Tipik olarak kimliğinizi, kredi puanlı oyun kartlarını ve kullandığınız her bir cüzdan büyüklüğünde oyun kartını taşımak için yuvaları bulunur.

Tipik olarak kimliğinizi, kredi puanlı oyun kartlarını ve kullandığınız her bir cüzdan büyüklüğünde oyun kartını taşımak için yuvaları bulunur. Kredi puanı oyun kartları saklayabilecek başka koşullarımız var, ancak hiçbiri gerçek bir cüzdan çantasını geçemez. Apple, potansiyel müşterilere seçim yapabilecekleri küçük bir koşul seçeneği sunuyor. Her ne kadar Windows’un birincil tabanlı birimlerin pazar payı, popüler platformlara kıyasla kesinlikle küçük olsa da, yine de önemlidir. Bununla birlikte, her durumda ince durumda, kickstand tarafından oluşturulan küçük yumru alışmak gerekir. Yine de bizi fırlatan bir şey, yetenek düğmesinin uygun bir yönü üzerinde yumuşak bir nokta – tesis düğmesi artık yok. Bir numaralı işçinin şirketimizde çalışmaya devam ettiğini biliyor muydunuz? Fakat bu garip anomalide bile, yine de şaşırtıcı bir durum. 37, en uygun maliyetli değil, ancak gerçek deri bazlı ürünler için fena değil. Bu Çinli üreticiyle Çin ticaretinde doğru bir fiyatla enerji bankalarını gerçek anlamda pazarlayan bir satıcıyla tanıştım.

Bir güç düğmesinin potansiyelinden korunma olduğunu ümit ediyoruz ve Otterbox’ın Simetriyi, davanın çevresine doku ve his bakımından eşleştirecek şekilde güncellediğini umuyoruz. Bu, birçok Otterbox potansiyelinden elde edilen önerilerden açıkça anlaşılmaktadır. Neden seviyoruz: Otterbox Simetri Serisi açık kasa, tasarım açısından minimal, ancak koruma söz konusu olduğunda. Neden karşı konulmaz buluyoruz: Orta fiyatlı olan sağlam kasalar sunmak için her zaman Urban Armor Gear’a güvenebilirsiniz ve Plyo kılıfı bu kalıba uygundur. Neden buna bayılıyoruz: Kontrol ettiğimiz tüm davalarda sıkça rastlanan bir faktör varsa, ortaya çıkar çıkmaz, Galaxy Note’un camına olan üstün hissini ve görünümünü tekrar kaybediyoruz. Bir kez daha tam olarak sağa baktığınızda, telefonunuzun rengine temiz bir efekt katan, ayrıca gri bir doku oluşturan izler var.

Şeffaf gövde, telefonunuzun canlı bir şekilde parlamasını sağlarken, çok yönlü tasarım çıkarılmasını kolaylaştırır. Telefonunuzu görünür bir içeriği gözlemlemek için kullanıyorsanız veya kendinizi konuşmak veya film çekmek için telefonunuzu güçlendirmeniz gerekiyorsa mükemmel. Ve bir kez yaparsan, bir şeye destek olmak isteyeceksin. Filmlere bakmak isteyeceğim. Her birini düzenli olarak test etmeyi seviyorsanız, kasanın önemli kamera lensinde bir boşluk var veya ne zaman yapmak istediğinize göre iyi ayarlanabilir. Canavar 6.7-inç modelinde daha küçük bir mankene gitmiş olsanız bile, yepyeni bin dolarlık ahizenizden bir dava satın almak isteyeceksiniz. Sağlam ve Sert Kılıflar: Sağlam veya sağlam kılıflar, telefonunuzda ve dokunmatik ekranında en fazla güvenliği sağlayacak. Kullanımınız için en iyi hücresel uygulamalardan birini oluşturmaktan başka, bunların gelecek vaat eden bir ücret karşılığında olup olmadığını öğrenmek için uygulamaları incelemeniz gereken zamanlar vardır.

Bağlanabilirlik: Kullandığınız herhangi bir bağlantı noktasına bağlanmak için hangi açıklıkların bulunduğuna, ek depolama için kullandığınız microSD yuvasına ya da pil şarj cihazına takılı olması gerektiğine bakın. Doğru şekilde eşleştirilebilecek, seçilebilecek, güvenli ve doğal görünecek bir tane seçmenize yardımcı olacak buradayız. Çeşitli renklerden oluşan bir dizi plastik iPhone durumuna karar verebilecek ve düzenli olarak değiştirebileceksiniz; Bu, iPhone’un her zaman taze görünmesini sağlar. Kılıflar ve kapaklar genellikle bazı işleri basitleştirir. Ne Tür Koruyucu Kılıf Var? 1999’dan bu yana, birçok dava dosyası elektronik ortamda tutulmakta ve İnternet tabanlı Adliye Mahkemesi Kayıtlarına Genel Erişim (PACER) hizmeti aracılığıyla bulunabilir. Katlanır Kılıfları ve / veya Standları Olan Katlama: Böyle bir durumda kılıfı katlar veya çevirirsiniz, kılıfı ekran standı olarak ikiye katlarsınız. Tam kapsama, cep telefonunuz kullanılmadığında tam güvenlik anlamına gelir – özellikle bir çantada tutulursa yardımcı olur – hatta video izlemek için doğrudan bir panorama standına katlanabilir. Tamamen farklı, bu da bazılarını erteleyebilir, ancak şüphesiz girişin bedeli.

Çerçevesi olmayan “tüm ekran” tasarımına yakın olan Samsung Galaxy Note 10, bugüne kadar gördüğümüz en güzel telefonlardan biriydi, ancak aynı zamanda çok kırılgan. Başkent Bir, bilgi güvenliği konusunda övünmekle övünüyordu. Alış ve satış yaparken 4 ipucu sakinleşmeli ve toplanmalıdır. Telefonu, hasara ve kırılan ekranlardan korumak için sağlam, cep telefonu kılıfıyla, bir cüzdanın para ve kredi kartı deposunu birleştirir. Bu anlaşmada hiçbir gizli ücret ve kiralama yoktur ve bu nedenle büyük aylık cep telefonu faturaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu ilk faset, varsaymak istediğiniz. İşini yürütmek ve cep telefonunda kibarlık için daha iyi bir seçenek olmasını isteyen bireyler için, klavyelerin bağlı olduğu durumlar vardır. Bu şekilde, genellikle yönlendirmeleri altında çalıştıkları vasıflı işçilerin en iyi yardımlarından birini alabilirler. En iyi yolla birlikte herhangi bir aksamaya maruz kalmanız durumunda, ürün çok sayıda yardımla birlikte gelir. Ayrıca yükseltilmiş bir çerçeveye benzer bazı ekstra koruyucu özelliklerle birlikte gelir.