Samsung Galaxy S9 Kılıf

Varsayılan seçim, saat, tarih ve pil düzeyini, ayrıca yeni kısa mesajlar için sayaçlar ve cevapsız aramaları gösterir (varsa varsa) gösterir. Güzel olarak yeni bir renk olabilir Sam mobile son zamanlarda yeni telefonun normal siyah, altın ve mavi renklerde olacağını ve orkide grisinin yerine koyu mor bir çözüm getirdiğini bildirdi. Söylentilere göre, Galaxy Note 8 ve daha iyi bir parmakizi algılayıcı yerleşimi gibi çift kameralar gelecek. Paritenin Şubat ayında çıkması ve Mart ayında satışa çıkması bekleniyor. Sergi 26 Şubat – 1 Mart 2018 tarihleri ​​arasında gerçekleşen Mobil Globe Kongresi ile aynı zamana denk geliyor. Özellikle markalar için 2018 pazarına yönelik çözümlerini sergilemek için yaratılmış bir fırsat olarak Samsung, kuruluşundan bu yana en büyük baş yıldızları olacak. Son yıl, Samsung Galaxy S8’i Mart ayı sonunda tanıttı. Samsung başlangıçta Samsung Galaxy S9 Kılıf ile bir ekran parmak izi sensörü tanıtmayı planlıyordu, ancak şimdi teknik sınırlılıklar nedeniyle Galaxy Note 9’a ittiği bildirildi.

 

Bu, ekranda gömülü bir parmak izi tarayıcıları hakkında daha önce söylentilerin yanlış olduğunu belirtir. Cihazın ekranına entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcı da bulunuyor ve Qualcomm tarafından çok uzun zaman önce kullanılmamış bir teknoloji yaratıyor. Öte yandan Samsung, yaklaşmakta olan amiral gemisinin sonuna cepheden küçük ama doğru bir parmak izi detektörünün entegre edilebildiği bir patenti kaydettiği için, Samsung S9 beyannamesi bu küçük şikayetin sonunu görebiliyordu. The Bell’in en güncel raporuna göre, cihazın üretim modu, devam eden yılın hemen öncesinde başlayacak. Bunu BGR’den bir rapor takip etti ve işlemcinin başlangıçta bir Samsung özel olacağını ve diğer Android tabanlı cihazlara göre avantajlı bir avantaj sağladığını belirtti. Samsung Galaxy S9 Kılıfları olduğu iddia edilen bir arka kapağın sızdırılmış görüntüsü, tek kamera kurulum raporuyla doğruluyor. X-Duo, sonuna kadar ve üstün görünmek için yapılandırılmış olarak, Galaxy S9’unuzun güzel tasarım ve stilini vurgulayan dokulu bir karbon fiber etki tasarımı ve stili işlevi görür.

 

Şimdi Samsung Galaxy S9 ‘u çevreleyen uygun söylentilerden bazılarına göz atalım. Galaxy S9’un İngiltere’de maliyeti ne kadardır Öyle bile olsa, 4 GB RAM konuştuğumuzu duyduk ancak bir kez daha, S9 Plus’ın 6GB olmasına rağmen normal S9’un 64 GB veya 128 GB depolama alanıyla birlikte yalnızca 4GB olacağını söyleyen bir kaynak daha duyduk. Samsung Galaxy S9, son birkaç ayda sızıntıların ve görüntü paylaşımının adil bir payına sahipti ve şimdi, ardılıdan Galaxy S8’e ne olacağına dair adil bir fikrimiz var. Galaxy S8’de kabaca% 84’ten %90’a varan bir ekran-fare oranı söz konusudur. Dolayısıyla, bu fotoğraflardan bahsedemiyorsanız, çerçeveler Galaxy S8’den daha küçük olabilir. . Bazı raporlar standart S9’un tek bir arka kamera kullanmasına rağmen sadece Galaxy S9 Plus’ın çift kamera ayarlarını işleyeceğini önermektedir. Samsung’un web sitesinde kısa süre önce yayımlanan ve SamMobile tarafından fark edilen ve yeni kamera teknolojisini ayrıntılı olarak anlatan bir web sayfası.

 

Gelecek Galaxy S9 tasarım teknolojisi ile gelecekti. Ancak herkesin bir tableti taşımayı tercih ettiği veya bulamadığı pratik bulması ve kendileri için bir sonraki yıl Galaxy S9 akıllı telefonunu beklemesi muhtemelen şimdi doğru yapmanın en iyi faktörüdür. S9 serisi ön tarafta da bir çift kamera ayarı yapıyor olabilir ancak şimdilik spekülasyon dışında hiçbir şey yok. Ayrıca, yakalama özellikli 12 megapiksel kamera gibi bazı gerçeklerin, çok uzun zaman önce söylentilere yol açan bir spesifikasyon olduğunu belirtmek gerekir. Galaxy S9’un resmi olarak onaylanmaz tüketicilerle neredeyse kesinlikle ne kadar seveceğini inkar etmek hiç bir şey yok, çünkü Samsung’un en iyi statüsünün gelecekteki yayınları sağlamlaştırmaya yardımcı olduğu düşünülüyor. Samsung, ekranın cihazın asal ve alt kenarlarına daha da uzanması ihtimalini daha da arttıracaktır. Ayrıntılı bilgi ve gerçekler için bu web sayfasını sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın. Ve S8 ile iPhone yerine Galaxy’ye karşı daha fazla nimet alma şansınız var, ne hissediyorsunuz Fakat Koreli bir dev Samsung’un hayranı olan Galaxy 9 Edge teknik özelliklerine hoş geldiniz diyorum.