Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Eğer bir inşaat işçisi iseniz ve iPhone’unuz normal bir insandan bahsetmekten çok daha fazla tehlike altındaysa, metal bir kasa almayı düşünebilirsiniz. Daha sonra, iPhone’unuzun alacağı yaşam biçimini ve kötüye kullanım şeklini düşünmek istersiniz. İPhone’u tasarlarken Apple, ağırlık için enerji ticareti yapması gerekecekti; daha az ağırlık tipik olarak daha az güç demektir. Bir iPhone Bluethooth kulaklık seti, ikinci seçiminiz olabilir; bunun bir sonucu olarak, ziyaretçilerin kurallarına uymadan korumalı sürüşlerde kullanabilmeniz gerekir. Bu iPhone kapaklı telefon daha sonra düzenli olarak önünüzde olacağı gibi güvenliği konusunda sorun yaşamanız gerekmez. İPhone’unuz muhtemelen sadece sahip olduğunuz en zarif gadget olsa da, kesinlikle en güçlü olanı değil. IPhone 3, sadece 133 gram ağırlığında iken, Phone 4 sadece 137 gram ağırlığında 4 gram ağırlığında. Bir iPhone kılıfı seçerken en önemli sorun, gerçekten hoşunuza gitmesidir.

Bir iPhone4 kılıfı seçmeyi bitirirseniz, birkaç faktör vardır. Piyasada kesinlikle birçok iPhone koşulu var, ancak bu iPhone muhafazalarının çoğu karşılaştırmaya çalışıyor. Maliyetleri düşük ve kalitesinden ödün vermeyen, Çin toptan iphone koşulları sağlayan çok sayıda mağaza alabilirsiniz. Bir vaka seçerken, sağlam ve sağlam bir tane de satın almalısınız (Case-mate ve Otterbox, yüksek kaliteli örnekleri için tanımlanmıştır). Bunlardan birincisi, küçükten büyüğe doğru bir düzenlemeyle risk konusu doğrultusunda satın alma yoludur: Apple Store – Apple yetkili satıcıları – üçüncüsü tekel – yetkisiz perakendeciler – toptan satış (öncelikle çeşitli yöntemlerin satın alınması). Eğer bir iPhone’un yeni ev sahibi iseniz, o zaman ilk önce sizi dünyanın en temiz telefonuna sahip olan ve kullananların saflarının bir üyesi olduğunuz için tebrik etmeme izin verin! İPhone’unuzdan sonra satın almanız en iyi şey koruyucu bir durumdur.

Düzenli bir özellik olarak, iphone koşulları yanlışlıkla zarar görmeye karşı oldukça hassastır ve böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız büyük bir aksamaya neden olabilir. Maksimum güvenliği hedefleyen iHangy tasarımları ikiz güvenliğe odaklanırken, minimalistliği gerçekten de hissediyor. Ancak, uzun harfleri not almayı ve iş için kağıtlar oluşturmayı bile belirlerseniz, iPhone 4’ün daha küçük gösterisini yazmak bir süre sonra parmaklarınızı sıkabilir. Ancak, tek iphone kılıfınızı seçerken böyle bir perakendeciyi tercih ederken, iphone’unuza en iyisini seçmek için bazı önlemler alabilirsiniz. Son yıllarda iphone kullanan bireylerin sayısı çok yönlü olarak arttığı için, mükemmel bir aksesuar ve kılıf kapakları bulmak her zaman endişe vericidir. Yorumlar doğru olduğu müddetçe, insanlar ne olduğu hakkında fikir edinebilirler. Amazon’a benzeyen bir sitedeki müşteri yorumlarının hızlı bir şekilde değerlendirilmesi kararınızı kesinleştirmenize yardımcı olacaktır. Çoğu iPhone durumu, telefonun kullanım ömrü boyunca iyi sonuç verirse kapanması nedeniyle kapanacaktır.

Bu esneklik, her zamanki gibi bir iPhone kasasının stilinde bütünlüğü koruyacaktır. Son derece uzun bir zaman elde etmek için sizi sonlandırabilecek bir vakayı keşfetmek zor bir zamanınız olmayacak. Birkaç yıl sonra bir televizyonun ekran normlarının küçük ekrandaki büyüsünü göstermeye başlamasıyla, telefonlardaki 1080p full HD ekranlar oldukça yaygındır. Bir hücre anlaşması yapmayı düşünen müşterilere indirimli ücretler verilir. Sonuç olarak, şu anda pazar, Windows, Android sürümleri ve iPhone ile birlikte oldukça fazla cep telefonu ile su bastı. 3: Bu Çin toptan iphone koşullarını nakliye ve nakliye sırasında kırılmaları garantilidir. Şimdi çözebileceğiniz birçok iPhone örneği seçeneği var. Her farklı iPhone kullanıcısı için mükemmel bir iPhone kılıfı var. İPhone’unuzdaki dokunmatik ekranın korunması sadece bir ekran koruyucu uygulamanızın bir örneğidir. Neden Bewakoof’un iPhone X hücre kapağı ürün yelpazesini seçmeniz gerekiyor? Sprint’e geri dönmek için cep telefonunu canlandırmak için parlatılmış bir cep telefonunu flaş edebilir miyim? Telefon altmış dört MB flaş anımsama ile birlikte gelir ve hücresel kişinin gelecekteki telefon anımsatma genişletme planlarını kolaylaştırmak için bir microSD (TransFlash) kart yuvasına sahiptir.