– Rus hava savunmasının İsrail operasyonlarını engellediği Suriye ile belirgin bir tezat oluşturuyor.

– Rus hava savunmasının İsrail operasyonlarını engellediği Suriye ile belirgin bir tezat oluşturuyor. İsrail dümdüz. Bu özellikle İsrailliler için faydalıdır çünkü Amerikalılar, İslam Devleti kalıntılarına yönelik operasyonları sürdürürken Irak’a karşı enerjik kalıyorlar. İsrail Irak içinde kuvvetler. Yetkililer henüz patlamaların tamamen kasıtlı olduğu sonucuna varmadılar, ancak kanıtlar hem sabotaj hem de hava saldırıları yapıldığını öne sürüyor – ve eğer öyleyse, İsrail potansiyel suçluların en üst sıralarında yer alıyor. Irak’taki İran bağlantılı web sitelerinde dört patlamanın arkasında kimin olduğuna dair bir spekülasyon var, ancak kesin kanıt yok. Son olarak, 20 Ağustos’ta patlamalar, Irak’ın Balad Hava Üssü yakınında, Bağdat’ın 80 mil kuzeyinde, PMU ile bağlantılı web sitelerinde bir silah depolama tesisine çarptı. Kanıt patlamanın tesadüf olmadığını kanıtlarsa, gözlerin İsrail’e dönmesi mümkündür; bunun bir sonucu olarak, dev bir şekilde bu tür operasyonları yürütmek için bir neden, araç ve alternatif vardır. Birkaç gün sonra, İran sınırına daha yakın olan Ashraf Şatosu Kampı’nda diğer bir PYB üssünde meydana gelen patlamalar yaşandı. 19 Temmuz’da Bağdat’ın kuzeyindeki Salahuddin ilinde, Amerli yakınlarındaki Nüfus Mobilizasyon Biriminde bir patlama meydana geldi; bazı yerel kaynaklar olay için ABD ve İsrail’i suçladı.

Ardından, 12 Ağustos’ta, El-Sahra ordusunun üssü yakınında Bağdat’ın güneyinde bulunan PMU bağlantılı bir mühimmat deposunu patlattı. Geçtiğimiz Cuma Ulusal Güvenlik Danışmanı H. R. McMaster, gazetecilere, Kuzey Kore için birçoğunun söylediğine bakılmaksızın, “askeri bir seçenek var” dır. Şubat 1991’de McMaster’la birlikte Desert Storm’un yetmiş üç Easting Savaşı’nda savaştım. İsrail’in hava tahriki ayrıca Suriye’de İran kuvvetlerine karşı yapılan grevlerde gösterdiği en son uzmanlığa sahiptir. İsrail’in de bu grevleri gerçekleştirme aracı var. İran, Suriye’deki donanımına yönelik tekrarlanan İsrail grevlerinin ardından bazı varlıklarını Irak’a kaydırmaya çalışıyor. Bununla birlikte, Irak’taki herhangi bir İsrail hareketi, bölgesel bir mücadeleyi tetikleyebilme olasılığı göz önüne alındığında yüksek tehdit altındadır. Kapaklı kapaklı batarya kılıfı sadece siyah, kapaksız kılıf her siyah beyaz olarak geliyor. Adım 3: Finish Design’a tıklayın ve Çevrimiçi telefon başlığı satın alın.

Yani şimdi kendi tasarım cep telefonu kukuletası ve kılıfları şimdi satın alın! Tasarımcı telefon kılıfları, telefonunuzu tüm unsurlarında korur ve makineyi ne zaman tutarsanız, tasarım iyi görünüyor. Düğmeler ve dokunmatik ekran da dahil olmak üzere, her açıda kaporta dokunması gerekir; bu da düğmelere dokunmatik ekran hassasiyetini basması ve geri çekmesini zorlaştırabilir. Davanıza uygun malzeme türüne karar verdikten sonra, kişisel tarzınıza ve ihtişamınıza uygun çok çeşitli seçenekleri anında keşfedebilirsiniz. Burada, kızların tamamen farklı zevklerine ayak uydurabilmek için, çok çeşitli ekipmanlar, çeşitli tasarım ve tiplerde stoklanmaktadır. Çocuklar, sürekli olarak düşerek ya da yıkılmadan bisikletle kalmaya hazır olana kadar bisiklet sürmeyi tekrar tekrar dener. Bonial’ın bir parçası olduğunuzda, size geliştirmeniz için güzel alternatifler sunuyoruz. Bu, İsrail’in, İslam Cumhuriyeti’nin tehdidini doğrulamak için bölgesel stratejisinin bir parçası olarak İran’la mücadele karşıtı pazarlama kampanyasını Suriye’den Irak’a yükseltmenin eşiğinde olabileceğinden şüpheleniyor.

Son olarak, İsrail için, Irak’taki cephesinin karlı büyümesi İran’daki karşıtı stratejisini güçlendirebilir – özellikle mevcut Beyaz Saray’ın desteğini aldığı için. İsrail, böylesi bir birikimin Lübnan cephesinden Hizbullah’a karşı yeni bir tiyatroda güvenilir bir caydırıcılık yapmasını durdurmak için agresif bir harekete neden oldu. Genel olarak, bu televizyondaki kendi puanlamam Samsung’un onayladığı gibi makul bir fiyata fiyat verdiğinin açıklanması için 10 üzerinden 9 olabilir! Muhtemelen bu manipülasyonla ilgili bazı problemleriniz var, bu sorunun cevabını alabileceğiniz yer olan çevrimiçi Samsung laptop yardımı ile iletişime geçmek en iyisidir. Samsung Galaxy Nexus ekipman başlığı çok çeşitli tasarımlarda mevcuttur. Telefonun birlikte geldiği sert mühendislik camının yanı sıra, bu paslanmaz çelik telefona daha fazla sağlamlık sağlıyor. Irak zırhının aslında açık çölde saklanacak hiçbir yeri yoktu; çelik gövdeleri gökten acımasızca açıktı ve hava saldırılarına karşı savunmasızlardı.