Şok Emilimi / Yüksek Darbeye Dayanıklı Hibrit Çift Katmanlı Zırh Defender Koruyucu Kılıf Kılıfı Samsung Galaxy Note için 3 N9000 (AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile, Uluslararası Kilitsiz), Stylus ve Ekran Koruyucu ile (Mor / Siyah) – EC? Şok Emilimi / Yüksek Darbeye Dayanıklı Hibrit Çift Katmanlı Zırh Defender Koruyucu Kılıf Kılıfı Samsung Galaxy Note 3 Stylus ve Ekran Koruyucu ile N9000 (AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile, Uluslararası Kilitlenmemiş) – EC? Daha iyi hizmetler, hizmetleri kullanan yüksek oranda müşteriyi teşvik eder.

Şok Emilimi / Yüksek Darbeye Dayanıklı Hibrit Çift Katmanlı Zırh Defender Koruyucu Kılıf Kılıfı Samsung Galaxy Note için 3 N9000 (AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile, Uluslararası Kilitsiz), Stylus ve Ekran Koruyucu ile (Mor / Siyah) – EC? Şok Emilimi / Yüksek Darbeye Dayanıklı Hibrit Çift Katmanlı Zırh Defender Koruyucu Kılıf Kılıfı Samsung Galaxy Note 3 Stylus ve Ekran Koruyucu ile N9000 (AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile, Uluslararası Kilitlenmemiş) – EC? Daha iyi hizmetler, hizmetleri kullanan yüksek oranda müşteriyi teşvik eder. Yüksek yapılandırılmış ve yüksek kamera çözünürlüğüne sahip cep telefonları satın almak ister misiniz? 3. Otterbox Defender’ı önceki telefonlarımın çoğuyla kullandım ve mükemmel sonuçlar aldım. Cep telefonları ve sekmeler bize o kadar aşina oldu ki, bu cihazlar olmadan hayatı hayal etmek neredeyse imkansız. Ayrıca, kullanıcılar ilgili cihazlarında MP3 ve indirilebilir polifonik zil seslerinin keyfini çıkarabilirler. Folio, üç kart yuvasına, kimliğiniz için bir geçiş boşluğuna ve bir miktar para saklamak için bir yere sahip olduğundan cüzdanınızın yerini kolayca alabilir.

Uygulamayı optimize etmek, üç adımı uygulamanızı gerektirir. Bir iPhone 4’e sahip olmak, korumanın yanı sıra bakım gerektirir. İPhone’unuz belirli bir dereceye kadar su geçirmezken, su geçirmez değildir. Olumlu bir şekilde, biri çevrimiçi iphone veya Samsung yedek LCD’lerini seçebilir ve telefon cihazını tekrar tam olarak işlevsel hale getirmek için doğru ürünü alabilir. Samsung Galaxy S7 Edge için Spigen Sert Zırh en sağdaki durumdur. Samsung Galaxy S7 Edge için Supcase Beetle Pro entegre bir ekran koruyucuya sahip değil. Supcase Beetle Pro ile Spigen Zor Zırhı karşılaştırırken, daha kalın bir kasa olarak algıladığım ve dolayısıyla daha iyi bir koruma olarak algıladığım için kendimden Supcase girişini seçerdim. Peki neden Supcase Beetle Pro veya Samsung Galaxy S7 için Spigen Zor Zırh ile uğraşmak istiyorsunuz? 2. Spigen Tough Armor, Otterbox Defender’a göre çok daha az kütle ekler.

Otterbox – Spigen’e karşı benim için kolay bir karar, çünkü eklenen kütleyi umursamıyorum ve aslında onu tercih ediyorum. Akılda tutulacak mükemmel bir tasarıma sahip olup olmadığınızı ya da çalışmaya başlamanız için yine de bazı tasarım ilhamlarına ihtiyaç duyup duymadığınızı, biz hallederiz. Davanın bu tartışması “önyargısız” anlamına gelir; parayı almadan önce veya mahkeme sözleşmeniz hakkında bilgilendirilmeden önce fikrinizi değiştirirseniz, herhangi bir sözleşmeyle sınırlı kalmazsınız. Bir ekran koruyucu için bazı ek harcamalar ekledikten sonra bile, bir Otterbox Defender’dan daha az parayla gelirsiniz. Ben onların davalarının bazılarında entegre ekran koruyucusu bulunduğunu, ancak Samsung Galaxy S7 Edge için olmadığını gördüğümde, kesinlikle farklı bir model telefon için bunu tavsiye ederim. Bu yüzden Spigen’e karşı Supcase’e karşı Otterbox’a geldiğinde, telefonu korumak için Samsung Galaxy S7 Edge için Otterbox Defender’ı seçtim.

Spigen veya Supcase’i kullanırken harici olarak ekleyebileceğimden daha ağır bir ekran koruyucusu. Bu özel ekran koruyucu, Otterbox Defender’a dahil olandan daha ince olmasına rağmen (hepsi değil) bir kasa ile iyi çalışır. 1) Her ikisi de Otterbox Defender’a göre çok daha az maliyetlidir. Otterbox Defender karşısında Supcase Beetle Pro’ya gelince, entegre ekran koruyucu en büyük farkı yarattı. Diğer iki kutuya karşı daha fazla pozlama sağlayan kenarlarda yükseltilmiş kenar yoktur. Ancak yeni piller için henüz zamanı gelmediyse, cep telefonunuzun pillerini daha uzun süre dayanabilmesi için yapabileceğiniz birkaç şey var. Kendi resimlerinizi kullanarak bir tasarım oluşturun ya da çarpıcı şablonlarımızdan birini kullanın, ya da onu sizin için gerçekten eşsiz kılmak için özelleştirebilirsiniz. Samsung Galaxy kılıflarını S9, S9 Plus, S8 ve S8 Plus, Galaxy S6’ya kadar olan ve şimdi de tüm yeni S10, S10 Plus ve S10e dahil olmak üzere çeşitli modeller için kişiselleştiriyoruz.