Xiaomi Mi Mix Kılıf

Xiaomi Mi Blend, elimizde pratik deneyimlere şaşkınlık gösteren 2K ekran içeriyor. 4 inçlik ekran genellikle muazzam boyutta bir ekran ancak Xiaomi Mi Mix’te sınır yok ve ön tarafın altındaki boş bir zemine yakın olmadığı için geniş değil. Güçlü Snapdragon 821 ve 4GB RAM combo mükemmel elektrik güçlendiricileridir ve gücü kuvvetli kullanarak çalışır. Çok görevli ve medya uzmanlığı, böyle bir prensip telefonu çekebilir.

Xiaomi Mi Mix, armatürlerle f / 2 olarak bu tür arkalerde 16MP kamera bulunuyor. 0, Faz tespit otofokus, çift LED (ikiz ton) flaş, EIS vs. Ön kamera sadece 5MP sensör sunar. Xiaomi Mi Blend, hızlı pil şarjı için Easy cost 3. 0 yardımını kullanırken çıkarılabilir olmayan bir 4400mAh pil içeriyor. Xiaomi Mi Mix, 91 yaşında çerçeve küçücük sergi için 6 inçlik bir alanla piyasaya sürüldü. 4GB / 6GB RAM ile birlikte Qualcomm 821 işlemcisi ile akıllıca olan akıllı telefon kavramı olarak tanımlandı. Xiaomi Mi Blend, yılın en muhteşem telefonlarından biri olarak kabul edilebilir ve sadece bir çift, bu telefon için sadece üç gelir elde edildiğinden, beta planı ile güncellemeyi dürüstçe ele alacaktır. Şirket her ay on, 000 telefon vermeye yardımcı oluyor, bu yüzden sadece yüz bin kişi güncellemeyi kontrol edebiliyor.

İlk satış bir kez 10 saniye bitti, ikincisi otuz saniye bitti. Telefonlar hemen satın aldı ve siz çok azken üçüncü satışa gelinceye dek açıldı, neredeyse kesinlikle birincil ikisi gibi satıldı. Xiaomi Mi Combine, sanırım, çoğu telefonun bundan birkaç yıl sonra benzer olacağı düşünülüyor. Ve inan bana çarpıcı. 4 inçlik ekran, telefonla birlikte tüm yüz alanınızı temel alır ve ön tarafla ilgili ortaya çıkabilecek düğmeler aslında ekrandadır. Xiaomi Mi Mix, web’i kullanarak bir sevgilisi konsepti için yalnızca varolacak gibi görünen gerçekten oldukça deli görünümlü bir cihaz. Aslında Xiaomi kesinlikle Mi Combine’i sağlıyor. Telefonun yüzde 6,3’lük ekran-vücut oranı, Mi Miksaj Xiaomi’nin görsellerinde ek olarak bir elma iphone yedi’den daha büyük gözükmüyor. Xiaomi Mi Blend, Fransız tasarımcı Phillipe Starck tarafından tasarlandı. Cep telefonunda seramik bir çerçeve ve düğmeler içeren seramik bir gövdeye sahip. Kamera altın üstünde. Tipik kızılötesi sensörlerin yerine bir ultrasonik yakınlık sensörü var. Artı kulaklık, geleneksel bir hoparlöre ihtiyaç duymadan dinleyebilmenizi sağlayan bir “panjur piezoelektrik seramik” programı ile değiştirilir. Telefon renkleri siyah; Bu noktada başka renklendirme türevi yoktur. Xiaomi Mi Mix Kılıf

Ancak, uzun vadede bu modele başka renkler eklerseniz parmaklarımızı geçtik. Aynı bir boyut geliştirirken bile, bu Xiaomi tasarımına sunulan şov Apple iPhone7’ye göre% 23 daha fazla inceleniyor. Telefonun genel vücut oranı ekranı doksan numara. Kesinlikle göze çarpan göz alıcı bir aşama. Bu telefon, küçücük tercih edenler için değil. IPS ekranı gerçekten çok büyük 6. Bu telefon, ısıya dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı olabilen seramik bir genel gövde sağlamaktadır. Bu telefonu kullanarak şok emici bir durum önerilir. Cep telefonu yalnızca otuz günlük bir süreyle (varış gününe göre) bir kişi tarafından arızalıysa, garanti, telefonun sorununa bağlı olarak, tekrar göndermek, geri ödeme yapmak veya tamamen ücretsiz olarak onarmak olacaktır. Telefonla sorunlar kendiliğinden ortaya çıkarsa, müşterinin (önceden) ön ayarınıza göre yeniden göndermek veya geri göndermek için kuracağız. Cep telefonunu bize geri göndermek için harcadığınız posta ücretinin masrafını biz koruyacağız. Nakliye ve teslimat ücreti, iade edilen eşya depomuza geldiğinde alıcıya geri ödenir; iade işlemi boyunca meydana gelen daha fazla fiyat, müşteri harcamaları ile birlikte olacaktır. Elde ettiğimiz an ve cep telefonu ikilemi olduğundan emin olarak bir ikame hazırlayacağız ya da size geri ödeme yapacağız.