Sony Xperia XZ S Kılıf

Sony Xperia XZs, 4GB RAM ve 64 GB dahili bellek ile bir Snapdragon 820 işlemci micro SD kartı ile yaklaşık 256GB’lık genişleme kapasitesi sunmaktadır. Cep telefonu, ürünü kullanıma sunduğum kapalı bir süre içinde hızla görünüyor. Uygulamalar yakında açıldı ve çok çeşitli sekmelerle ilgili geçiş yapmasına rağmen, görünür bir gecikme yoktu. Sony Xperia XZs, Android yedi işletim sistemini çalıştırıyor.

Nougat. Sony’nin bu tür fiyatlamalarda Nougat ile lansmanını kontrol etmek mükemmel, ancak Nougat yedi ile güncelleme yapıp yapmadığı belirsiz. Sony Xperia XZs ve bu, geçen yılın Xperia XZ akıllı telefonlarının bir üst sınıfı, şu anda Hindistan’da piyasaya çıkacak. Cihaz şimdi Android 7 işletim sistemini kullanıyor. 0 Nuga, buna karşın gevşeme Xperia XZ’ler ile diğer özellikler önceki sürümüyle aynı kalıyor.

Sistem, 32GB ve 64GB dahili depolama seçenekleriyle, microSD yuvası (yaklaşık 256GB) ile daha da genişletilebilir. Sony Xperia XZs, şaşırtıcı bir dijital kamera içeren kompakt bir cihaz gibi görünüyor ancak güncelliğini yitirmiş ısıtma konuları hala burada listelenmiş gibi görünüyor. Söyledikten sonra, maliyet etiketi Sony için bir problem olmaya devam ediyor; Snapdragon 821 işlemci ile OnePlus 3T gibi telefonları düşünmek çok daha ucuz bir toplam fiyatla sunuluyor. Sony Xperia XZs 5. yirmi İnç mükemmel bir ekrana sahiptir ve kesinlikle kullanışlı bir ünitedir

4Gb koç, Sony Xperia XZ’lerin diğer ahizelerle karşılaştırıldığında çoklu görev performansını güçlendirmesini sağlar. Çözünürlük, 1080 x 1920 piksele hitap eden önemli bir işi oynuyor. Macera elde etmek için görüntüleri Sony Xperia XZs ön 13 ve kıt 19 Mega piksel ile görünür ve mükemmel bekleme için pil yaklaşık 2900mah yakışıklı almak için. Sonuç olarak Sony Xperia XZs, tüm akıllı telefon meraklılarına yeterli macerayı yaşatmak için bir finans akıllı telefon olabilir. Sony Xperia XZ hareket gözü, sensör jiroskopu, manyetometre ve yakınlık gibi diğer ekstra özelliklere sahiptir.

Mavi, gümüş ve siyah gibi birkaç türev ekledi. Buna ek olarak resmi blog’da galeriyi daha fazla incelemek için. Sony Xperia XZs daha önceki Qualcomm Snapdragon 820 yongasetine sahip olabilir, ancak tüm hesapları ile Sony’nin bu yeni amiral gemisi bunlardan en kolay olanı ile rekabet edebiliyor. Bunu söyleyen Xperia XZs, ABD ve Birleşik Krallık bölgelerinde ön sipariş için satılık hale geldi ve 5 Nisan’da teslimata başlayacak. Sony Xperia XZs’in yetenekleri tamamen aynı Loop tarzı ve tasarımı sayesinde oldukça kolay tutuluyor.

Parmak izi tarayıcısı ile konumunu hala sol tarafın üstünde beğendim, bu da başarıyla elde edilebilir hale getiriyor. Akıllı telefon, samimi olabilmek için çığır açan Sony’nin tanıdık olmayan dikdörtgen şekline sahiptir. Buna rağmen Sony’nin telefonlarına eşsiz bir özellik katıyor.

Sony Xperia XZs cep telefonu, Ice Blue, Warm Silver ve Black renklerinde bir kaç renkle olma ihtimali var. Bu cep telefonu, çift sim kartlı cep telefonudur ve ayrıca bu cep telefonu mobilinde Nano SIM’i de kullanabilirsiniz.