Samsung Top Loader Çamaşır Makinesi İçin Çamaşır Makinesi Kodları

Samsung Top Loader Çamaşır Makinesi İçin Çamaşır Makinesi Kodları

Telefon muhtemelen kullanıcılar için hücresel üretim yapan en üstün modeldir. Bunun da ötesinde, aynı mağazadan iPhone4 için yeni knuckle çantası satın alabileceksiniz. Telefonunuzu düzenli olarak çantanızda veya ceplerinizde taşıdığınızda, tuşlar veya diğer keskin nesneler tarafından kolayca kırılabilir. Web sitemizde, kendi Kişiselleştirilmiş Telefon Kasanızı tasarlamak için tüm ayrıntılı verileri keşfedeceksiniz. Bu cep telefonu, günlük işlemlerinizi sürdürmenize ve değerli verilerinizi saklamanıza yardımcı olabilir. Hsu: Bu, sadece elektronik ya da bilgi uzmanlığı yerine pek çok yaratıcı endüstri için geçerli olan durumlara bakmak gerçekten ilginç olabilir. Teknolojiyle ilgili patentlerin şu anda verilme şeklinin uzun vadede sürdürülebilir olup olmadığı konusunda bir tartışma var. Faydalı patentler, her zaman, şirketlerin, patent alanında hem saldırgan hem de savunmacı olmaya çalıştıkları bir yer olmuştur. İşaretlediğiniz patent türlerinin, faydalı ve tasarım patentlerinin olup olmadığı, patent yasasıyla korunup korunmayacağı konusunda tartışma var. Apple’ın Samsung’un zihinsel mülkiyet haklarını ihlal ettiğini iddia etmesi için pek çok farklı temel vardı: faydalı patent argümanları, ticari kıyafet argümanları, gerçekten gamı ​​koştular.

İnovasyon modellerimizde ve zihinsel mülkiyet hukukumuzda başarmaya çalışıyoruz. Bilgi @ Wharton: Apple şu an için yönetmelik mahkemesinde kazanan, bundan daha az olmamakla birlikte, ancak müşteri algısı mahkemesi ne durumda? Sonra tekrar, bu davaların birçoğu, korunma kabiliyetine karşı korunma yoluyla mahkemelerde daha da keskinleştiğinden, izin verilenin neyin daha netleşmeyeceğine inanıyorum. Bilgi @ Wharton: Yani bir etkinin muhtemelen Nokia ve Microsoft’un anında Samsung, HTC, Google ve Android temelli Android telefonların geri kalanını diriltmesi olacağını düşünmüyorsunuz? Bu sistem, basit bir kulaklık kullanıyorsanız ve cep telefonunuz cebinizde ise sizi arayan telefonu görmek isteyebilirsiniz, meşgul yaşam tarzları olanlar önemlidir. Bu gibi durumlarda cep telefonunuzun hakettiği özeni gösterecek ve telefonunuzu cazip hale getirecektir. Bu açık patentlerin uygulanıp uygulanmadığı, bu moda pazarın geri kalanına, buzdağının sadece görünen kısmı olarak görülmesi gereken bir ürpertici işaret verecek.

Örneğin, “patent trolleri” veya patentleri olan buluşları fiilen kullanmayan bireyler, ancak verilen patentlerle bağlantılı haklarını uygulamaya çalışmaktadırlar. Ve bu yasal hakların oluşturulmasının en iyi yolu oldukça sorunludur. Ve neden Apple ve Samsung’un bu davayı neden son bir yargılamaya götürdüğünü merak ediyorsunuz… çünkü muhtemelen bir çift yıl sonra gelen tasarım eski olabilir. Bu argümana sempati duyuyorum, şimdi Apple o kadar kârlıydı ki, Samsung gibi firmalar geliyor ve temelde birçok deneme sonrasında dürüst görünmüyorsa yapılan her şeyi alıyorlar. Matwyshyn: Bu benim işaret ettiğim konuşma, tamamen farklı örtüşen yetkili şüpheli kategorilerden şüphesiz korunan çıkarlar kategorileriniz. Ve bu dava, kurucu ortağı Steve Jobs’a göre orada kendini savunma girişimidir. Hsu: Her iki taraftaki argümanları ortaya koymaya çalışmama izin verin.

]. Samsung’un ve Apple’ın CEO’larını özel bir anlaşmaya varmaya çağırmaya karar vermelerinden bağımsız olarak, Apple’ın yaptıklarının sembolik değeri ile ilgili çok daha fazla şey var. Apple’ın, müşterilerin yalnızca ürünün pişmemiş teknik beygir gücü ile değil, aynı zamanda onunla nasıl etkileşimde bulunduklarını da umursadıklarını defalarca gösterdiğini hissediyorum. Ancak Microsoft ve Nokia’nın bu açık fırsattan en iyi şekilde faydalanabilmesi için bir parça küçük bir fırsat penceresinin olduğunu varsayıyorum. Şimdi bu manzara biraz değişti. Şimdi dava kapandı, aküye erişebiliyoruz. Telefonlar, artık piyasada keşfedilen önemli ve üstün bir cihazdır. Bu, birincil alan için olabilir, çünkü Apple telefonları ABD’de iki numaradır. Bugün, tüm bu soruları Apple iPhone 5 ve Apple iPhone 5S bataryalarının ikinci döneminden bir tanesine kesinlikle bakarak cevaplayacağız. vaka. Gençleri hakkında her zaman gerilmiş olan anne ve baba için, iPhone’unuzu gençlerin parmaklarından kaymaya karşı gerçekten koruyan gerçek ahşap olanlar da mevcuttur.