Xiaomi Mi 6 Kılıf

Şimdi Mi 6, 3.5 mm kulaklık jakından kurtulmakla bir darbe alsa bile, çoğu akıllı telefon üreticisinin aynı şeyi üstlendiği gerçeği göz önüne alındığında, gerçekten şaşırtıcı değil. Snapdragon 835 octa çekirdekli CPU ile Xiaomi Mi 6 Kılıf 5.15 Inch, 6GB RAM Artı 128GB ROM, Çift 12MP arka + 8MP ön çift kamera, MIUI sekiz işletim sistemi yüklü. Xiaomi Mi6 4G Smartphone, 5.15 inç 1920 x 1080 piksel ekranlı MIUI 8 OS’li Qualcomm Snapdragon 835 octa çekirdekli İşlemci, 6GB RAM Artı 128GB ROM’a oldukça hızlı bir çalışma hızı çok dikkat çekici ve etkileyici vaat ediyor.

Sorunsuz kendi kendine çekim yapmak için sekiz MP ön kamera, her bir anı net bir şekilde 4G, GPS, WiFi, Bluetooth ve benzeri her şeyi kolayca kaydetmenizi sağlayan Çift 12.0MP arka kamera Xiaomi Mi6’yı satın almak için en değerli seçenektir . Hangisi Mi 6 ile oluşurken, Çin’deki Snapdragon 835’le ilk, camın altındaki bir parmak izi algılayıcılı 1. ve birkaç diğer millet oluşur. Bir takım teknolojileri veya özelliklerini ilk uygulamaya koyan ilk kişi oldukları için yeni telefon açtılar. Xiaomi’nin ayrıca Mi 6 modelinde Auto HDR modu var ve çekilen fotoğrafların çoğunda bu model uygulandı.

Ve burada bir mikro SD kart yuvası olmadığı için Mi 6’daki alan şüphesiz çok değerlidir.

Gerçekten de, Mi 6’yı kaybettiğinizde cihazınızı elde etmek için kişilerinizden, mesajlarınızdan, Galeri ve Notalarınızı etkili şekilde senkronize edebileceğinden, iCloud’a çok benzer. Cihazınızı yedeklemek için Mi Cloud’u da kullanabilirsiniz.

Şimdi, Mi 6’nın Snapdragon 835’de çalıştırdığı yerde bugün birçok kişi, Swift Charge dördüncü olduğunu düşünüyor olabilir. Şarj için, ve iyi değildir.

Değerlendirmenin bu bölümüne başlamadan hemen önce, Mi 6’nın Asya için (özellikle Çin) yaratıldığını ve ABD için olmadığını akılda tutmanız önemlidir. Hangisinin ABD’deki şebekeler için optimize edilmediğini, bunun ABD’deki tüm gruplara yardım etmediğini belirtmek gerekir. Mi Note 2’ye rağmen, genellikle her bandı destekleyen, son yılı başlattı. Mi 6’da bir ikamet düğmesi var, ancak bu gerçekten kapasitif ve önceki Xiaomi aygıtlarında olduğu gibi fiziksel bir düğmeyle değil. Mi 6, birçok uygulamayla ve arka planda çalışan oyunlarla bile güzel ve çabuk, Snapdragon 835 hala ciddiye uygun şekilde çalışıyor. Snapdragon 835’te çalışan, ancak 4GB RAM ile çalışan

Galaxy S8 Plus ile Mi 6’yı yan yana çalıştık. Ve Xiaomi’nin üretemediği bir şey değil, sonuçta Mi Mix’i geçen yıl açıkladılar. Tabii ki, bunun önemli bir yönü, Mi 6’nın bu gün ve yaşta biraz mütevazi bir ekrana sahip olması. Xiaomi Mi6, arka panelde aynı olan 12 megapiksellik çift kamera ayarını, özellikle iPhone 7 Plus’da sergilediği söyleniyor. Amiral gemisi cihazı beklemek ve yutturmak, markanın bu sefer orta çeşitliliğe ciddi bazı daha yüksek finisaj seçenekleri getirmesi beklenildiği için harcama bütçesinden daha fazladır. 2.four GHz ile, bu telefonun bu değer grubunda ortalama işlemci hızının üzerinde olması. Xiaomi Mi6 Kılıf, siyah, gümüş ve mavi renkte hazırdır, artı altında seramik hali bulunmaktadır. İngiltere’deki rakiplerinden çok daha ucuza mal olan Çinli Xiaomi telefonları, mükemmel bir fiyat etiketi ile şaşırtıcı özellikler sunuyor.

Xiaomi, Uluslararası Akıllı Telefon Pazarına adım atarken, Xiaomi’nin dikkat çekici bir şekilde geliştirmesi ve diğer akıllı telefon müşterilerini cezbetme kabiliyetine sahip olması önem taşıyor. OnePlus 5’in piyasaya sürülmesinden sonra nasıl performans gösterdiğini görmek heyecan vericidir. Güçlü özellikleri sayesinde Mi 6 yine de en uygun bütçe teklifi olarak öne çıkıyor.