Özel Deri Cep Telefonu Kılıfları

Özel Deri Cep Telefonu Kılıfları

Deri bazlı bir şey satın aldığınızda, seri üretilen plastik bir şey almıyorsunuzdur; Bir mod iddia ediyorsun. Akıllı bir telefon alırsanız veya birini düşünüyorsanız, cevap size yardımcı olabilir. Silikon, cep telefonunuza bir miktar yastıklama etkisi sağlar ancak inceliği inceliği yaralanma emniyetinde en etkili kılmaz. İPhone 7 Plus, kullanıcılara, tekrar ikiz kameralar içeren diğer tüm iPhone’lardan ayırt etmeleri için kolay bir yaklaşım sunar; bu da yaklaşık 1/2 inç büyüklüğünde bir kamera bölmesine neden olur. Netflix şimdi müşterilere tam uzunlukta akış seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar, şık tasarım, işlemci, ekran ve farklı nedenlerle Apple araçlarını kullanmayı sever. Apple, size bir telefonun çok iyi göründüğünden emin olur, pek çok insan bu amaç için satın alır. Bu cep telefonunun 1300 mAh bataryası, GSM topluluğunda 490 dakikaya varan konuşma süresi ve 480 saate kadar bekleme süresi sağlıyor. Seçenekleri, yüksek baskı kalitesini, değerini ve diğerlerini hatırlatan yazıcıyla ilgili tüm ayrıntıları sunar.

Kalite, özellikle bir Huawei Sonic ekipman kapağında etkili bir özelliktir. İPhone’unuzda çok iyi bir tutuşun korunmasına ilişkin gerçek bir klutzsanız, kesinlikle bir koruyucu kılıfla korumanız gerekecektir. Nice iPhone 5 kabuğu koleksiyonlarının en küçüğüdür ve 5 şık renkte mevcuttur. Hepsi ince ve esnek, tamamen takılıyor ve bir isim mevcut olduğunda cep telefonunu hızlı bir şekilde yeterli kılıyorlar. Cep telefonu sanatı, cep telefonunu yaratıcı bir projenin parçası olarak kullanmanın birçok farklı yöntemini içeriyor. Video işleviyle sohbet etme becerisine sahip bir telefon olarak kullanıyorsanız, kolay bir tasarımla birlikte gitmek en iyisidir. Daha büyük bir anlaşma yapmak için pazarlık etmeyi düşünün Aylık cep telefonu sözleşmelerinde Haggling sadece ödediğiniz değeri azaltabilir. Bölgenizdeki Starbucks’tan şehir kütüphanesine kadar bir web bağlantısı olan her yerde Skype kullanabilirsiniz. Günümüzde insanlar internet tedariki ile ilgili iyi şeyleri alıyorlar. 2 telefon web’i yapılandıramıyor. Reson nedir veya doldurması gereken kişi nedir?

Telefonunuzun şimdi onaylanıp onaylanmadığını görmek için USB kablosunu yeniden taktıktan sonra 30 saniye bekleyin. Bluettoth ses sistemi ve USB otomobil şarj cihazları da iphone’unuzun performansını artıran diğer donanımlardır. Sahip olacağınız ilk iPhone cihazı sürgü kasasıdır. Her durumda ayrıca yükseltilmiş ses seviyesi ve güç düğmeleri, rahat oturan silikon fiziği ve hoparlörler, kamera ve güç girişi için açıklıklar bulunur. Silikon ile ilgili en iyi şey kavrama enerjisidir. Önemli olan bu şeye çevrimiçi olarak ucuz bir değerden kolayca erişilebilir olmasıdır. En etkili olanı elde etmek için doğru eşleşmeyi, fiyat noktasını ve davanın garantisini değerlendirebileceksiniz. İPhone’un arkasına, kenarlarına ve köşelerine koruma sağlayan, sabit kasalı veya kolay jel kasalıdır. Hem dış mekanda hem de iç güvenlik sunan başka bir ucuz koruma çantası, polikarbonat plastikten bir dış kısmı ve şok emici bir silikon çekirdeğidir. Hafif ve dayanıklı, polikarbonat iPhone koşulları aşırı darbe dayanımı sağlar ve ucuzdur.

Polikarbonat ile yapılan kılıflar şeffaf veya renkli olabilir. Basit bir örneklemden en sevdiğiniz rock grubuna kadar her şey sizin durumunuzda bulunacak. Yalnızca en yüksek kaliteli deri ile çalışan birçok iphone deri tabanlı Çanta Üreticisi var, bu nedenle kişisel özellikleriniz için yeni bir ürün keşfedersiniz. Kişisel moda ve gereksinimlerinize en uygun olanı bulana kadar erişilebilir olan çeşitli deri koşullarına istemek için biraz zaman ayırın. Belkin, Griffin, Incase ve extra’yı anımsatan tanınmış üreticilerin bir sürü koşul göreceksiniz. Ve bu benim iPhone 5S ile sevgiliminkinden daha yüksek. İphone için erişilebilen çeşitli deri tabanlı örnek stilleri vardır ve seçtiğinizlerden biri, cihazınızı nasıl kullandığınıza bağlıdır. Gerekirse taşkın güvenlik sistemini çıkarın, ardından su hortumlarını üniteye bağlayın. Çıkarılabilir plastik elek seçeneği de vardır. Oldukça düşük, düşük aylık bir ücret karşılığında fantastik seçenekler ve uzun mesafeli servis – ülke çapında ve uluslar arası – birçok seçenek arasından seçim yapma şansınız olabilir.