeniden planlamak kolayca kullanılabilir durumda değilse noktalar tanınan vardır.
ve hayır ağ erişim güvenlik duvarı kısıtlama nedeniyle boğa: kullanıcı tarafından yapılan güvenlik kısıtlama ağ erişim Hizmetleri reddi bir ara yol açtı. Güvenlik Duvarı kısıtlamaları don ve rsquot kişisel bilgisayar metin veya resim / üzerinde ağ bilgisayar sistemleri de dahil olmak üzere belge paylaşmanızı sağlar.
Bir ara ağ bağlantısı güvenlik duvarı kısıtlamaları nedeniyle olmayışıdır. Bu kısıtlamalar tercih edilen ağa bağlanmasına izin vermeyeceğim
Çözünürlük: Bu sorunu çözmek için bilgisayar güvenlik duvarı ayarlarınızı değiştirmek ve sonuç olarak bilgisayarınıza erişmek için ağ tarafından sağlanan çözümler izin vermek vardır. Son derece güvenli güvenlik duvarı ayarlarını bilgisayar sistem güvenliğinizi tehdit kadar artırılması için ama bir ara güvenlik düzeyini düşürmek bekleniyor ağ çözümleri erişmek için görevlendirilmiş.
ve ağ kaynaklarına erişim rağmen hız sapma açısı boğa: hangi ile ağ kaynaklarına erişim hızı zamanla değişir fark ettim. Bireylerin en fazla bilgi iletim hızı sapma açısı açıklaması bu safsatalarını var. Bu genellikle yanlış ağ hangi halsiz veri iletimi için yol düzenlenmesi nedeniyle oluşur.
Çözünürlük: ağ etkin bir şekilde yeniden planlamak ve göre ayırır olması gerekiyor. Bu kez bu ağ üzerinde yük aşağı kesecek hantal dosyaları sıkıştırmak üzere tavsiye edilir. Ağ kartınızın yapılandırılmış olup olmadığını olursa olsun iletimi öğeleri de modu gösterir kart aşırı kullanılmaktadır ve ağ kartı çalışmıyor bu yüzden bunun yerine yeni bir uyumlu dizüstü bilgisayarınıza.
ve boğa Normal ağ bağlantı hatası: Kablolu bağlantısı nedeniyle hatalı bir bağlantı ya da fiziksel olarak zarar görmüş örtmek normal damla ağ bağlantısı tetikleyebilir.
Çözünürlük: Bu sorun incelemek çözmek için varsa herhangi sonra azaltmak ağ kabloları bu değiştirin. Kablosuz ağ durumunda soğuk spot ve hatalı yönlendirici ayarlarını tanımlamanıza ve düzeltmenize sonra. Kablosuz Ağ sorun giderme için son derece zor ancak bazı mantıklı seçim senin ikilemin kaldırabilirsiniz.
Yine de bazı sorgular için bilgisayar ağları ile ilgili var o zaman sen-ebilmek kullanma gibi Cisco, Impcsupport vb ağ pc alanında baş üst işletmeler tarafından sağlanan çözümler web teknik destek. Kişisel bilgisayar ağ ile bağlı bütün sorunlarınız için güvenilir ilaç veriyorlar.