Telefonunuzda ve Değerli Eşyalarınızda Kesin Koruma

Ancak cep telefonunun bir sanat eseri olarak faydalı olduğunu anlayan bazı insanlar var. Bu durumda, Fonetik Yüzler sergisi kurulur (dünyanın dört bir yanındaki çeşitli galerilerdeydi) ve sergideki insanlar parçaya eklenebilir. Bunlar, daha çevre dostu olması için iPhone’unuza ekleyebileceğiniz seçeneklerden bazılarıdır. Seçimlerinizi tartın ve asla itici bir satın alma gerçekleştirmeyin. Oyunlara ekstra yönetim seçenekleri sunmak ve gezinmeyi kolaylaştırmak için Samsung, genel kuruma bir denetleyici ekledi. Cep telefonu ödeme yazılımıyla, artık sizden bir şeyi gizlemeye hazır olmayacak. Samsung Galaxy Y bir Android telefon. Bu gibi durumlarda, Samsung Galaxy Y cihazınızı en kısa sürede biçimlendirmeniz veya zorla sıfırlamanız gerekir. Eğer hepsi dahili hafızaya kaydedilmişse, fotoğraflarını, hareketli görüntülerini, rehberini, mesajlarını, e-postalarını kaybedersin.

Güç: Eğer sert sıfırlama sırasında pil, meyve suyu yetersizliğinden dolayı ölürse, kesinlikle mahvolmuş olursunuz. 6.2 inç ekran ve daha büyük bir batarya. Sırt çantası bataryası 2500mAh lityum polimer hücreden yararlanır, çıkış ve giriş voltajı 5V’dir, ancak akım sırasıyla 0.8A ve 0.6A’dır. Kimin aradığını, kimlerin mesajlaştığını öğreneceksiniz ve hatta gönderildiği gibi metin içerikli mesaj transkriptlerini bile alacaksınız. Dışarıda çoğu insanın tanımadığı harika sanat eserleri yaratan onlarca farklı cep telefonu sanatçısı var. Joe McKay, cep telefonlarıyla çok fazla emek alan bir başka sanatçı. Belki de onlardan birinin en sevdiğiniz sanatçı olabileceği düşünülmektedir. Onun iletişim bilgilerini alacaksın. Oldukça fazla iş başarın. Bu aksesuarlar cep telefonuna bağlandıktan sonra soyulabilir. Yeni seçeneklerle güncelleme yapmanıza ve sizin için telefon kılıfı hazırlamanıza izin verir. Kurtarıcınızda bir cüzdan çantasının bulunduğu yer burasıdır. Apple tarafından telekomünikasyon cihazı açısından bir başka kırılma da yeni iPhone 4’tür.

Telefonun birlikte geldiği sert mühendislik camından ayrı olarak, bu paslanmaz çelik telefona ekstra sağlamlık sunar. Cep telefonunuzun telefon çeşitliliğini, koltuğunuzla bağlantılı olması için kaydedersiniz. Bugün hepimizin cep telefonu var, değil mi? Galaxy Y’nizin içini anımsatan, kaydettiğiniz her dosyadan temizlenmesini sağlar. Akıllı tutma: Bu özellik, gösteriye bakıp bakmadığınızı anlamak için tüketicinin dikkatini çeker. Verimlilik zamanı doğru kullanmakla ilgilidir, öyleyse neden iPhone’umuz bize yardımcı olamıyor? Gerçekten de Apple iPhone’unuz bir yatırımdır; sadece cep telefonunuzda harcadığınız büyük miktarda parayı düşünün. İPhone’un geliştirilmesinden sonra bu davaların çok çeşitli ve çeşitli renklerde piyasaya sürüldü. Farklı renkteki plastik iPhone örneklerinin bir setine karar verebilir ve sık sık değiştirebilirsiniz; Bu iPhone her zaman taze görünmesini sağlayacaktır. Muhtemelen Galaxy Y ayar menüsüne uygun şekilde biçimlendirilebilir veya zahmetli şekilde sıfırlanabilir.

Galaxy Grand’ın gururlu bir sahibi misiniz? Samsung galaxy grand telefon biçimlendirme yolunu biliyor musunuz? Eğer değilse o zaman bu göbeği test etmelisiniz. Mükemmel bir akıllı telefon karşılaştırması, Apple için de güç alanlarına işaret etmelidir. Yazılı mesajlaşma konusundaki çalışmalarıma bir göz atın. Cep telefonu casus yazılımını kullanarak, erkeğinin neden telefonunu senden sakladığını tam olarak öğrenebilirsin. Ve belki de hepimiz yaptıkları üstün çalışmalara bir göz atarak cep telefonlarımızı biraz daha farklı bir şekilde görmeye başlayacağız. Fiyat aralığında sıkılmıyorsanız (muhtemelen bir iPad olabileceğinden beri olduğunu sanmıyorum), Tuff-Luv çantası satın almayı düşünün. Her ne kadar 2 milyondan fazla aboneye sahip olmakla birlikte, müşterilerin sadakat yalanlarının olduğu yere kadar karar verdiklerini düşünüyorum. Gerçekten harika sanat. Cep telefonlarıyla yapabileceğiniz çok fazla sorun var. Yanıp sönen bir program ve sahip olacağınız türdeki telefona yönelik talimatlar için web’de arama yapabilirsiniz. Göze hoş gelen görünüm – Samsung M30s baskılı kapaklar cep telefonuna büyüleyici bir ektir.