Samsung Galaxy Note 8 LCD Ekranı Ses Getirdi

Samsung Galaxy dokunmatik Ekran çizim Tablası Ve LCD sekiz Not

8 8-inç Unutmayın. Galaxy Note II phablet genişletilmiş bir versiyonu gibi inanılmaz büyük görünüyor. Gerçekten şimdi 8 GB gibi verme kapasitesi 5 ile pazar yeri Telefonları bir dizi olduğunu belirtmek gerekir. Android aslında esas kalan her şeyi alıp önbellek olarak kullanacak çünkü bunu atabilir RAM her bit yiyecektir.

Samsung Galaxy daha küçük boyutlu kardeşi Galaxy Note 2, yani bir Samsung Exynos 4 Quad yonga seti olarak 8 kullanır benzer iç Not. Ek bellek şeyleri açmak, çöp toplamak ve zamanı için çok yer var ki tersine , nedeniyle Android tasarlanmıştır yolu, gerçeği istiyor.

İki partili Adil bir tamirat faturası destek söyle, 15 SF onarım çevre için harika, şirketler için alışveriş için harika, ve harika Söyle. Bu önceden birkaç pry araçları ve küçük bir Phillips tornavida ile kaynaşmış ekran montaj değiştirilmesi ortalama bir kişinin başarılı bir şekilde tamir yürütmek ve 8 Galaxy Not alabilirsiniz. bakıyorum ve tekrar yeni bir kez çalışmak gibi.

Üreticiler veri onarım ve yedek parça erişim sahipleri ve bağımsız tamir atölyeleri mevcut talepleri çok hızlı bir şekilde ve uygun maliyetle noktaları düzeltmek için kaynakları var. Tablet tamamen fazla ve yapıştırıcı tamamen boşalana kadar son köşeye plastik açılış aracı kaydırarak tablet LCD ekran montaj kurtulun

Samsung telefonlar iki iPhone’lar (f/daha selfie kameraları ile 1.7 (f/) biraz daha iyi düşük ışık diyafram işlevi var.2) ama karanlık odalarda video konferans çoğunu yapmayı düşünmüyorsanız, ayrıca bu konuda çok fazla endişe olmaz.

Yarışmacılarımıza için benzer bir pil ömrü anlamına geliyor. Washington ülkenin Adil Onar “yasaları” ilk devlet olmak için bir olasılık vardır. Ve ne yazık ki, yeni uygulamalar veya ara veya sonraki iki ay içinde raflardaki yerini alacak olan Galaxy S4 , mevcut güncellenmiş arayüz elemanları yok.

Bu durumda, genellikle gösteri ve cihazda ölü piksel touch yanıt vermez görebilirsiniz. Bu yıl, Kuzey Carolina insanlar—traktör, çiftlik dişli, dijital ekipman, ve hatta cep telefonları gibi kendi ekipman tamir için ideal sağlamak için bir fırsat var.

Daha önce ifade ettiğim gibi, iki görüntüler ideal de vasat, her yarışmacının bizim zayıf noktasını temsil ediyor. Sekiz Samsung Galaxy Not tamiri ekran değişimi olması gerekiyor mu? Siparişiniz bizim gün-gün kullanma süresi için yerleştirilir, aynı gün kargo sağlayabiliriz.

Her arkada 12 megapiksel IS özellikli sensörleri kullanarak, temel fark sekiz modelleri 8 (iPhone, iPhone X ve Galaxy Not 8) hem arka sensörler IS (iPhone X,) ya karşı tek sensör optik zoom ve çift sensör kullanan Unutmayın.

Samsung 8 Nota 4600mAh pil dolu var.. toplam pil yıkık testi yapmak için yeterince uzun yapmadık, ama pratikte, 7 ve 9 saat arasında tipik bir tablet pil ömrü olsun, ne kadar bağlı kalacağınızı düşünüyoruz. Bu ne-so-ever arasında 9 ve 10 saat alır iPad hattı, biraz daha azaltmak, bu satın alma temel bir ayrım yeterli değil. Eğer pil inatçı olursan,<büyük bir vergi bataryayı nasıl azaltabilir menü ayarları ve diğer yöntemler vardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın