Ne Serin Ve Ne Değil

Bu satışa devam ederse, komodininiz için ideal bir karar olacaktır. Kablosuz bir şarj cihazı için olağanüstü dev bir cihazdır ve enerji fişinize üç fiş takmanız yeterlidir. Uzun süredir yanlış yerleştirilmiş AirPower uzmanlığına en yakın olan noktamız, Mophie’nin telefonunuzda, AirPod’larda ve Apple Watch’ta bir yeri olan 3’ü 1 arada kablosuz şarj pedi gibi bir şey olabilir. Artık AirPod’lar seçmeli bir kablosuz şarj çantasına sahip ve Apple Watch çok yaygın, ayrıca bir dizi Apple cihazını doğrudan şarj etmek amacıyla 2’si 1 arada ve 3’ü 1 arada şarj cihazlarının patladığını da gördük. Kablosuz şarj cihazları üç çeşit seçeneğe sahiptir: standlar, pedler ve çoklu aygıt şarj cihazları. Bunlar en iyi ped, stand ve çok gadget’lı şarj cihazı için seçtiklerimiz, ancak dışarıda inanılmaz birçok ürün var; önceliklerinize daha uygun benzersiz bir sisteme sahip özel bir sistem keşfedebilirsiniz. Samsung s3, teknolojinin daha iyisi için bilgi edindi.

Özel mobil kapak yaparken, UV baskı uzmanlığı kullanılarak hayata geçirilen bir tasarıma hazırlanmak için temel bir renk ve renkli veya baskılı yüksek kat kullanması gerekir. Özel mesajla damgalanmış model ikonlu veya markalı promosyon telefon koşulları, marka bilinirliğinde mükemmel bir anlam ifade edebilir. Potansiyel Not 2 kullanıcıları, dünya genelinde satışa sunulan telefonlardan daha önce bir Mi Not 2 kişisel kılıfı tasarlayıp satın alabilirler. Hacimli olmayan şık ve hafif bir tasarımda iyi güvenlik sunarlar. Telefonunuzu rahatlatmak için güzel, büyük, püsküllü bir ped ile şık ve alçakgönüllü bir tasarım ve iPhone’un dikey veya panorama yönelimli olması için iki bobin elde edildi. Örgülü mikro USB kablosu hoş bir dokunuş olmasına rağmen, sadece dört ft uzunluğunda. Namlu fişinde biten tescilli bir enerji adaptörü yerine, mikro USB kablosuyla normal bir USB güç adaptöründen yararlanır.

USB kablosu ve adaptör. Uygun adaptörle (çoğu Hızlı Şarj adaptörü gibi 9V çıkışa sahip), ped iPhone’lar için hızlı 7.5W ve desteklenen Android telefonlar için 10W’lık şarj sağlar. Aydınlatma hızındaki trendden faydalanmasına rağmen, cep telefonu üreticileri peygamberlerin kişiselleşmesi değildir, ısmarlama ve moda telefonlara yönelik gelişme müşteriye yöneliktir. Teddy LCc., Tüketici ürünleri incelemelerinde uzman yazar. Ürünlerimizle ilgili garantiler burada bulunabilir. Arızalı bir pil nadiren ekranınızın düşmesine ve kırılmasına neden olmuş gibi davranmasına neden olabilir (ekranın rastgele bölümlerinde yanıp sönen renkler). Temelde, 2017 sonbaharından bu yana her yeni iPhone kablosuz şarjı destekliyor. En iyi temel kablosuz şarj pedi için yeni seçimimiz. Bu şarj cihazı ve bunun gibi pek çok kişi, AirPower’ın katıldığı “herhangi bir yerlere yerleştirme” deneyimi değil, sonraki en iyi şey. Sizi korumak iPhone verilerini her zaman en büyük merakınızda.

Muhtemelen mütevazı iPhone kılıfları ile kolayca şarj olur ve küçük durum ışığı karanlık bir yatak odasında sizi rahatsız etmeyecek kadar incedir. Apple, AirPower’ın fişini çektiğinden daha erken olsa bile, tüm Apple donanımınıza aynı anda kablosuz olarak mal olacak üçüncü bir araya kablosuz şarj cihazı vardı. Kablosuz şarj pedleri de genellikle standlardan biraz daha ucuzdur. Moshi, “Danimarka mobilyalarından ilham alan” olduğunu ve ünvanın amacını çağırması gerektiğini söyledi: Qi kablosuz şarjlı telefonunuz için bir osmanlı. Ancak yazarın adı ve makalede ve biyografide belirtilen URL’lerin (bağlantılar) tümü saklanmalıdır. Bu harika bir kablosuz şarj cihazı, sadece bir enerji adaptörü içermediği ve verilen kabloyu istediğimden daha kısa olduğu için biraz daha az maliyetli olması gerekiyor. Mophie’nin önceki şarj pedi, Kablosuz Şarj Üssü sağlıyor. Pedin kendisi büyük ve tatlı bir noktaya sahip etkili bir boyuttur, bu nedenle telefonunuzu mükemmel bir şekilde ortalamaktan endişe duymadan çıkarmanız kolaydır.

Ağır ağırlık ve kauçuk kaplama, pedin masanın üzerinde veya iPhone’unuzun pedin üzerinde kaymasını önler. Rahat ve kolaydır, ancak masanızda kesinlikle iyi görünmez. Şarj cihazlarını ve bataryaları satın alırken, cep telefonunuzu daha rahat kullanabilmelerini istediğiniz için iyi bir öneri. Özellikle, Yüz Kimliğine sahip iPhone’lar için faydalıdır, çünkü dik açılı çok iyi bir durma, Yüz Kimliğinin çalışabilmesi için telefonunuzu yüzünüzün hizasında tutacaktır. Stand bir masaya oturarak sokete ulaşmakta zorlandık. Ve ne yazık ki, Apple Watch şarj cihazının ortasının rengi beyaz (siyah standınız olsa bile), ancak bunun için resmi olarak desteklenen hiçbir araç yoktur. Watch şarj cihazı dikey olarak düzenlenmiştir, Apple Watch’unuzu düz yatırmanızı engelleyen loop tarzı bantlar ile bunlar için iyidir. Apple saatim, tüm Apple Watch bantlarının düz durmasıyla iyi oynamadığı için bir paspas istiyorum, şarj standına manyetik olarak kilitlendi.