Samsung Cep Telefonu, Telefonunuza Maksimum Koruma Sağlıyor

Samsung Cep Telefonu, Telefonunuza Maksimum Koruma Sağlıyor

Samsung Cep Telefonu Telefonlarınızda Maksimum Korumayı Korur

Online filmlerden ilham alarak cep telefonunu geri yüklemek için işe başlamak kolay değildir. Gezinirken, işletme veya eğlence amaçlı olsun olmasın, iPhone’unuzun neredeyse kesinlikle bir arkadaşınız ve ailenizle olan bağlantınız olduğunu unutmayın. Hayır, ama en küçüğüm yapmalı! Bir iPhone’daki çoğu zaman dayak alan birincil alanlardan biri, telefonun gerçek durumudur. Altın kaplama, elmas çivili bir çanta için birkaç bin dolara kadar uygun (bu gerçekten her şeye sahip olanlara ayrılmıştır!). Geç saatlerden itibaren akıllı telefonlara ihtiyaç duyan insanlar için önerime gitmem Moto E / G koleksiyonudur. Atmosphere Series iPhone kılıfı, tüm iPhone ev sahipleri için bir başka işçilik sanatıdır. Deri bazlı bir şeyler arayanlar, hem uzun ömürlü verimlilik için hem naylon hem de deri olarak sunulan Hybrid Plus Serisi iPhone kılıfını tercih edebilir.

Ardından iPhone’unuzu su geçirmez bir kasaya yerleştirin. Çok fazla çağrı veya mesaj alan kişiler için o zaman sallama uyarısı yavaş yavaş sizin meyve suyunuzu çiğnemeye gider ve elbette enerji gerektiren bir ses üretir. Tüm seçenekleri andıran, çift manyetik kapatma, deri malzemeden üretilmiş, modaya uygun dikiş ve dikey kapak ile rakiplerinin çoğunu yenebilir. En faydalı Galaxy S4 deri kılıflarınızdan, tampon kılıflarınızdan, takas kılıflarınızdan, zırh / koruyucu şartlardan zorlu şartlardan, bu metnin başından sonuna kadar gideceğiniz zaman, sevdiğiniz bir Galaxy S4’te neyin ayarlanacağını anlayın akıllı telefon. Tüm smartfone müşterileri için, tamponlu veya tamponsuz Paradox Kılıfları sadece mükemmel. Satın almak için hevesle bekleyen birçok cep telefonu teklifi var. Piyasada her zaman, elde tutulan bir sistemin normal silikon, plastik ve kauçuk kaplama hissinden daha büyük bir şey hissetmek isteyen biri olabilir.

Çıkarılabilir plastik eleklerin seçimi de olabilir. Bu, davlumbazın çizilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlayan UV baskıya benzeyen ileri uygulamalı bilimler kullanmak ve sağlamlığıyla bilinen PU deri, yumuşak TPU, yorucu plastik ve silikon ile ilgili malzemeleri kullanmak anlamına gelir. İPhone 4’ün temel yetenekleri, arama yapma / alma ve multimedya oynatıcı olma özelliğidir. Öyleyse nasıl ÜCRETSİZ iPhone 4 kasanızı alırsınız? Ne yazık ki, iPhone’un kordon delikleri yok, ancak kişisel haklarınızı silikon bir telefon kılıfına yerleştirebilirsiniz. Bu metin, uygun cep telefonu kılıfını seçmenize yardımcı olur ve ayrıca fiyatlandırılmış mülkünüzün bozulmasına ve silikon mobil örnekler ile polikarbonat hücresel örnekler arasındaki karşılaştırmaya son vermezsiniz. 1. iPhone’unuza bir silikon iPhone 5 kılıfı yerleştirin. Bu hasarlardan birini önlemek için sağlam ve darbelere dayanıklı bir kasa satın alın ve kullanın. Davanıza uygun kumaş çeşidine karar verdikten sonra, özel zevkinize ve ihtişamınıza uygun çok çeşitli kararları hemen bulabilirsiniz.

iPhone 4’ün büyük ünü için web üzerinden erişilebilen geniş bir iPhone 4 aralığı vardır. . Sade şıktan göz alıcı modifiye edilmiş cep telefonu örneklerine kadar, müşterinin talebini karşılamak için hepsi burada. Sadece bu basit adımları izleyin. Eh, endişelenmeyi bırakın çünkü iPhone’unuza zarar verme riskini en aza indirmek için atmanız gereken nispeten düşük maliyetli ve kolay adımlar var; Aslında bu kadar kolay. Bunlar çeşitli malzemelerden temin edilebilir. Cep telefonu kullanmanın devrimci bir değişimi, bireylerin birçok düşünce ve algısı arasında büyük bir ayrım yapar. Muhtemelen onu keşfetmeyeceksiniz, ancak halka açık bir yerde olduğunuzda ve cep telefonunuzu her kullandığınızda, etrafınızdaki kişiler tarafından değerlendirilmekte, boyutlandırılmakta ve dikkatlice incelenmektedir. İPhone oldukça zor olsa da, düşürülmekten hoşlanmıyor!

Bir örnek için videoyu izleyin (bu durumda, bir Motorola B3M telefonu Kriket’e yanıp sönüyor). Videoda yayın akışı ön cephesinde olduğu kadar güzel, teknik bilgi hayati adımlar attı. Örneğin, T cep telefonu markasının altında yer alan birçok moda modelinden biri Motorola RIZR Z3 Rose. 3. Şimdi istediğiniz gibi bulana kadar iPhone 4 Deri Kılıf koleksiyonuna göz atın. Ardından, her bir iPhone’unuzu ve kredi kartınızı cüzdan tipi bir kasada tutmayı tercih edebilirsiniz. İPad’iniz için en üst düzeyde koruma arıyorsanız, bu işlem püf noktasıdır. 2. Noktaların arasında 5 mm’lik bir alan olacak şekilde, kasanın en üst kenarında ortalanmış iki küçük nokta çizin. 1. Bir ataş açın ve SIM kartınızı iPhone’unuzun en üstünden kaldırmak için bir son kullanın. Güvenlik tüm artılardan biridir. Ben sadece ucuz olanı severim.