Samsung Galaxy S Testin İçinde

Head-on, WF-1000XM3 hala biraz saçma görünüyor – sadece gerçek kablosuz kulaklıklarla kabul etmemiz gereken bir şey – ama en azından Bose SoundSport Free gibi tıknaz değiller. Bugünlerde televizyonların sahip olduğu sayısız özellik var, ancak dikkat edilmesi gereken birkaç şeyi paylaşmama izin veriyor. İPhone X / XS için favori tasarımlarımızdan bazılarını seçtik, ancak tüm OtterBox fırsatlarını burada diğer iPhone modelleri ve boyutlarında bulabilirsiniz. Buradaki ahlaki şudur: Geri alım şirketleri burada kalır ve bir tür endüstri standardı gelişti (ve gelişmeye devam edecek). Çoğunlukla, dokunmatik yüzeyler duyarlı. Bir Google akıllı telefonunuz olduğunda, piyasaya çıktığı anda en son güncellemeleri alacaksınız; bu, diğer el cihazlarında olduğu gibi değil. Moon, topluluklara karşı sert bir görüşe sahip olan görevli görevliler atamasına rağmen, karakolleri yeniden biçimlendirmek için önemli yasaları ileri süremedi.

Nisan ayı için yapılan parlamento seçimleriyle Moon, Park’ın duruşmasını siyasi düşmanlarını itibarsızlaştırmak için kullanabilir. Aşınma ve yıpranma, pilin parçalandığından daha hızlı kullanılmasına neden olabileceği için kasayı ayırmaktan kaçının. Onları, eski cumhurbaşkanının çöküşüne yol açan ve 1960’larda, kaçakların iktidara çıkmasına yardım eden babası, güçlü adam lideri Park Chung-hee tarafından harekete geçirilen yolsuzlukla ilişkilendirmek isteyebilir. Xiaomi Pad’i iPad üzerinden kim karıştıracak? TPU kılıfı normalde silikon kılıfından daha isteğe bağlı, sert ve silikondan daha güçlü, daha zordur. Savcılar, Bay Lee’nin, hükümetin Samsung holding üzerindeki kontrolünü sıkılaştırmak için yapılan hamlelere desteğini almak için Bayan Park ve arkadaşı Bayan Choi’ye rüşvet verdiğini söyledi. Moon için destek son anketlerde% 44 ile% 48 arasında sürüyor. Ancak Perşembe günkü kararında, Yüksek Mahkeme, Samsung’a, aldığı üç safkan at da dahil olmak üzere kızı için sağladığı diğer desteklerin de rüşvet olarak kabul edilmesi gerektiğini ve bu nedenle toplam tutarı 8,6 milyar kazandıracağını söyledi.

Ön ödemeli cep telefonlarında, her ay telefonunuza ne kadar ya da ne kadar az harcamak istediğinizi seçerken, aylık ücret planı ile her ay aynı tutarı ödersiniz. WaveSecure’un müthiş bir özelliği hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Yepyeni bir özellik, insanlar veya manzara için sahne tanıma özelliği. Soldaki ses modları arasında geçiş yapmak içindir: düzenli, gürültü engelleme, ortam ve hızlı dikkat. LG G8 ThinQ, bu yılın başlarında, geleneksel alta monte edilmiş hoparlörü piezoelektrik hoparlörle eşleştirerek stereo ses üreten bir “Crystal Sound OLED” ile piyasaya sürüldü. Zayıf ticaret verileri, Güney Kore’nin ihracata dayalı ekonomisinin kasvetli görünümünü güçlendirdi; bu yıl on yılın en zayıf döneminde genişlemesi bekleniyor. Bunlardan hiçbiri sizin için anlaşma sağlamazsa, Sony’nin WF-1000XM3’ü bu yıl piyasaya sürülen en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar. Yeni kaplama One UI, Samsung’un bugüne kadarki en kullanışlı görsel estetiğini sunuyor. Devasa TV’ler havalı ve hepsi, ancak herkes Samsung’un yeni 146-inç 4K TV’sinin (“The Wall” olarak da bilinir) anlamını kazanmıyor – özellikle ortalama üniversite sınıf öğrencisi değil.

Beats ‘Powerbeats Pro ve Samsung Galaxy Tomurcukları en popüler seçeneklerden ikisi. Apple iPhone, Samsung Galaxy ve Samsung akıllı telefon. Samsung, ABD’de laptop şarj cihazı için bir katalog sunmakta ve bu da müşterinin en iyi şarj cihazını bulmasını kolaylaştırmaktadır. Satın alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri iPhone Bluetooth Kulaklık. Moda bilincine sahip bireyler, farklı günlerde farklı kıyafetlerle kullanmak için farklı renklerde davalar satın alır. Bireyler web sitenize gittiğinde, hizmetlerinizi veya mallarınızı almaya daha meyillidirler. Zaten evde bir Sony PlayStation DualShock 4 veya yeni Xbox One denetleyiciniz varsa, ayrıca bir denetleyici satın almanız gerekmez. Belki de keskin bir AirPods nakavtını yapmadığı için Sony’ye teşekkür ederim, Kulak içi uçları ile Sony WF-1000XM3 uçları, çoğu insanın kulaklarına daha iyi uyar. Ayrıca arka tarafta 3 boyutlu bir desenin yanı sıra daha iyi tutuş sağlamak için kenarlara eklenmiş oyuklar vardır.

Daha da iyisi, Alexa ile birlikte kendi Voice Remote ile birlikte gelir, bu yüzden sadece sesinizi kullanarak, belli gösterileri ve filmleri çekmesini, uygulamaları başlatmasını, bağlı akıllı ev cihazlarını kontrol etmesini ve daha fazlasını söyleyebilirsiniz. İsterseniz alarm ayarlayabilirsiniz, ancak başka bir şey için kullanmadığım sürece benimki bir saat olarak kullanırım. WF-1000XM3 kulakiçi kulaklıklarının her biri bir touchpad ile birlikte gelir ve onlarla oldukça basittir. WF-1000XM3 kablosuz kulaklıklar siyah ve bakır aksanlarda oldukça yakışıklı görünüyor. WF-1000XM3’ün düz ve dikdörtgen tasarımı, gümüş ve altın vurgulu siyah, bakır süslemeli, yakışıklı ve gerçekten çok sevdiğim kadar dikkat çekmiyor. Model, üç çekici renk seçeneğiyle elde edilebilir: siyah safir, altın platin ve gümüş titanyum. Bazen, bu stildeki durumlar, arka kamera için kesmenin yeterince büyük olup olmadığına bağlı olarak flaşlı fotoğraflarda kanca “halo” etkisine neden olabilir. Süslü bir iPhone’a sahip olmak yeterli değildir.