Şekil-in farklı oyun sistemleri

Tüm aşırı oyun bilgisayar sistemleri, gel bir yere ile saat hızına işlemci ve en son ekran kartları are elde edilebilir üstünde belgili tanımlık çarşı yer şu anda. Bu sizin için uygun fiyatlı para rastlamak son gaming laptop ya da bilgisayar kuleleri vardır. Birçok gelişmiş oyun sistemleri doğru HD oyun yöntemi birden çok GPU olanağı markası öğeleri, sertifikalı inşa ile Sparta almak için en iyi dolar ayırmaya yok gerek gezegenin etrafında onların HD sınıf oyun platformu biridir.

Her Spartalı varsayılan yapılandırma, AMD olmak veya Intel öncelikle dayalı destekler tüm DirectX 10 API, çift grafik kartı, 64 bit ve işleme, HD sınıf ses ve hatta fiziksel donanım fizik avlu göbek gibi en güncel oyun teknolojileri Hızlanma. Parçaları geri kalanı korumak, işlevselliği sınıf sürücüler zor durumlarda, en son 22 x LightScribe DVD burner üreten teçhizatları DVD’lerinizi için oyma lazer gibi güzel bir esinti yükleme hızlı seviye yetenekli ilgileniyor görünür, ve gerçek yaşam medya ile dikkat çekici evrensel kart okuyucu aktarır. Herhangi bir zamanda herhangi bir Games for Windows başlık sektörüne teşvik özelliklerini aşan bir inanılmaz derecede dengeli ve çok yönlü yöntemi sonuçlanan tüm! O görünüyor maç ile çok çeşitli kullanımdayken varolan aydınlatma düzenleri, onların saygı Fury ve Eclipse sınıf makineleri için sorumlu aynı teknisyenler tarafından kablolu bir dizi ile topluca genel performansı. Her tek makine fonksiyonları kaydetme, sınıfı enerji verimliliği hem de sessiz çalışma ideal etkinleştirme gibi çok sayıda etkili güç olarak APFC teknolojileriyle donatılmıştır.

Alfa ve Omega varolan oyun teknolojileri, Eclipse sadece hızlı ve ideal donanım tek her kategoride ile dolu geliyor. Öte yandan, önemli donanım soruşturma nedeniyle topluluk öğe seçim düzgün olarak daha fazla masa saati olarak yetkili, bu canavar bunu göze için böbreğini satmak için talep etmez. Öte yandan, Eğer hemen sonra yarınlar genel performansı şu anda ve erişilebilir hızlı performans için bu gün ve yaş arıyorsunuz, rüyalarını üzerinde doğru yapmak için bir platform bu. Bir seçim sadece her kategoride en iyi elemanları ile her bölümü hakkında konuştuk ve teknoloji kendini Eclipse gösterir. Esneklik söz konusu NVIDIA Quad SLI ve ATI Quad CrossFireX yardımı ile bu platform yüksek reigns. Onların tarzı daha az makineleri verimlilik ve değer, rakip sistemlerinde performans sadece daha düşük performans sınıflardan bir şey tarafından dokunulmaz tutulması ve dolayısıyla adı.