Mükemmel Telefon Kılıfı Nasıl Seçilir

Bu yazıda, sipariş lojistiği, flakey fabrikaları veya büyük “asgari” siparişlerin baş ağrısı ile uğraşmadan yaratıcılığınızı ve girişimci tutkunuzu artıran bir telefon kılıfı girişimini nasıl başlatacağımı kesin olarak keseceğim. Çalışmaya devam ederken veya liseye gittiğinizde başlayabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir işletme keşfedin. Hayat şu anda meşgul ve bilgilendirici ve işle ilgili dosya ve veriler bitmek üzere değil gibi görünüyor. Dribbble tasarımcıları en son çalışmalarını sergileyen bir bereket. Siparişin ne kadar küçük veya ne kadar yapılması gerektiğine bakılmaksızın, ShippingPass ülke çapında sınırsız teslimat sunar. İPhone 5S Case talebi zamanla artıyor, bu yüzden hemen stoklar bitmeden sipariş ver! Bir dava için ne yapmaya hazırlar? İphone kullanan bireylerin sayısı son zamanlarda çok yönlü olarak arttığı için, mükemmel bir aksesuar bulmak ve kılıf kılıfları her zaman endişe vericidir. Zengin metin efektlerine benzer şekilde bu yazılım programını kullanmanın, fotoğraf eklemek, arka plan örneği oluşturmak, paradan tasarruf etmek ve diğerlerini kolaylaştırmak gibi birçok yararı vardır.

Cep telefonu örneklerinin stilleriyle ilgili pek çok seçenek vardır ve bu nedenle karar verenin isteklerinize mükemmel şekilde uymasını sağlamak önemlidir. Şarj cihazı, her biri taşıma ve bakım için kullanılabilecek küçük ve kendine özgü bir kese ile birlikte gelir. Bu özelliklerden faydalanmak ve geleneksel olarak ek ücret ödemeden gelmek nispeten kolaydır. Yeni telefon kılıf şirketinizi oluşturma, reklam ve dağıtım özelliklerine girmeden önce atmamız gereken son bir adım var. Bir manşonun yararı, elbette, çıkarırken yalnızca telefonun kendisini görmeniz ve onlarla iletişim kurmanızdır. Bir mağaza kurmak ve çok kısa sürede çalıştırmak için AliDropship gibi sizin için tamamlanmış bir cihaz kullanarak cep telefonu kılıflarını (veya farklı ürün çeşitlerini) destekleyen bir AliExpress dropshipping şirketi bile oluşturabilirsiniz. Ancak bu, her gün düzenli kullanım için oldukça güvenli oldukları için herhangi bir platformu kullanmanıza engel olabilir. Fotoğraflarınızı Pinterest, Go Moodboard ve hatta Evernote gibi yaratıcı ve yenilikçi veya ruh halindeki bir tahtada toplayın. Ben sadece davayı yavaşça cep telefonuna koydukları yarıyı beğendim, ancak telefonun davayı klipslemediği için çevirmeyin.

Bir cüzdan kılıfı telefonunuzu korurken, ek olarak kimliğinize, kartlarınıza veya paranıza birkaç yuva da ekler. Diğer pahalı ve kısıtlı durumlarda, deri bazlı, doğal veya patent gibi doğal malzemeler ile bunların yanı sıra karbon fiber ve geliştirilmeleri için metalik malzemeler kullanılır. Basitçe söylemek gerekirse, dropshipping, üçüncü bir kutlama şirketinin telefon kılıfınızı yaratma ve dağıtma lojistiğinin tümünü gerçekleştirdiği ve tasarım ve reklamcılıktan (toplu olarak bir içerik pazarlama tekniği koymak gibi) sorumlu olduğunuz yerdir. Sena’in geniş koleksiyonundaki diğer moda kıyafetleri gibi, etkin bir şekilde hazırlanmış, dayanıklı ve ilgi çekici. Her biri kendi avantajları ve dezavantajları olan, seçebileceğiniz birkaç çeşit işletme modeli vardır. Siparişler, sizin adınıza gelir ve sizin adınıza teslim edilirken talep üzerine yazdırılır. Xiaomi’nin Weibo Sayfasından bize gelen yeni Xiaomi Mi-Max Teaser’in son derece zayıf profilini denememize izin verin. Bu hassas yerleştirilmiş koşulların çoğu, tasarımları veya canlı renk seçimlerini içerir.

Revvify, Randolph’un en sevdiği hobilerinin üçünü birleştirmenin sonucudur: araçlar, kıyafetler ve cep telefonu tasarımları. Bu şekilde, mal üzerine basılmış otomotiv tasarımlarıyla cep telefonu örnekleri ve hazır giyim üretmeye başladı. Randolph, anında araba satışlarına veya cep telefonu imparatorluğuna atlayamadığı için 2’yi tehlikeye atabilir ve karıştırabilir. 2. 28-12 aylık modası geçmiş Randolph Barnes tarafından yaratılan Revvify, dünya çapındaki otomotiv meraklıları için talep üzerine basılı ürünler sunmaktadır. Talep üzerine basılan Revvify ayrıca her boyutta erkek ve bayan gömlekleri üretmektedir. Baltimore merkezli Revvify, CEO ve tek operatör olan Randolph Barnes tarafından kişisel olarak tasarlanan her dava ve eşyadan oluşan tek kişilik bir gösteri. Aklımda, (ve deneyimlerime dayanan Case Escape’i kurma), girişimciliğin yaşam biçimini kontrol etmenin en iyi yöntemlerinden biri, bir telefon kılıfı girişimi başlatmak için elinizi deniyor. Cep telefonunuzun aşınma ve çizilmelere karşı sorumlu olması durumunda, sahibinin en iyi htc hissi 4g kasasını satın alması önemli hale gelir.