Samsung Notebook 9 ile Işıklandırıyor

Bu kategorideki en geniş stil ve renk yelpazesini bulacaksınız, ancak kesintileri kontrol ettiğinizden emin olun ve köşelerde koruma eksikliğinin veya ön taraftaki bir dudağın düşmelerden zayıf koruma anlamına geldiğini unutmayın. Ayrıca, duyarlı düğme kapakları ve doğru kesikler de bulacaksınız. Ayrıca, ilk etapta düşürme olasılığınızı azaltmak için daha fazla tutuş beklemelisiniz. Bir ekran koruyucu satın alacaksanız, cihazınız için yapıldığından emin olun ve hemen satın alın, çünkü ekranınızdaki herhangi bir kusur kabarma ihtimalinizi artıracaktır. Genellikle sadece birkaç kart tutabilirler ve aşırı yüklenme, davanın beklenmedik şekilde açılma ihtimalini arttırır. Folyo kılıflar tipik olarak uyku uyandırma işlevini destekleyeceğinden, kapağı açtığınızda cihazınız otomatik olarak hayata geçmeli ve kapattığınızda uykuya geçmelidir.

Bilinen folio vakaları: Nodus, Nomad, Piel Frama, Noreve, Knomo ve Incipio’yu öneriyoruz. Favori ince çantalarımız: Case Mate, Incipio, Spigen, Griffin ve Cruzerlite’yi öneriyoruz. İTunes’u başlatın. Geri yükleme işleminde hatayla karşılaşmanız durumunda en son iTunes’a yükseltmeniz gerekebilir. Bu pil kutusunu kullanmaya başlamadan önce, tamamen boşalttığınızdan emin olun. Şarj etmeye başlamak için iPhone’unuzu takarken bir kara kutuya ne dersiniz? Ne yazık ki, tıpkı hava gibi, bu her kullanışınızda bize biraz para kazandıracak. Yukarıda belirtilen bilgileri toplamak için zaman ayırmak, doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Folyo kılıflarının büyük bir kısmı bazen “vegan derisi” olarak döndürülebilen PU’dan (poliüretan) yapılmıştır. “PU iyidir, ama özellikle ilk başta güçlü bir koku alabilir ve zamanla çatlamaya eğilimlidir. Sanatçıdan ilham alan desenlerle ve hemen hemen gökkuşağının her renginde baskıyla hazırlanan tasarımcı kılıfları, kişiliğinizi sergilemenin ve uygun bir fiyata tipik kullanım için yeterli koruma sağlamanın harika bir yoludur.

Pek çok batarya kutusu, koruma biçiminde pek bir şey sunmak için tasarlanmadı, bu nedenle üretici ile bu konuda konuşmanız gerekecek. MaH derecelendirmesine bir göz atmak istersiniz, ancak her zaman tam hikayeyi anlatmaz, bu yüzden gerçek bir dünya testi aradığınızdan emin olun. İdeal olarak, telefonunuz ilk önce davayı boşaltacaktır, bu şekilde boşaldığında kaldırabilirsiniz. Örneğin 9-5 konseriniz için ince bir kılıf ve hafta sonu yürüyüş gezileriniz için sağlam bir kılıf kullanmak, örneğin kullanılacak strateji olabilir. Yatırımınıza zarar vermek istemeyen birçok iPad sahibinden biriyseniz, uygun bir iPad kılıfı seçmeli ve kullanmalısınız. Şimdi depo sayfasını göreceksiniz. Düzenle’ye dokunun. Bununla birlikte, farklar bir inçlik bir kesridir, eski durumunuzun yeni telefonlara sığıp sığmayacağını merak ediyorsanız, muhtemelen en azından Apple’ın resmi aksesuar sayfasına göre olacaktır. Ancak, batarya kılıfları her zaman hacimli ve ağırdır.

Mobil teknolojiyle ilgili şikayetler giderken, batarya ömrü hala düşük. O zamandan beri Samsung cihazları için cep telefonu kılıfları üretiyoruz. İPhone, ABD’deki tüm yerleşik cep telefonu kullanıcılarının yüzde 1’ini oluşturuyor. Yeni iPhone 8 ve 8 Plus, iPhone 7 ve 7 Plus öncüllerinden biraz daha uzun, daha geniş ve daha kalın geliyor. Ayrıca, batarya durumunu bir bakışta kontrol edebilmeyi beklemeniz de tavsiye edilir – kulaklık bağlantı noktanızın geçiş özellikleri ve şarj etme veya veri de bir artıdır. Az önce zirveye ulaştık ve orada iPhone 8 ve 8 Plus kasaları 7 ve 7 Plus ile uyumlu olarak listeleniyor. Sitedeki en son haberler ve bloglar boyunca, iphone 5 ile ilgili söylentilerin ezici olduğunu gördük, ancak okuyucular neredeyse çok az bilgi topladılar. İnce bir kasada büyük para harcamanıza gerek kalmaz ve temel bir koruma düzeyinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız mükemmel olabilirler. Sonuçta, uygulamalı bir fikir edinmek her zaman daha iyidir. Sonuçta, bir tuğlalı telefon, hiçbir telefondan daha iyidir, değil mi? Karar verdiğiniz favori uygulamalar için uygun olandan kaydırın ve bir tarafa sürükleyip bırakarak çoklu göreve geçin.