Samsung Galaxy A7 2017 Kılıf ve Aksesuarları

Samsung A7 2017 Bu varyant için Endonezya resmi fiyat neredeyse Rp 6 milyon dokundu beri amiral gemisi akıllı telefon olarak kategorize iyi. Samsung aynı anda Şubat ayı başlarında Samsung A5 ve A3 (2017) ile birlikte Endonezya Galaxy’nin 2017 koleksiyonunun üçüncü varyantı getiren.

Samsung zaten 256GB kadar bir bellek kartı yuvası ekleyebilir ram 3 Gb ve 32Gb iç 2017 A7 Octa çekirdekli işlemci 1. 9Ghz kullanıyor. Özellikler Samsung A7 2017 tekrar bire bir hız ile beintikan okta-çekirdekli işlemci Samsung’un kendi Exynos 7880 tarafından geliştirilen yonga seti güveniyor. Dokuz GHz Cortex-A53. 3GB RAM grafik sektörü maksimize Mali GPU T830MP3 ile yakın işbirliği içinde çalışacak olsa da.

ACME BOX 2017 Samsung A7 durum kesinlikle çok net bir durumdur ve bu nedenle akıllı ilk renkli Endure edecek. Yüksek kaliteli TPU malzemeden yapılmış bu durum şaşırtıcı hafif ve Tus onu kendi cep telefonuyla herhangi bir vücut ağırlığı dahil olmamalı, ve gerçekten kurulum için gerçekten yalındır ve take away. TPU karakter günlük bazda kullanımı ile ilgili mutlu olabilir ki kesinlikle herhangi bir kaza şoku kadar emmek için çalışmaktır.

Samsung A7 2017 adamış segmentler çok fonksiyonun iletişim sadece sınırlı araç ile bir aygıtı gerektirir yüksek aktiviteli bir orta sınıftır. işlem açısından kolaylık uğruna özelliklerinden biri Samsung Shell çıktı. Fotografik ihtiyaçları aynı anda Samsung A7 2017, bir değil iki tarafından yerine getirilecektir ön ve onların akıllı telefonunuzun arkasında Samsung 16MP çözünürlüklü bir kamera embed. Her iki fotoğraf makinesi  f aynı diagframa var.

2017 yılında Samsung A7 bedelini ödemek harcanması gereken para tutarı kaza sonucu hasar Samsung riskini önlemek amacıyla kendisine az yaptım IP68 sertifikası ile kendi cihazlarını donatmak. Bu suya maruz kaldığında Samsung A7 2017 korur. Tüm birkaç tazelenmiş varyantları Android altı ile çalıştırılır. 0 Zefir. tarihe, 2017 Samsung A7, A5 ve A3 toz ve su geçirmez birimlerdir.

Şimdi, birkaç modelleri için hafif, Galaxy A3 dört sahiptir. 7 “Yüksek çözünürlüklü sergi. Sadece tek başına performans ve performans ile ilgili değil, tasarım ve aynı zamanda kesildi önceki nesil bulduğumuz gibi kutunun kaliteli. Gösterim malzemelerinin Samsung A7 2017 Kılıf oluşturmak için kullanılan içerik. Izlenim kutusu biz nesil bulmak gibi daha önce kaybolmuş. Tüm açılar daha yuvarlak ve iki tarafın görünüm düzenledi. bir kıvılcım sadece daha ergonomik ve daha rahat görünüyor yapmak veya yağmur suyunun tehlikesini önlemek için kavisli tasarlanmış Samsung 2017 tarihinde suda hayatta mümkün olduğu IP68

Samsung A7 yapar sertifikayı iddia yaklaşık 30 dakika kadar 1. 5 metre derinlikte. sadece Samsung, Sony, Apple iPhone 7 seriesnya ile Apple gibi diğer üreticiler de bu teknoloji ile kendi amiral gemisi akıllı telefon donatmak gerekir. Başına tam olarak aynı kaynak, yepyeni LTE akıllı telefon sınıflandırma özellikleri 6 ağ hızları. digicam bölümü, Samsung A7 2017 arka perde ve kendi fotoğraflarını çeken kam hem 16 MP’ye de ucuz. Her Ayrıca kameralar spor aynı f / 1. Dokuz diyafram. Bir dizi Samsung Galaxy S markalar için bir orta sınıf bir seçimdir. Şu andan itibaren her 7 gün başlangıç ​​inanılan 2017 Samsung A7, A5 ve A3 akıllı telefonlar 2017 geçtiğimiz ay CES Açıklandı ediliyordu.