Şimdi Nerede Olduğun Nerede Olmak İstediğinize Sahip Olmak

Hayatınızı değiştirmeye çalıştığınızda, gerçekleşen şey budur:
Halen CPR adını verdiklerinde yaşıyorsunuz. CPR’niz Mevcut Algılanan Gerçekiniz anlamına gelmektedir. CPR’nizde sahip olduğunuz şey sizin sahip olduğunuz şeydir, bildiğiniz şeyleri biliyorsunuz, yaptıklarınızı yapıyorsunuz ve tabii ki olduğunuz kişisiniz. Senin için gerçek bu, çünkü puan algılanıyor. Bu sizin algınız ve başka hiçbir şey değil.
Başka bir şey istiyorsun. Başka bir yer olmak istiyorsun. Değiştir, hayatında istediğin her şeydir. Bu, kilo vermek, daha sağlıklı bir yaşam tarzı elde etmek, maliyenizi arttırmak, yeni ilişkiler kurmak ve bir dizi başka faktörü istemektedir. Bu başka bir şey de NDR dediğim şey. NDR, Yeni Arzulanan Gerçek’ini ifade eder. Bu NDR, tam olarak olmak istediğiniz yerde ve uzmanlık kazanmak istediğiniz şeydir.
CPR ve NDR’ninkiler arasında İnanç Boşluğuyla bağlantı kurduğum şey bu. Bu, tam olarak nerede olduğunuzu algıladığınız yer ve tam olarak nerede olmak istediğiniz veya NDR’nize ulaşmak için neyin gerekli olduğu alan. Şimdi, İnanç Boşluğu ne kadar büyük? Şimdi bu bir miktar şeylere bağımlıdır. Bu, CPR’nizde ne kadar yaşadığınıza, NDR’nizi gerçekleştirmek için ne kadar zor olacağına, NDR’ye karşı arkadaşlarınız ya da ailelerinizin sizi ve diğer birçok unsurunuzu etkilemesine nasıl izin vereceğinizi varsayarak ne derece zorlandığına bağlı olacaktır.
İnanç boşluklarınız hayatınızda yaratmak istediğiniz farklı değişikliklere göre değişir. Örneğin, belki de ayda 5000 lira, bir ayda 20 lira kaybetmekten daha kolaydır ya da tam tersi. Sonuç olarak, inanç boşluğunu geçene kadar elde etmek veya girmek istediğiniz Yeni Tercih Edilen Gerçek’e erişmeniz son derece zor olacak.
Hareket Zorluk Çekin:
İstediğiniz noktaları dikkate alın. Bir miktar şey olabilir & hellip Ek dolar kazanın, kilo verme, romantizm bulma. CPR’ye inanırken NDR’inize ulaştığınızda kendinizi ne diyeceksiniz? Kendinize motive mi yoksa vazgeçiyor musunuz? Fazla cesaret kırıcı düşünceler düşüncelerinizi girerse, düşüncelerinizi kaldırmak için olumlu olun!
Noah & rsquos Not: Belief Gap’ınızı köprülemek istediğiniz yerden nereye gitmek istediğinizin vazgeçilmezidir.
PS. Bugün ve rsquos mesajını beğendiyseniz yorum yapın.
Sanırım sana!
Şimdilik keyif almış iseniz & rsquos raporu, bu ve hellip gibi çok daha fazla içerik istiyorsanız lütfen yorum yapın ve paylaşın.
Noah St. John, Afformansların Mucidi
Gerçek: Bol bir yaşam tarzı yaşayabilir ve günde sadece beş dakika etkili bir şekilde kişisel olarak sahip olabilirsiniz. İşte & rsquos nasıl yaptım & hellip
AFFORMATIONS’ı denemek için burayı sağ tıklayın: Bolluğu Elde Etmek İçin Kayıp Parça