Samsung Galaxy A5 2017 Kılıf Modelleri

A5 (2017), yeni nesil, ek güç tasarruflu işlemci, geliştirilmiş bir dijital fotoğraf makinesi, şarj için geri dönüşümlü USB-C bağlantı noktası spor aktiviteleri ile birlikte geliyor ve bir avuç yöntem sunuyor. Direnç. Buna en üst kalitede cam ve çelik gelişimini destekleyerek şaşkınlığa başlarsınız: tüm bu konforlarla bu telefon Galaxy S7 kadar sesli değil mi? Anlaşılan daha derinleri düşünüyoruz. LG K10 (2017) baskısı, 2016 yılında piyasaya sürülen LG K10 LTE’ye ait halefdir. Hindistan’daki LG K10 fiyat etiketi, Rs on üç, 990’dır ve bir güvenlik unsuru içerir i. LG, LG K10’un (2017) piyasaya sürülmesiyle koruma özelliğini satmaya devam ediyor ancak insanların akıllı telefonda gezinen tek gerçek bu değil. Bu girdi miktarının akıllı telefonun incelemeyi ele geçirmek için nasıl gerçekleştirebileceğini kavramak için belirli LG K10 2017 analizini görelim.

Galaxy A5 (2017) ciddi bir göz alıcıdır. Gerçekte, cam ve metal bina birbirine çok sorunsuz bir şekilde yerleştiğini hissediyor, sizi amiral gemisi Galaxy S7 ürünü ile karıştırdıktan sonra affedeceğiz. Benzerlik açıkça orada. Elinde, cep telefonu mükemmel bir şekilde dengeli bir şekilde hissediliyor bu da mükemmel bir ağırlık taşıyor zayıf, ancak çok eterik değil, hoşa giden yeterli miktarda yağ var.

Kişisel olarak sevmediğim tek tarz tuhaflık kesinlikle tekrar orantısız olarak küçük kamera. İşte S7’den çok daha farklı olan tek bir faktör, ancak zamana alışıyorsunuz. Galaxy A5 (2017), 3G dünyada web araması için on üç saat boyunca, 4G LTE’de on altı saat ve Wi-Fi’de 18 saat süreyle son vermek isteyebilir. Aralarında bir kaç boşta kalma anı yaşandığında, bu, iki günlük pil gündelik hayatına veya üniteyi fazla kullanmayan insanlar için belki de üç kişiye bile dönüşebilir. Evren A5 (2017), USB c-C ilişkisi ile anında ihtiyaç duyulan 3000 mAh elektrikli günlük pil ömrüne ek olarak, etkin işlemci çipi içindeki yardımla birlikte, iyi bir elektrikli pil günlük yaşamı edinmelidir.

Bu durumda, 256 GIGABYTE kadar büyük bir microSD hafıza kartı, 32 GIGABYTES dahili hafızasına almak için bir yuva buluyoruz. Samsung Galaxy A5 (2017), tek SIM ve ikiz SIM sürümlerinde sunuluyor ve iki kart yuvası var. Cep telefonunda, çift bantlı Wi-Fi a/b /g/n / ac, NFC, Bluetooth v4 gibi bağlantı seçenekleri açıkça stoklanıyor.

Samsung Galaxy A5 2017 Samsung, hangi akıllı telefon üreticisi olacağını göstermek için tekrar doğru yönde ilerliyor. Elbette, bu sefer Galaxy A Serisini kucaklayacak. Bu sefer CES 2017’de Galaxy A3 ve Samsung Galaxy A5 Smartphone’u başlatacaklar. Yeni Galaxy A5 (2017) ürünü, fonların değeri açısından en popüler ilk seçeneklerden biri olarak kabul edilmektedir. Benim için, 3GB RAM ile övünen ve Octa işlemci çekirdeği olan Exynos 7880’in desteklediği oldukça iyi bir ürünün olduğunu hissediyorum. Bu yazıda Galaxy A5 2017 ürününün özelliklerine, çıkış gününe ve fiyat seviyesine daha fazla değiniyoruz. Samsung Galaxy A5 2017 Çalışması Şişkinlik göstermeyen fiyat seviyesi etiketini içeren ders premium akıllı telefonu düşünürseniz

Samsung Galaxy A5 2017 Kılıf dizisinin bu olduğunu düşünürsünüz. Kuşkusuz, bir koleksiyon, hücresel telefon hatları ile başlamak için sizin uber-premium-ness özlüyor, bazı önemli sınıf seçenekleri bir araya geliyor. 2 inç AMOLED ekran, metal cam fondöten, 14nm Exynos yonga seti, 16MP f/1. 9 ön ve arka kameralar, Samsung’un vitrini Samsung Galaxy A5 (2017) akıllı telefonunu süslemektedir. Cep telefonuna bir göz atın ve bu kaliteli orta ranger’ın ne kadar üstün olduğunu öğrenmek için mükemmel bir zaman.