Samsung Galaxy Note 9 Kılıf

Samsung Galaxy Note 9 Might Karakteristik 960fps Süper Ağır Çekim Video Kaydı, Galaxy S9’dan Daha Uzun

Samsung Galaxy Note 9 Kılıf Sadece yakın geçmişte, kullanıcıların 9’un lansmanından sonraki ilk ay için Fortnite oynayabilecekleri tek Android akıllı telefon olan Note 9’un sözünü aldık. Galaxy Word 9’un, ana snapper’ın 24 megapiksele yükseltilmesi ve saniyede 1.000 kare hızında (fps) video çekimi de dahil olmak üzere digicam departmanındaki ana gelişmeleri destekleyeceği bildiriliyor. Pavtube Video Converter Final size yardımcı olsun!

Bununla birlikte, en son sızıntı, 31 Temmuz’da Cell Enjoyable tarafından yayınlanan ilk parmak izli bir videodur, ancak telefonu açtığımızı görmüyoruz. Dışarda iseniz Android telefonunuzu kullanarak evinizi doğrulayabilir ve izleyebilirsiniz. Telefonun bu modeli GSM teknolojisini kullanıyor. Samsung genellikle Mobile World Congress’teki Ambalajsız basın toplantısını kullanıyor. Be Know 9, içinde bulunduğunuz yere bağlı olarak, içinde Exynos 9810 veya Snapdragon 845 işlemciye sahiptir ve bu, Huawei P20 Professional ‘da bulunan Kirin 970 ile geniş ölçüde karşılaştırılabilir. Ne yazık ki, orada sulu bir şey yok, ancak ne kadar hızlı bir şekilde Samsung, Galaxy Notice 9’u perakendeci raflara hazırlanmak için hareket ettirdiğini görmek ilginç. Büyük olasılıkla 256GB ve 512GB’lık iki depolama seçeneği ile gelebilen 8GB’lık bir RAM varyantı olacaktır. Tüm varyantlar microSD oyun kartları ile genişletilebilir belleği destekleyecektir.

Hafızasına gelince, Galaxy Observe 8’in 6 GB RAM ve altmış dört GB ila 128 GB arasında yapılandırılmış depolama alanı bulunabileceğine inanılıyor. Dahili depolama alanı 64 GB’tan büyük olduğunda bin. Bu akıllı telefon, görünüşe göre, kablosuz kulakiçi ve örneklerin de kullanılmasını sağlıyor. 8. Depolama alanına dokunun. Samsung Galaxy, ‘phablet’ olarak adlandırılan, dünyanın dört bir yanındaki beş milyondan fazla model üzerinde sunduğu ve diğer bir 5 milyonun da Samsung tarafından etkili bir şekilde gönderildiği bilincine sahip bir makinedir. Unlocked ünitelere ek olarak, Tracfone telefonlarında bazı harika teklifleri paylaşıyoruz. Her ay Tracfone için en son promosyon kodlarını toplar ve bu albümde yalnızca bu ay için geçerli olanları sadece Nisan 2015’te paylaşır. Umarız ücretsiz dakikalar dileriz! Kodların tam bir kaydını görmek istediğinizde, daha eski kodlarla birlikte büyük, Tracfone Promo Kodları sayfamızı ziyaret edin! Samsung ‘un plastik modasını değiştirmeye karar vermiş gibi görünüyor. Kalanlar oldukça standart bir durum, ve Samsung ‘un son kez sunduğu Alcantara davası gibi bir şey görmeyi bile bekleyebiliriz.

Eğer hala kolay çalışıyorsa, 8. Bildirim tarafından hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Not 4’ün özellikleri aşırıya kaçmıştı, çünkü zaman geldi ve muhtemelen ondan bir 12 ay daha aldınız. Galaxy Gözlem 9 El Kitabı – Samsung Galaxy S9 bu yıl daha sonra gelmesi bekleniyor. Eğer bunun büyük bir nakit olduğunu düşünüyorsanız, en iyi Samsung Galaxy Word tekliflerini sunabilmek için ağ operatörlerini sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Samsung Galaxy’nın topluluk tablet pazarında kritik bir katılımcının olması, Apple’dan daha büyük bir ekrana, ekstra uygulamalara ve ihtiyacınız olduğu şekilde kişiselleştirme özgürlüğüne sahip olmasıdır. Geri almanız gerekebilir. Videoda daha fazla dikkat çekebilirsiniz, arka tarafta bir çift kamera ve altında bir parmak izi sensörü vardır. Sistemin bir akıllı telefon mu yoksa tablet mi olduğunu düşünmek olumlu olabilir. Ancak bu, yakında resmi olacak gadget’ın bazı ekstra tasarım görsellerini görmenin zarar verebileceği anlamına gelmez.