Samsung Galax S9 Sınırların ötesinde

Parmak izi algılayıcısını elde eden S8 arka panelinin problemi bir sonraki Galakside düzeltilecek ancak kesinlikle hayal ettiğimiz şekilde değil. LED flaş ve kalp fiyatı sensörü, fotoğraf makinesinin idealine yerleştirildi. Normal olarak, Samsung’un resmi olarak 2018 amiral gemisini duyurana kadar hepsini bir tutam tuzla ele almaya değer, eğer belirli söylentilere inanılsaydı, beklemek için uzun sürede olmayabiliriz. İkinci bir sızıntıyı bir tutam tuzla almayı öneririz. Ancak daha önce söylentiler, cihazın gösterisinin alt kısmına doğru ön yüze bakan bir parmak izi algılayıcısı için belirgin bir çentik içeren bir patent kaydettiğini bildiren bir sızıntıya odaklandı. Yöntem belleği – Teknik bellek veya RAM belleği, aygıtın OS’den veya şu anda çalışmakta olan uygulamalardan gelen bilgileri geçici olarak depolamak için kullandığı bellek türüdür. Bu, daha sonra Android işletim sisteminde bulunan güç tasarrufu işlevselliği ile birleştirilirse, bu cihazın ömrü önceki sürümlerden önemli derecede daha uzun olabilir. Galaxy S9’un yaşam döngüsüne de katkıda bulunan bilgisayar yazılımı yenilikleriyle, Samsung akıllı telefonun selefi ile karşılaştırıldığında tek bir şarjla yüzde 50 daha uzun bir yaşam ömrüne sahip olabileceği önerildi.

Tabii ki, Samsung’un gösteri için farklı bir telefon getireceği her zaman muhtemeldir, zira daha önce katlanabilir Samsung Galaxy X’in piyasaya sürülmesinin söylentileri söylenebilir. Bu meyveler için mi, yoksa Samsung tüketicileri seçkin ve devrimci seçeneklerle şaşırtacak mı? S-View kapakları büyük maç dışında tonlarca özelliği var. Telefon endüstride açıklanana kadar fiyat etiketi ve tüm özelliklerini tahmin etmek gerçekten zor. Şimdi, fiyat etiketi hakkında ne biliyoruz? Görüntü bugüne kadar bilmediğimiz bir şeyi açığa vurmaz. Kesin olarak, son saatlerde, her iki modelin görünümünü, boyutlarını ve belirli özelliklerini gösteren 360 derecelik bir görüntüyü gösteren iki video süzüldü. Güney Kore firması tarafından mülkiyetinde açılan bir patent, yeni nesil Galaxy S’nin ön tarafında bir parmak izi algılayıcısı olabileceğini öne sürdü. Her zamanki gibi, Web’de öngörülerini yaratan teknoloji incelemecileri ve yetkililer var, bazıları 25 Şubat’taki Samsung Galaxy S9 Kılıf sürümünde sızıntı yapmayı amaçlıyor.

Son olarak, kutuda AKG tarafından ayarlanan kulaklıkların yanı sıra telefonun kablosuz şarjda yardımcı olacağı belirtiliyor. Her biri 15 W adaptif hızlı şarja, hızlı kablosuz şarj etme konusunda yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, zaman yetersizliğinden dolayı, Samsung yalnızca 12MP kamerayla tekli lens sağlayabilir. Bununla birlikte, Galaxy S9 işlemcileri alternatif olarak 10nm’lik 8nm’lik bir süreç üzerinde kurulabilir. Samsung zaten seri üreten sonraki nesil 8nm mobil işlemcilerde aktif ve Qualcomm yardımcı olmaya hazır görünüyor. Videonun kendisi, Cep Telefonu tarafından işaret edildiği gibi gerçek ahizeyi kaydetmek yerine ek bir ekran kaydı yapan biri gibi görünüyor. Farklı olası bir işlev, parmak izlerine karşı koyan, yansımaları azaltan ve suyun ekranınızdan sıçramasına neden olan bir cam kaplamadır. Bizim savımız, Mahkeme’nin yeniliği teşvik eden ve patent programının kötüye kullanımını önleyen adil standartları eski haline getirme davasını dinlemesi gerektiğine inanan bir çok kişinin de desteğiyle “diyor Samsung sözcüsü yaptığı açıklamada. Samsung’un, garip bir şekilde yerleştirilmiş arka mikrofon tarayıcısını ya da yine bir taklitçilik olarak bilinen tehdidini koruduğunu gösterecek pek çok seçenek bulunmadığını açıkça belirtmek gerekirse, yüz tanımayı kullanmaya başladı.

Bununla ne kastettiklerini açıklamıyorlar, ancak telefonun kilidini açmak için yüz tanıma özelliğini kullanabilmenizi sağlayan iPhone X’in Face ID programına çok benzer. Önden bakan kamera programı hakkındaki bilgiler de bu noktada titrektir. Dbrand, deriler için ön siparişler almaya başladı ve Galaxy S9 serisi için kapandı. Bunların oktav çekirdeğindeki işlemcilerine ekleyin ve Galaxy A8s, Ocak ayında çarptığında ek pahalı S8 serisine cazip alternatifler olabilir. Sonunda, render, Samsung’un Galaxy S9 hattıyla güvenli bir şekilde oynadığını ve bu stilini bu yılki modellerle olduğu gibi önemli ölçüde ayarlamayacağını önermektedir. Serbest bırakma takvimi, bu yılın Mart ayında ilk ortaya çıkarılan mevcut Galaxy S8 modellerinden bir ay önce olacaktı. Samsung, geçtiğimiz sene Galaxy S8’in tasarım ve stilinde büyük bir adım attı. Galaxy S9 için Samsung tarafından sunulan tüm ürün serisi şu an ortaya çıkıyor. Samsung Note 7, büyük bir 3500mAh lityum iyon pilini 7.9mm’lik bir modele sızdırmaya çalıştı ve etkili bir şekilde eşleşmedi.