Samsung Galaxy Note 8 ve Kılıfları

Samsung Galaxy Note 8 Yayın tarihi henüz sabit değil, ancak şirketin gelecekteki not modelini muhtemelen Apple’ın iPhone 7S’sini yenmek için Ağustos ayının 2. haftasında başlatacağını varsayıyoruz. Son birkaç yıldır, işin Ağustos – Eylül aylarında Not serisini başlatması için bir trend haline geliyor ve bu sefer aynı noktayı da bekliyoruz. Bu tarih Rio Olimpiyat Oyunları 2016 ile aynı hizaya getirilmesini istedikleri için belirli bir amaç için seçildi.

 

Samsung galaxy Note 8 Kılıf smartphone’unu iki ağustos 2016 ayında başlattı. İkinci sensörün de 2x optik zum yapmasına yardımcı olduğu belirtiliyor, ancak bu sensörlerin önceden belirlenmiş zoom noktalarında geçiş yaparak yapay olarak elde edilebileceğinden şüpheleniyoruz. Bir sensör bir f /1.7 diyafram açıklığı ve geniş açı objektifi içerecek, ancak ikincisi bir telefoto objektif ve f / 2/ 4 diyafram içeriyor.

 

Bilinmeyen arz, 12 megapiksel çift kamera algılayıcısına işaret ediyor. Galaxy note 8 ikili bir sensör içermesi beklendiğinden, kamera belki de öğelerin en çok değiştiği tam alan. Bağlantı USB-C yoluyla yapılacak ve evet, kulaklık girişi bir kez daha hayatta kalacak.

 

Dahili depolama 64GB olacaktır ve microSD ile genişletilebilir. Ahizenin içinde, başka bir dejavu vakası var. Orada bir Samsung Exynos 8895 işlemci (Snapdragon 835 ABD’de), ancak RAM 6GB’a yükseltildi. Gerçekten arkadan da görüntüleniyor, bu sayede ikili arka kameraları ve parmak izi sensörünü yanlardan göründüğü kadar güzel görüyorsunuz ve S Pen’ye de bakmanız gerekiyor.

 

1 Ağustos günlerinde yeni bir sızdırılmış görüntü olan Midnight Black’in Galaxy Note sekmesini gösteren dünkü akşam sızıntısının ardından, Gold modelinden sonraki aynı Midnight Black modeli gösteriliyor ancak sadece cepheden değil. Olduğu söyleniyor, Galaxy Note 8 başlangıçta Güney Koreli akıllı telefon üreticisi tarafından çift arka kamera ile birlikte gelecek. Çok uzun süre önce ek bir sızdırılmış raporda, Not 8 gönderimin 1 Eylül’den başlayabileceği ortaya çıkıyor. Telefonun, 15 Eylül’den itibaren mağazalardan erişilebilir olması muhtemel. Şartname açısından, dolabın arkasında iki kamera bulunabilir.

 

Ayrıca, Samsung ile ilgili tipik bir şey var; çünkü yeni çıkardığınız modeli Ağustos ve Eylül aylarında piyasaya sürdüler, bu yüzden de bu tarihi bekliyoruz. Çıkış tarihinin arkasındaki amaç, Rio Olimpiyat Oyuncusu’nun açık olacağı ve bu tarihte onlarla aynı hizada olmak istediği gündü. Ancak söylentiler yayılırken, 2 Ağustos 2017’de serbest bırakılacak.

 

Samsung Not’un çıkış tarihini beklediğimiz gibi, 8 hala açıklanmadı. Bununla birlikte, asal ve alt çerçevelerin eşit boyda olduğunu, el cihazında güç, hacim külbütörü ve Bixby anahtarı için 3 fiziksel anahtar bulunduğunu ve ön cephesinde önemli bir fiziksel ikametgahın olmadığını görebiliyoruz. Temel Midnight Black renk seçiminde telefonun görünümü üzerine bu çok basit, yüz görülecek çok şey yok.

 

Galaxy Note 8 yeni bir görüntü sızdırılmıştı, bu sefer saygın kaynağı  vasıtasıyla geldiğini ve resmi basın gösterileri için ünlü olduğu bir görüntü gibi geldiğini söyledi. Alt kısmına doğru, USB Kind-C bağlantı noktasını, hoparlör ızgarasını, S Pen yuvasını ve 3.5 mm ses yuvası yerini tespit edebilirsiniz. Parmak izi tarayıcı arka taraftaki en beğenilen merkezde doğru yerdeyken arkadaki yatay çift kamera ayarını da görebilirsiniz.