Xiaomi Mi A1 için en iyi 6 kapak

Geleneksel olarak, finanslar ve orta seviye cihazlar için ikinci Android model yükseltmesi, tam sürüm Google tarafından yayınlandıktan 9 ila 12 ay sonra ortaya çıkar. Küçük minik lifler, size daha fazla kavrama sunacak kadar bir yığına sahiptir, ancak değişmez halılardan yapılmış bir cep telefonu tutuyormuş gibi hissetmeniz yeterli değildir. Başka bir deyişle, biraz daha derine indiğinizde, genellikle aynı şeyi daha az şeyle keşfedeceksiniz – bu sadece kişiselleştirilmiş iPhone 4 örnekleri için değil, herhangi bir şık ürün için de geçerlidir. Son jenerasyonun aksine, denemeden kolayca araştırmanız ve tatmin edici geri bildirimler sağlamanızın kolay olabileceği plastik düğme çıkıntıları vardır – Bunun önceki modelden yapılması gereken iyileştirme olduğunu söyleyebilirim. Geçtiğimiz Temmuz ayında trader’lara ABD ve Çin’in ticaret gerginliğini çözebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi. Bu, Temmuz ayının son Temmuz ayında Çin ve ABD’nin ticaret anlaşmazlığını çözeceği konusunda “iyimser” olduğunu söyleyen Cook’un önemli bir tersine çevrilmesi. M20 ve M30 zaten bir ana Android işletim Sistemi iyileştirmesi elde ettiler, bu nedenle Samsung’un her iki telefon için de Android 10 güncellemesini hazırladığı olağanüstü etkileyici. M20, Hindistan pazarında önemli bir başarı elde etmeye devam etti ve Samsung daha sonra, parlak bir AMOLED ekrana karşılık gelen birkaç yükseltme ile gelen Galaxy M30’u başlattı.

Mevcut Android 10 testi, sırasıyla M20 ve M30 spor ürün yazılımı modeli M205FDDU3CSK3 ve M305FDDU2CSK3 için oluşturulmuştur. Samsung zaten Galaxy M20 ve M30 Android 10 güncellemesi üzerinde çalışıyor! Ayrıca Samsung’un Galaxy M20 gibi makul fiyatlı telefonlara sahip amiral gemisi olmayan birimler için Android işletim sistemi güncellemesinde geliştirmeye başlaması da normal değildir. Hindistan’da 140 ve Samsung’un Galaxy A50 gibi bir makine ile geliştirmeye başlamasını beklerdik (şu anda durum böyle değil). Bu, doğanın kendisinde tam olgunluğa ulaşmak için yüz yirmi yıl kadar sürebilen meşe ağacı gibi bir ağaçla ilgili olarak şaşırtıcıdır. SamMobile’e göre, Samsung, telefon sağlayıcısına kırılarak katlanabilecek ultra ince temperli cam tedarik etmeye başlayabildiği bildirilen Koreli sağlayıcı DoInsys ile bir sözleşme imzaladı. Başlangıçta, castAway kılıfı Apple’ın iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus X, XS, XS Maks, XR, 11, 11 Pro ve 11 Pro Maks. p>

Kılıf, cep telefonunu fırlattığınız yere bağlı olarak zaman içinde hafifçe biraz tüy ve kir biriktirir, ancak bu, kumaş yüklü bir kılıfla beklediğiniz küçük bir geri çekilmedir – ve basitçe silmek için yeterlidir kapatır. Bu sadece küçük bir tasarım konusu sunar. Indiegogo kampanyasında atılacak adımlar. CastAway şimdi otantik Indiegogo kitle fonlaması hedefini aştı. Daha sonra daha fazla gadget eklenecek ve hedefin aşılması, kullanıcıların sistemiyle eşleşebilecek tasarımları talep etmekte özgür oldukları anlamına geliyor. “Akıllı telefonlar” profesyoneller, meşgul anne ve baba ve fakülte üniversitesi öğrencileri için harika bir olasılık çünkü tek bir yapılandırılabilir cihaza yerleştirilmiş birçok elektronik cihaz. Samsung’un Galaxy Fold’un halefi üzerinde bu temperli cam know-how’ını kullanması durumunda, orijinalinden çok daha dayanıklı bir makine olabilir. Önemli temel telefonların tasarlanmasından en yeni tablet PC’lerin kombinasyonlarına ve hücresel uzmanlıklara (Samsung sekmeleri ve Galaxy Notları dahil) Samsung, hepsini uyguladı ve hepsini gördü.

Şu anda, Dolnsys, yüz mikrometreden daha az kalınlıkta bir cam üretme yeteneğine sahiptir, ancak bu kalınlığı 30 mikrometreye kadar tam olarak iletme teknolojisine sahiptir. 1. SpringPad: Yapılacaklar listeleri oluşturun, notları not edin, satın alma listelerini yönetin ve arkadaşlarınızın gerçekleştirmesi gerekenleri takip edin. Objektif, fotoğrafik seçimlerinizi zorlukla azaltarak sabit bir fokus kullanıyor, ancak yine de bırakma odaklanmasından oldukça uzaklaşabilirsiniz. Hassas ve esnek bir deri malzeme seçtiğinizden, ancak yine de dayanıklı ve özellikle telefonu tuttuğunuzda veya çantanın içine koyduğunuzda zarar görmeyeceğinden emin olmak istiyorsunuz. Mi kaputu güzel dokulu ve çizilmeye karşı dayanıklı bir malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bir süre sonra bunu bir kumaş kılıfı olarak anlamıyorsunuz, artık soğuk ve steril olmayan bir makineyi kullanmaktan zevk alıyorsunuz. Bu, geleneksel bir yorucu plastik kasanın üzerindeki çizik ve çizikleri dikkate almak zorunda kalmamaktan dolayı doğrudan bir işlemdir.