Özel Deri Cep Telefonu Kılıfları

Özel Deri Cep Telefonu Kılıfları

Deri alırken seri olarak üretilmiş plastik bir şey almıyorsunuz; Bir mod iddiası satın alıyor olabilirsiniz. Akıllı bir telefon edinmeniz veya birini düşünmeniz durumunda cevap size yardımcı olabilir. Silicone, telefonunuza bazı yastıklama etkisi sunar ancak inceliği, yaralanma emniyetinde en iyi sonucu vermez. İPhone 7 Plus, müşterilere, arkalarında kabaca 1/2 inç genişliğindeki digicam bölmesinde biten ikiz kameralar içeren diğer tüm iPhone’lardan ayırt etmenin kolay bir yolunu sunuyor. Netflix şimdi müşterilerine tam boyutlu akış özellikleri sunuyor. Kullanıcılar, şık tasarım, işlemci, gösteri ve diğer nedenlerin bir sonucu olarak Apple araçlarını kullanmayı sever. Apple size bir telefon sunduklarından emin oluyor, çok iyi görünüyor, pek çok insan sadece bu amaç için satın alacak. Bu cep telefonunun 1300 mAh bataryası, 490 dakikaya varan konuşma ve GSM şebekesiyle 480 saate kadar bekleme süresi sağlar. Özelliklere, yüksek baskı kalitesine, maliyete ve diğerlerine karşılık gelen yazıcıyla ilgili tüm ayrıntıları sağlar.

Kalite, özellikle bir Huawei Sonic aksesuar kapağında etkili bir özelliktir. İPhone’unuzda çok iyi bir tutuşun korunması konusunda gerçek bir klutzsanız, kesinlikle bir koruyucu kılıfla korumanız gerekecektir. Nice iPhone 5 kabuğu ürün çeşitliliği arasında en ince olanı ve beş şık renkte geliyor. Hepsi ince ve esnek, tamamen takılıyor ve bir arama geldiğinde hızlı bir şekilde cep telefonundan kayıyorlar. Cep telefonu resmi, cep telefonunu yaratıcı bir görevin bir parçası olarak kullanmanın birçok farklı yöntemini içerir. Video performansıyla konuşma esnekliğini içeren bir cep telefonu olarak kullanıyorsanız, basit bir tasarıma sahip olmak en iyisidir. Daha iyi bir anlaşma yapmak için pazarlık etmeyi düşünün Aydan ayaki Haggling, cep telefonu sözleşmelerinde ödediğinizin karşılığını verebilir. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde, mahallenizdeki Starbucks’tan şehir kütüphanesine kadar Skype kullanabilirsiniz. Günümüzde çoğu kişi web satın alma avantajından yararlanmaktadır. 2 telefon interneti yapılandıramıyor. Reson nedir veya doldurması gereken kişi nedir?

Telefonunuzun şimdi tanındığını görmek için USB kablosunu yeniden taktıktan sonra 30 saniye bekleyin. Bluettoth ses sistemi ve USB otomotiv şarj cihazları, iphone’unuzun işlevselliğini artıran diğer donanımlardır. İhtiyacınız olan iPhone aksesuarlarının birincil özelliği bir sürgü kasasıdır. Her durumda ayrıca yükseltilmiş ses ve enerji düğmeleri, rahat bir silikon gövde ve ses sistemi, kamera ve enerji girişi için açıklıklar bulunur. Silikon ile ilgili en iyi şey kavrama enerjisidir. Çok güçlü bir şey, bu şey çevrimiçi olarak kolayca erişilebilir bir fiyata erişilebilir. Mükemmel eşleşmeyi, değer seviyesini ve en iyisini alabilmek için davanın güvencesini düşünebilirsiniz. İPhone’un tekrar yanlarına, yanlarına ve köşelerine koruma sağlayan, çabuk yorucu kılıf veya kolay jel kılıftır. Hem dış hem de iç güvenlik sağlayan bir diğer ucuz koruyucu kılıf, bir dış polikarbonat plastik ve şok emici silikon çekirdeklidir. Hafif ve dayanıklı, polikarbonat iPhone kılıfları, darbelere karşı yüksek direnç sunar ve ucuzdur.

Polikarbonat ile yapılan kılıflar şeffaf veya renkli olabilir. Kolay bir örneklemeden en sevdiğiniz rock grubuna kadar her şey sizin durumunuzda keşfedilecek. Sadece iphone deri tabanlı çanta üreticileri sadece yüksek kaliteli deri ile çalışan üreticilerden oluşuyor, bu nedenle kişisel özellikleriniz için tekil bir ürün keşfedersiniz. Kişisel tipinize ve isteklerinize en uygun olanı bulana kadar erişilebilir olan deri çanta çeşitlerini denemeye biraz zaman ayırın. Belkin, Griffin, Incase ve daha fazlasına karşılık gelen tanınmış üreticilerin bir sürü koşul göreceksiniz. Ve bu benim iPhone 5S’ime daha pahalı olandan daha yüksek. İphone için erişilebilen çeşitli deri örnekleri vardır ve seçtiğiniz bir cihazınızı nasıl kullandığınıza bağlıdır. Eğer varsa taşkın güvenlik sistemini sökünüz, daha sonra üniteye su hortumlarını birleştiriniz. Çıkarılabilir plastik eleklerin seçimi olabilir. Makul bir şekilde düşük, aydan aya ücret karşılığında, harika özellikler ve uzun mesafeli servis – uluslararası ek olarak ulusal – çok sayıda plan arasından seçim yapma olanağınız vardır.