Yanlış Telefon Kılıflarını Kullanma Aslında Telefonunuza Zarar Verebilir

Apple Maps, artık transit kurallarına sahip, dergi tarzı bir arayüzde farklı kaynaklardan konuları çeken oldukça basit bir Haber uygulaması var. Güzel görünümüyle eşleştirilebilecek son derece özelleştirilmiş iPhone 4S kapakları da var. İPhone 4S için tüm aksesuarlar telefonun kendisi gibi şık ve modaya uygun. Segways, stili ve onu bir araya getiren diğer aksesuarlar nedeniyle genellikle bulmak zor. IPhone 6S ve 6S Plus, öncekiler gibi güzel görünüyorlar, ancak dayanıklılık ve pil ömründen ziyade stil için daha fazla üretildiler. Tarz, Apple’ın iPhone sattığına inandığı ve satın alma alışkanlıklarımıza göre iPhone sahipleri de aynı fikirde. Bu tür telefonların sahipleri her zaman diğerlerinden uzak durmaktadır. Haklı olarak bu nedenle, bu telefonlar son derece maliyetli ve hiçbir şekilde zarar görmemelerini sağlamak isteyeceksiniz. Kendimi 2 gibi yap, çünkü herkes ya yapamayacağını söyler ya da bacağından 2 tane şarj etmek isterler. Normal bir günün sonunda, bir iPhone 6S’de normalde yüzde 20 ila 30’luk bir ücretim var ve eğer uzun bir gün veya hizmetin kötüyse, tamamen ölebilir.

Bu yetersizliği gidermek için Samsung, kulaklıkların başına şarj başına altı saate kadar müzik sunar. Samsung Galaxy Note 10 için yalnızca gizlemek için dışarı çıkmadınız, bu yüzden açık bir durumda gösterdiğinizden emin olun. Kendiniz için bir Hava Durumu almakla ilgileniyorsanız, Indiegogo kampanyasına gidin. Innoant’ın Hava Kutusu, piyasaya çıkacak birkaç yeni ve ince pil kutusundan biri, ancak şimdiye kadar kullandığım ikisinin en iyisi. Hava Davası, batarya ölümü korkusunu ortadan kaldırıyor ve ben asla farketmedim. Yaklaşık bir aydır Innoant’ın Hava Kasası modelini kullandım ve o kadar ince ki, içinde pil olmasa bile aldım. İnanılmaz derecede ince profilinden dolayı, Hava Kılıfının kullanılması tüm akü kasalarından çok daha az güçlük çekiyor.

Silikon bir kılıf kullanıyorsanız, telefonu şarj ederken kılıfı çıkarmanızı öneririz. Bu kazançlı durumlar çarpıcı ve göz alıcı tasarımlarla birlikte gelir ve zaten olağanüstü bir cihaza yeni bir lezzet vermek zorundadır. Bu nedenle, bu cihazları tamir etmeye ve telefonu birkaç dakika içinde onararak hayatınızın sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayan ürün ve hizmetler sağlamaya odaklanan birkaç şirket ortaya çıktı! Başlangıç ​​kitlerinin çoğu, yazıcılar, sıcak presler, şablonlar ve boş kılıflar dahil olmak üzere özel çantalar hazırlamaya başlamanız için gereken her şeyi içerir – kendi çantalarınızı hazırlamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey. Jak, Apple kulaklıkları için iyi bir şekilde yapılmıştır, ancak diğer pek çok kulaklıktan daha fazla nefes alan oda gerekir. Ayrıca, kapasitenizi iki katından fazla arttırmak için iPhone 6S için 2, 400mAh ve iPhone 6S Plus için 2, 800mAh ile benzer büyüklükte bir pil taşır. İPhone 6, 6 Plus, 6S ve 6S Plus için kullanılabilir.

Daha da iyisi, etrafta ya da bir tane almayı planlıyor olmanız durumunda, iPhone 8 üzerinde de çalışacaklar. Cevap: Bu değişir. Çoğu HDMI anahtarı ayrı bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz, ancak aygıtlar tarafından HDMI kablosuyla sağlanan 5V voltajla çalışır. İPhone’lar diğer mobil cihazlardan çok daha sofistike ve lüks görünüyor. En azından birkaç gün daha Indiegogo’da sipariş verebilirsiniz. Bugün, iPhone 4S kasaları söz konusu olduğunda çeşitli stil ve tasarımlardan birini seçebilirsiniz. Minimalist bir tasarıma sahip maksimum koruma sunar ve üç bitişli gelir: Aramid Karbon Fiber, Siyah Deri ve hafif Shell Kılıf. Bu durumda sadece birden fazla bankamatik ve kredi kartını bir nakit cebi ile birlikte taşımak için tasarlanmamıştır, aynı zamanda telefon için mükemmel koruma sağlar. Telefon 4S silikon kılıfları: Bu telefonlar kaygandır, en iyi tutuş ve hasar koruması sunduğundan silikon kılıflar tavsiye edilir. Telefon uygulamaları tarafından tanımlanır. IPA uzantısı. Uzun zamandır cep telefonu sektöründe ciddi bir şekilde rekabet eden Samsung, pazarda neyin işe yarayıp neyin bombalayabileceğini biliyor.

Ayrıca, piyasa fiyat aralığına göre prim, orta ve düşük olmak üzere ve dağıtım kanalı temelinde çok markalı mağaza, tek markalı mağaza ve çevrimiçi mağazaya ayrılmıştır. Yeni iPhone 4S için, diğer aksesuarlarına benzer bir iPhone kılıfı, farklı fiyat aralıklarında bulunacak. ThinCharge davasının Amazon’da sürdüğü 130 fiyat, bu da iyi bir anlaşma. 40, çok iyi bir anlaşma. Yine de hepsi mükemmel değil. En son iPhone 4S piyasaya sürülmeye hazır ve Apple kullanıcıları piyasaya sürülmeyi bekliyor. İPhone’un ortaya çıkışı mobil cep telefonlarında yeni bir nesil doğurdu ve yepyeni iPhone 4S’nin henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen, ikincisi için iPhone 4S kasaları çoktan piyasaya girdi. Telefon her zaman yararlı bir araç olarak kabul edilir, ancak bazen başkalarına rahatsızlık verir ve bu nedenle, mobil bir jammer kullanımı rol oynamaktadır. Bu gadget, geçmişin teknolojik engellerini aştı ve insanların fotoğrafçılık ihtiyaçlarını karşılamasını sağladı. “Baş müzakereci, toplantıdaki insanlardan birine göre dedi. Plastik kılıflar daha canlı görünmekle birlikte, deri olanlar daha şık, metaller ise her zaman hareket halinde olan insanlar içindir.