Meizu Note 9 Kılıf ve Kapakları


Genel olarak, Meizu M6 Notu’nun sağ arkası diğer Mavi Cazibe modellerinden çok farklıdır. Meizu M6 Not muhtemelen en heyecan verici akıllı telefon olmayabilir, ancak belki de fena değil. Meizu Note 9 mükemmel bir sürpriz, daha önce hiç Meizu almadım ve Meizu’nun iddia ettiği gibi cihazın Redmi Note 7’den gerçekten daha iyi olup olmadığını merak ediyordum. Meizu M6 Note, metal bir mahfazaya sahiptir. Bu telefon 4000mAh bataryaya sahip, bu da yeterince iyi. Ancak bu telefon aslında 3 / 4GB RAM ve 16/32 / 64GB dahili depolama alanıyla eşleştirilen Snapdragon 625 SoC’yu kullanıyor. Ayrıca, Snapdragon 625, orta sınıf akıllı telefonlar için en iyi seçenektir. Tabii ki, bir Meizu akıllı telefon ile birlikte gelen en iyi özelliklerden biri mBack. Meizu Note 8 kapakları, Meizu Note 8 kılıfları, Meizu Note 8 mobil kapak, Meizu Note 8 temperli camlar. Yeni Meizu Note 8 cep telefonunuzu almak için heyecanlı olmalısınız! Meizu Pro 7, bu şirketten gelen başka bir akıllı telefonu incelerken, tüm Meizu akıllı telefonların aynı göründüğünü söyledik.

Meizu Not 9’unuza yukarıdaki M1 MMS (3G) APN Ayarları giriyorsanız, APN, MIWORLD veya Miworld olarak değil miworld olarak girilmelidir. Birçoğu bir sonraki orta menzilli cihaz olduğunu düşünebilir, ancak gerçek şu ki Meizu M6 Notu, daha genç müşteriler için oluşturulan tüm bu modellerle rekabet etmek için yapılmış. Bekleniyor – iki kamera lensi her ayrıntıyı gerçek renklerinde yakalayabiliyor. Yüksek kaliteli bir metal çok sayıda katlama ve parlatma işleminden geçmiş olsa da, ekran paneli ile gövde arasında gözle görülür bir boşluk var. Profilimi Umidigi’den Xiaomi’ye ve daha sonra Samsung’a iletmiştim, hiç böyle bir sorun yaşamadım. Tipik Android butonları ile normal navigasyon mevcuttur, ancak hareketle navigasyon mevcut olabilir, Xiaomi ile aynı şekilde çalışır ancak biraz daha az reaktifdir.

Her iki telefon da aynı kalitede ekrana sahip, aynı fotoğraf sensörünü kullanıyorlar, aynı pil kapasitesine sahipler. Ekranın yukarısında bir ışık sensörü, hoparlör ve ön atıcı bulunurken, tanıdık mBack Home düğmesi altındadır. Yukarıdaki ekran görüntüsü Meizu M6 Note cihazının 106 dakika içinde tamamen şarj olacağını gösteriyor. Bu akıllı telefonlar Meizu M6 Note ile aynı özelliklere sahip. Bu hafta 64MP akıllı telefonların resmi gelişi görüldü. Tabii ki, gece çekim testi tüm akıllı telefonların işaretidir. İkili kamera özelliği uzun zaman önce bir ana akım haline gelse de, bu böyle bir kameraya sahip ilk Blue Charm modeli. Piliniz azaldıysa ve şarj cihazını alamayacaksanız, bu kullanışlı bir özelliktir. Özçekimler Çin kültürünün çok önemli bir parçası haline geldi, bu yüzden Meizu M6 Note’un önü yüksek çözünürlüklü görüntüler için 16 megapiksel sensörle donatıldı.

meizu note 9 kılıf , kendi web sitemizden bizimle iletişim kurmak mümkündür.