Özel IPhone Kılıfları

Kenardan Aydınlatılmış know-how ile LED ışıkları, sadece daha ince LED TV modellerini tasarlamayı mümkün kılan piksellerin arkasına değil, ekranın kenarlarına yerleştirilir. Web’in kullanılabilirliği ve erişilebilirliği hala artmakta olduğundan, artan moda ve zengin Smart TV’lerin geleceğe yakın bir zamanda piyasada mevcut olabileceği ihtimali var. Hem siyah hem de beyaz renkte sunulan LifeCHARGE iPhone 5 / 5S InAir koleksiyonu, pil şarjında% 127 artış sağlamanın yanı sıra kablosuz şarj entegrasyonuyla hayatınızı daha kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor. Tam dizili tekrar aydınlatılmış know-how LED TV’leri ile doğru görüntü parlaklığı ve kontrastı, daha zengin renk doygunluğu ve daha derin siyah seviyeleri elde ederek genel görüntü kalitesiyle Plazma TV’lerle kolayca karşılaştırılır. Bu pikseller ayrıca, şovun siyah alanlarını, LCD’ye benzer başka bir şov teknolojisine kıyasla daha da derinleştirebilir.

Bazıları LED LCD TV’leri de adlandırır. Ancak arayacağını söylediğinde, ne yapman gerekiyor? Üretici, ürünün darbeye dayanıklı olduğunu ve tam olarak 26 kez 46 inçlik bir zirveden düşürüldüğünü iddia ederek, gadget’ınızı daima koruyacağından emin oldu. Biraz tasarruf edin ve hepiniz favori gadget’ınızı satın almaya hazırsınız. Şu anda, CellShell koşulları yalnızca Amazon’da satın alınabiliyor, ancak diğer tüccarlar için de etkili bir şekilde mevcut oluyor. Paramı boşa harcamaktan kaçınmak için doğru seçimi yaptım ve deri tabanlı mobilyaların yenilenmesi, yeni model için alışveriş yapmak kadar güzeldi, ancak bana bir ton para kazandırdı! Güç açma / kapama düğmesi, resimdeki montaj yönü üzerindedir. Akıllı Pil Kasanızın dizüstü bilgisayarınız USB ile ilişkiliyse veya bir USB güç adaptörü ile ilgiliyse, Akıllı Pil Kasanız USB bağlantısını kullanmanın bir maliyetidir.

Aslında, Google’da arama yapmak Mophie’yi en yüksek sonuç olarak gösterecektir. Mophie’ye burada bazı faktörler kazandırmayı satın aldım. Bugün, bir Mophie’ye karşı LifeCHARGE gösterisini araştırmak için buradayız! Mophie meyve suyu paketi helyum çok daha temiz bir iç bölüme sahip. Mophie meyve suyu paketi ile helyum, iPhone 5 / 5S’inizi yerleştirmeniz ve sökmeniz için durum size ayrılıyor. Bir bakışta hızlı bir bakış, Mophie meslektaşı daha büyük bir kapasite sunarken, daha ucuz bir fiyat etiketi gösterir. Her zaman holdingin teselli ile temel ve stylo bir görünüm verir. Yepyeni arayanlar, günlük olarak bakanlar, günlük olarak değiştirilebilecek özel kabukları tercih edebilirler. Dışarıdaki her bir batarya kutusu, görünüm ve tasarım açısından zorlukla farklı olacak. Değişiklik, sizi küçük bir blobun dışarıya yapışmasıyla tekrar kolay bir faset hissetmenizi sağlar. Oldukça net, zahmetli plastik arka panel kapağı arka tarafında zordur, ancak sadece cep telefonunuzun kaputuna yerleştirmek için yumuşak ve esnek bir panel içerir.

Temel olarak, bu gösteriyi görmeye geldiğinizde siz (ve cep telefonunuz) gerçekten şimdiki zamanın bir parçası oluyorsunuz. İkinci yarı ise geçiş. Çıkarmak için açıklığın bir kısmını en üste çektikten sonra yardımcı olur. Alt menü çubuğunun sıska havadan görünmesini sağlar. Oğlum beni kontrol etti ve yardım istedi. Bu bize yardımcı olacak ve aynı zamanda gerçekten bir batarya çantasına ihtiyacınız olup olmadığına dair bir fikir edineceksiniz. Amazon’a benzer bir sitedeki alıcı geri bildirimlerinin hızlı bir şekilde değerlendirilmesi kararınızı vermenize yardımcı olacaktır. Tasarım verimsizliği ile ilgili ek bileşen tasarımını daha fazla ele alan diğer değerlendirmemi ilişkilendirdim. Bu benim okuduğum ilk değerlendirmemin öyleyse, kuşkusuz Mophie’nin davasında neden bulduğum eski tasarımdan hoşlanmadığımı bilmiyorsunuz. LifeCHARGE’in neden tüm genişliği göstermeye kararlı olduğunu bildiğimi hissediyorum. Bunun sağlam olduğunu ve bir çekiciye dayanabileceğini biliyorum, ancak onun hissini sevmiyorum.

Aslında tekrar sevmiyorum. İyi başarılmış. 2004’te bir Tv aldım, devasa modası geçmişe inandığım on iki inç. En yeni iPhone X’i satın aldığınızda, mümkün olduğu kadar çabuk bir koruma çantası almanız gerekecek. Gerçekten ne demek istediğimi belirtmek için kasanın en yüksek kısmını biraz büyüteceğim. Ancak, daha büyük olanın daha yüksek anlamına gelmediğini anlayın. Aynı zamanda, Tv’yi ne zaman, nerede ve ne sıklıkta izleyeceğiniz gibi bazı unsurları da düşünmeniz gerekir. Gittikçe artan sayıda birey avuçlarını bu ortak alışkanlığa sokmak istiyor ve aynı zamanda artan sayıda birey Galaxy Note 2 vakalarını araştırıyor. Galaksi ası kazanan kazanan ikinci özellik, kullanımı oldukça kolay olan basit minimalist tasarımı olmalıdır. Tasarım patentlerini ihlal ettiği için tüm kârları ödüllendirmenin, bir akıllı telefondaki diğer hayati patentleri CNET’e uygun olarak “devalize edeceğini” belirtti. Bana göre her durumun kendi tasarım sorunları var. Bu, davanın ayrıldığı oluğu gördüğünüz ve gerçekten hissettiğiniz anlamına gelir.