Serin IPhone Kılıfları ile Şık Bir Açıklama Yapın

LifeCHARGE’e geçme becerisini zorlamak zor olsa da, Mophie’de takas yapmak zor. Kasayı açmak için, LED göstergelerinin sağ tarafındaki değişikliği değiştirmek gerekiyor. LifeCHARGE, tek bir düğme geçişiyle birlikte gelirken, Mophie, bir geçiş düğmesine ek olarak bir kaydırma düğmesi de içeriyordu. Bu durum çok çeşitli türlerde ve tasarımlarda mevcuttur. Tersine bitirme işleminde, MHz işlemlerinin daha erken ekranlarda potansiyelini, daha büyük çözünürlüklü kameraları, EDGE bağlantı hızını ve Wifi üzerinden internet bağlantısı sağlamasıyla gelen MTK6235 var. Ses bile, kasanın alt kısmındaki fazlalığı artırmak için her iki durumda da yeniden yönlendirildi. LifeCHARGE’da görmek zor, ancak ses yönlendirmesi tüm alt boyut boyunca yayılmıyor. İPhone’unuz duruma geldiğinde, ses sistemi hizalanır ve ses yeniden yönlendirilebilir.

Tampondan bahsetmişken, ya da bu durumda davanın kenarları, Mophie, iPhone’unuzu plastiğe maruz bırakan iç kısımları lastikleştirmemeyi seçti. Her durumda, Galaxy Note 8’in selefine göre daha da genişleyeceği kesin olarak kesin. Tanrıya şükür, Samsung Galaxy Note 2 burada. Bu bileşene sahip gelişmiş kamera markaları Nikon DSLR’leri (D3100, D90 ve dahası P7000 ve P500 kompaktları dışında), mevcut tüm SLR’leri, tüm Ricoh kompaktlarını, Samsung WB 2000 ve Olympus SP-800’ü içeriyor. Kurumunuz için daha önce bir cep telefonunuz olmadıysa, en iyi sözleşme ve tarife konusunda karar vermek isteyen bir miktar tahminde bulunulur. En iyi iPhone 11 hücre kılıfından birini arama alıştırması on-line olarak yapılabilir. Hangi resmin gereksinimlerinize en uygun olduğuna karar verirsiniz. Droid X ve LG Ally cihazımı Verizon’dan Cricket olarak değiştirebilir miyim, yine de resimli mesajlaşma dahil tüm çalışma alanını alabilir miyim?

Özel Samsung koşullarımızın ana hatlarını bulmak için seçeneklere göz atabilir ve gereksinimlerinize göre filtreleyebilirsiniz. Öyleyse, Samsung’un model ismi cep telefonları dünyasında çok şey konuşuyor ve mallar kesinlikle fiyat alışverişi yapıyor. Son on yılda büyük bir büyüme gösteren elektronik ve bilgisayar ürünleri markası Samsung. Biri diğerinden daha kolay kullanılabiliyor mu? Bununla birlikte, hangi faydaların kullanılacağı konusundaki karmaşayı arttırıyor. Bunları kullanmaktan ve zorunlu uygulamaları indirmekten mutlu olun. Telefon uygulamaları .ipa uzantısı tarafından tanınır. 4. Kişisel olarak ipoteği geri ödemek zorunda değilsiniz. Deri çantalar ayrıca çeşitli renklerde, renklerde ve boyutlarda temin edilebilir. Ancak, iki koşuldaki tasarım farklılığı, telefonunuzu kavramadan kullanıma kadar herhangi bir yerdeki uzmanlığınızı ciddi şekilde etkileyebilir. 2 koşulla böyle etkili bir öğeye girmenin aşırı tepki vermesi gibi görünebilir. En eski cep telefonu koruma kılıfları, cüzdan örnekleridir. Şarj cihazı, her türünde bir tane olmamalıdır, çünkü cihazın meyve suyunun korunmasına yardımcı olan çok sayıda dış hoparlör modeli ve otomotiv kiti vardır.

Biri yeterli olduğunda iki düğmeyi alma amacını pek göremiyorum. Her biri, 2 arasında doğru bir karşılaştırma yapılabilmesi için aynı ölçümü ve kalınlığı paylaşıyor. Bu, tüketicilerin yoğun taleplerinin sonucu olarak şu anda stoktan çıkmış durumda; muhtemelen her iki haftada bir alınabilir. Güç düğmesini bir eliyle değiştirmek kesinlikle çok yorucu. Tırnaklarımı kullanmam ve açmak için düğmenin tam içine girmem gerekebilir. Benim gibi biri, tombul parmaklı, davayı etkinleştirmek için güç düğmesine basmak neredeyse imkansız. Sanırım tasarımı, 4 LED ışığa enerji harcayarak enerji vermeden devreye girmesine izin verir. Mophie’nin tasarımı biraz daha büyüleyici. Ancak, Mophie’nin davası için biraz fazlalık olduğunu fark edeceksiniz. Aksi takdirde, bu bölümü tamamen göz ardı edebilirsiniz. Üreticiden veya bir taşıyıcı web sitesinden satın alırsanız, düşük bir maliyet elde etmek için yeterince şanslı olacaksınız. Aynı zamanda, her ne olabilirse, açmadan önce cep telefonunuzu kapatın.

Yan açıklıkta hafif değişiklikler. Mophie’nin kulaklık girişi açıklığı LifeCHARGE’lerden çok daha küçük. Bunun yerine, odağı kulaklık jakına kaydırıyoruz. LifeCHARGE vakası altta, Mophie Juice Pack Helium üstte. Son katman, telefonunuzu korurken, kemer klipsi görevi gören plastik katmandır. Muhtemelen her türlü seçiminizden bir plastik kutu seçebilirsiniz. İPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S veya iPhone 6S Plus’ınızı savunan yorucu plastik kasanın tekrarına bakın. Alışabildiğiniz kadar çabuk alıp onunla ilgilendiğinizi keşfedeceksiniz ve umarım iPhone’unuzu bozmazsınız. Bununla birlikte, Mophie’yi daha iyi bulamıyorum. Bu değerlendirme için Mophie Juice Pack Helium, LifeCHARGE iPhone pil kutusu ile paylaşılan ilgili özellikleri nedeniyle seçildi. Çevrimiçi perakendecilerdeki (Zımbalar) yapılan aramada, listelenen batarya türü Lityum-iyon Polimer idi.