Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Nokia Lumia 900 Sorunlarını Giderme

Eğer bir inşaat işçisi iseniz ve iPhone’unuz her zamanki kişiden çok daha fazla tehlikelidir. O zaman metal bir kasa almayı düşünebilirsiniz. Daha sonra, iPhone’unuzun alacağı yaşam tarzınızı ve kötüye kullanım seviyenizi düşünmeniz gerekir. İPhone’u tasarlarken Apple, ağırlıktan tasarruf etmek için ihtiyaç duyabilirdi; daha az ağırlık genellikle daha az güç anlamına gelir. Bir iPhone Bluethooth kulaklık seti, ikinci tercihiniz olabilir; bunun sonucunda ziyaretçilerin kurallarını ihlal etmeden korumalı sürüşlerde size yardımcı olacaktır. Bu iPhone kapaklı telefon o zaman düzenli olarak girişinde olacağı gibi onun korunması hakkında endişelenmenize gerek yok. İPhone’unuz muhtemelen kişisel olarak kullandığınız en gelişmiş cihaz olsa da, hiçbir şekilde en güçlü özelliği yoktur. İPhone 3 sadece 133 gram ağırlığındayken, Phone 4 ise 137 gramda 4 gram ağırlığında. Bir iPhone durumda seçerken çok önemli bir konu aslında onu tercih etmektir.

Kendinizi bir iPhone4 kılıfı seçerken bulduğunuzda, birçok bileşen vardır. Piyasada kesinlikle birçok iPhone örneği var, ancak bu iPhone muhafazalarının çoğu birbirine benziyor. Maliyetleri düşük ve kalitesinden ödün vermeyen, Çin toptan iphone durumlarda sunan çok sayıda mağaza alabilirsiniz. Bir vaka seçerken, aynı zamanda güçlü ve sağlam bir tane satın almanız gerekir (Case-arkadaşı ve Otterbox kendi kalitesi için tanımlanmıştır). Birincisi, küçükten dev birliğe kadar olan şans faktörü doğrultusunda satın alma yoludur: Apple Store – Apple yetkili mağazası – üçüncü fırsat tekeli – yetkisiz perakendeciler – toptan satış (öncelikle çeşitli şekillerde satın alma). Eğer bir iPhone’un yeni ev sahibi guruluysanız, o zaman ilk önce sizi dünyanın en akıllı telefonuna sahip olan ve kullananların saflarına katıldığınız için tebrik etmeme izin verin! İPhone’unuzdan sonra satın almanız gereken ilk şey koruyucu bir durumdur.

Günlük bir özellik olarak iphone kılıfları, istenmeyen hasarlara karşı oldukça hassastır ve böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız durumunda ciddi bir aksamaya neden olabilir. Maksimum güvenliği hedefleyen iHangy tasarımları, minimalist havayı korurken ikiz korumaya odaklanmıştır. Ancak uzun mektuplar yazarken ve iş için kağıtlar oluştururken bile çözerseniz, iPhone 4’ün daha küçük ekranına yazmak bir süre sonra parmaklarınızı sıkabilir. Ancak, tek iphone kılıfınızı seçerken böyle bir mağazayı seçerek, iphone’unuzdan en iyisini seçebilmeniz için bazı önlemleri almanız iyi olur. Son zamanlarda iphone kullanan bireylerin sayısının çok yönlü artması nedeniyle ideal bir aksesuar ve kılıf kapaklarını keşfetmek her zaman endişe vericidir. Katılıyorum veya katılmıyorum, yorumlar doğru olduğu sürece insanlar ne olduğu hakkında bir fikir edinebilirler. Amazon’a benzeyen bir sitedeki alıcı geri bildirimlerinin hızlı bir şekilde değerlendirilmesi çözümünüzü sonlandırmanızı kolaylaştıracaktır. Çoğu iPhone koşulu, telefonun kullanım ömrü boyunca iyi sonuç verirse kapanacak.

Bu esneklik, popüler moda iPhone kılıfının stilinde bütünlüğü koruyacak. Son derece uzun bir zaman alabilmeniz için son verecek bir vakayı keşfetmek için yorucu bir zamanınız olmaz. Birkaç yıl önce bir televizyonun ekran normlarının küçük ekrandaki sihrini göstermeye başlamasıyla, telefonlardaki 1080p full HD ekranlar oldukça yaygındır. İskonto oranları, hücresel bir anlaşma için girmeyi düşünen müşterilere verilir. Sonuç olarak, bugünün pazarı Windows, Android varyasyonları ve iPhone da dahil olmak üzere çeşitli cep telefonlarıyla doldu. 3: Bu nakliye ve nakliye sırasında kırılma garantisi olan Çin toptan iphone koşullarını seçin. Artık karar verebileceğiniz çok sayıda alternatif iPhone kılıfı seçeneği var. Ve tamamen farklı bir iPhone tüketicisi türü için, mükemmel bir iPhone kılıfı var. İPhone’unuzdaki dokunmatik ekranın korunması sadece bir ekran koruyucu uygulamanızın bir örneğidir. Bewakoof’un iPhone X hücresel kapak koleksiyonunu neden seçmek zorundasınız? Hücreyi tekrar sprint yapmak için parlatılmış bir sprint cep telefonunu flaş edebilir miyim? Telefon 64 MB flash bellek ile geliyor ve cep telefonunun gelecekte cep telefonu hafızası genişletme planlarını kolaylaştırmak için microSD (TransFlash) kart yuvasına sahip.