Samsung Galaxy J5 2017 Kılıf Çeşitleri

Samsung Galaxy J5 2017 kılıf ortamı, zorlu bir polikarbonat dış kabuğa sahip çift katmanlı bir TPU iç kısım içeren tamamen benzersiz bir model sağlar. Sonuç, gerçekten bozuklukların en büyüdüğü sırada cep telefonunuza darbe güvenliği ve şok etkisi yaratan bir durumdur. Dış mekan kullanımı için özel olarak yapılmış, ortalama adresinizden daha koruyucu kütlesi eklenmiştir. Açık hava gezileri, sportif faaliyetler veya tatil molaları için ideal her yönden güvenlik alternatifleri için İdeal. Gerçekten İyiyi Koruma Cep telefonunuza

Bu Samsung Galaxy J5 2017 deri tabanlı cep telefonu, cep telefonunu koruma konusunda mükemmel bir görev yapıyor. Çok hacimli veya muazzam olmadığı zaman, muazzam şekilde açıkça yaratılmış kapak, cep telefonunu kauçuklaştırılmış bir sert polikarbonat kabuğa sıkıca tutarak düşürüldüğünde patlama riskini ortadan kaldırır. Deri esaslı kapaklı kapak, kapatıldığında ekranı korur ve düşme anında kırılmaları azaltmaya yardımcı olur. GENUINE Deri bazlı PREMIUM KALİTE Ve zarafet

Samsung Galaxy J5 2017 deri, beklentilerinizi aşmak için tasarlanmış kaliteli ve zamansız modayı bir araya getiriyor. Bu şaşırtıcı bit kiti nispeten kurumsal bir görünüme sahiptir ve yapıcı övgülerin çoğunu alırsınız. Güvenilir ve düz dikişli, saygın üstün otantik deri esaslı, elinizin altında hissettiren zevkten zevk alırsınız ve tonlarca kullanımdan sonra görsel çekiciliğini korur.

ANTI-LINT Bölgesi: Samsung Galaxy J5 2017’deki lüks son derece pürüzsüz dokunmatik yüzey alanı tüysüzleştiricidir ve büyük olasılıkla toz veya kum almayacaktır. Çantanıza veya cebinize atın ve aramaya başlamak için devam edin. SLIM FIT PROFİL TASARIMI AZALDI: Kaliteli TPU Koruyucu jelden üretilen bu Samsung Galaxy J5 2017 TPU senaryosu, cep telefonunun ilk model estetik kalmasına rağmen %100 serbest savunma topluyor.

Yeni ince uyumu uygun fiyatlı profil yapımız tamamen form uydurma özelliğiyle çok daha narindir ancak sağlam savunmaya sahiptir. Kaba Her gün KORUMA %100 paramparça dayanıklı camdan yapılmış olan bu Samsung Galaxy J5 2017 ekran koruyucusu, bıçaklar ve tuşlar gibi keskin nesnelerle birlikte sorunlardan ve çizilmelerden kapsamlı bir şekilde koruma sağlar.

Oleofobik kaplama ve 9H sertlik çoğu çizik, leke ve parmak izi önler. Kırılmaya karşı dayanıklı filmimiz, büyük monitör darbelerinin yaralanmasını en aza indirir ve temel olarak yaralanmayı azaltmayı sağlar. Samsung’un kendi Exynos 7870 yonga seti, sızdırılmış benchmark değerlendirmelerine göre J5 2017 ‘yi 2GB RAM ile destekleyecek. Sızıntılar nakit akışıyla ilgili ise, bu her gün planın etkinliğini harcamakta sağlamlık yaratabilir. Şüphesiz, toplam Samsung Galaxy J5 2017 değerlendirmesinde telefonun cesaretine bir göz atacağız.