Seçmeden önce cevaplanması gereken 4 soru var.

Seçmeden önce cevaplanması gereken 4 soru var. Şahitlere soru soran, kanıt sunan ve davayı seçim ve jüriden daha erken tartışan kişi olacaktır. Bu en sevilen kişi. Sır, doğru davaya karar vermek ve erişilebilir tüm Samsung Fascinate örneklerinden doğru olanı seçmek, hem cep telefonunuzu hem de kullanım numaranızı tamamlayan bir davaya karar vermek anlamına gelir. Elde edilen sonuç, Galaxy S8 ve S8 Plus örneklerinin ekranın kendisinden çok daha büyük olması. Bir Hastane içinde hemşireler, etkilenen kişi sonuçlarını aldıkları her seferinde en az 10 dakika harcamaktan kaçınmaya hazırdılar, hastane içinde herhangi bir yere bakılmaksızın sonuçlara giriş ve inceleme yapabilmek. En zeki şey, tek başına tamponun piyasada olması ve telefonunuzu kişiselleştirmek veya herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Dava genellikle iki parçadan üretilmiştir; Telefonu her yönden tutan TPU kılıfı ve tamponu. Telefonun kendisi çok sağlam olarak tanımlanmadı, bu yüzden bu davalar sadece cep telefonunu sevenler için fasetimden oldukça faydalı.

Wingman’ın tekrar üzerindeki esnek bant, yatay veya dikey bir stand, bir parmak ucu veya bir otomobil havalandırma deliği olarak kullanılabilir, bu da onu hemen önemli şartlardan biri haline getirir. Kredi puanları oyun kartları, kartvizitler veya en önemlisi paraları saklanabilir. Mobil kapaklar sadece daha yüksek görünmesi veya temiz tutulması için değildir. Sorunların daha da kötüye gitmesi için, Samsung’un yeni Galaxy bayrak gemileri, iPhone’un tasarımının bile eski görünmesini sağlıyor. Ancak, daha da kötüsü, en yeni Galaxy telefonlarının iPhone 7’yi eski ve modası geçmiş bir görünüm haline getirmesi, çok uzun zaman önce Samsung’un tasarım dillerini kopyalamak için dava açmadığı bir kuruluş için muazzam bir hakaret. Çok fazla ekran söylediğimizde, bir kez bile düşürürseniz, telefonları yok edeceğinize kesin olarak gerek kalmaksızın elinizde ve cebinizde aşırı miktarda kullanılması ve taşınması anlamına gelir.

Fink, saldırganıyla savaştı ve elinde vuruldu. Yalnızca Android pazarındaki en son teknolojiye sahip telefonlar değil, ayrıca Samsung’un en akıllı rakibi olan Apple’ın en büyük rakibi arasında çekim yapıyorlar. İPhone, arka arkaya 3 yıl boyunca aynı gözüküyordu; Samsung, telefonlarını yıllık olarak sıçrama ve sınırlamalarla yineledi ve geliştirdi. Düzeltilmiş bir kulüp ayağının geleneksel bir ayakla aynı olmadığını anlamak çok önemlidir. GB, GHz, piksel, SIM’ler, dört çekirdekli, tartışma süresi, pil ömrü, çıkarılabilir piller vb. Açısından akıllı telefon seçiminde teknik özelliklerin tartılması için çok fazla zaman olacaktır. Samsung Fascinate kasaları çok çeşitli renk, desen, sarf malzemesi, stil ve hatta şekillerde bulunabilir ve Samsung Fascinate koşullarını ararken seçim tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.

Farz etme. Tüm lisanslı Samsung Fascinate kasaları vardır, ancak piyasada birçok nakavt vardır. Piyasada 7 farklı renkte mevcuttur. Sarı, Gümüş, Siyah, Mavi gibi sayısız renklerde mevcuttur. Samsung, S7’yi 3,5 mm kulaklık jakı ile bile su geçirmez kılmayı başardı; oysa Apple, iPhone 7’ye su geçirmezlik sağlamak için jakı çukurlaştırmak zorunda olduklarını açıkladı. Stratejist olarak, kendimizi, satın aldığımız şeylerle ilgili olarak (harika bir şekilde) loopy olarak düşünmekten hoşlanıyoruz, ancak istediğimiz kadarıyla, tüm partiyi çalıştıramıyoruz. Yeni Galaxy S8 ve S8 Plus’ın ekranı çok mu fazla? Bu durumda, kişisel yaralanma davası açmak için bir nedene ihtiyacınız olabilir. Bu OtterBox izlenim kasası, Blackberry Bold’unuzu çiziklerden koruyabilecek, kendinden yapışkan bir ekran kapağıyla da birlikte gelir. Diğer taraftan, bu seçeneklerin tümü, seçim sürecini olağanüstü zahmetli hale getirebilir ve yapmanız gereken en son şey, kötü bir alternatif haline gelmesi, telefonunuzun çizilmesine ve hatta daha da büyük zarar görmesine neden olur. Bir iPhone otomobil şarj cihazıyla seyahat ederken telefonunuz kesinlikle şarj olur.

Böylece, neden iPhone’unuzu satın aldığınız mağazadan bir iPhone kılıfı satın almamanızı önerdiğimi sorabilirsiniz. Tip hem duyarlı hem de şık ve Super AMOLED temas ekranı mükemmel bir örnek. Hükümet sürekli hareket halinde ve hareket halindeyken sürekli temas halindedir. Web sitesini uygulamaya dönüştürürken, alıcıların şirketinizle toplu olarak bağlantı kurması çok daha az zorlaşır. Telefonları, telefonlarındaki büyük çeneleri ve alnları ile oranları fiziksel olarak en iyi ekranlardan birine sahip olmamasına rağmen, Samsung, telefonlarında önceki birkaç yıl için mümkün olduğu kadar çok bezleri küçültmeye çalışıyordu. Çanta, yumuşak kumaş iç kısımdan ve sentetik deri bazlı dış gövdeden oluşan güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Galaxy S5 için bu eşsiz durum aslında gördüğünüz en lüks şey olabilir. Ayrıca, bir çok Galaxy S8 kılıfından birini veya satıcılardan on-line olarak bulabileceğiniz tasarımcı S8 Plus kapaklarını kullananlar için, öncelikle en önemli özellik olanı mahvediyor musunuz?