Meizu Note 8 Kılıf Geldi, Oldukça Kolay Düzeltilir

Bittiğinde, SP Flash Tool’da “Download OK” yeşil halkasını göreceksiniz. Gerçekten bittiğinde, sonunda SP Flash Tool’da “Download OK” yeşil halkasını göreceksiniz. Adım 11: Sonunda PC’nizdeki SP Flash aracını kapatın ve akıllı telefonunuzu çıkarın. Adım 11: Şimdi, bilgisayarınızdaki SP Flash aracını kapatın ve akıllı telefonunuzu çıkarın. Adım 6: Şimdi, indirme sekmesinden “saçılma” düğmesini seçin. Adım 6: İndirme sekmesinin sağ tarafındaki “dağılma” düğmesine tıklayın. Adım 5: “İndir” sekmesini seçin. Adım 8: Yanıp sönme işlemini başlatmak için “İndir” düğmesine tıklayın. Tüm yırtma işlemi, kaynağa göre gerçekleştirilmesi oldukça kolaydı ve çoğu bileşen, sökülmesi kolay bir görev olan metal çıtçıtlar ve vidalar kullanılarak birleştirildi. Bu resimler esasen Meizu M5 Note’un sökme işleminde size rehberlik edecek, telefonu tamir etmesi gerekenler veya cihazın içinde ne olduğunu merak ediyorlar. Bunu göz önünde bulundurarak, bazılarınız Meizu M5 Note’i tamir etmenin kolay olup olmadığını merak ediyorsunuz, kaynak, hepimiz için bu soruyu cevapladı, okudum. Lensler Sony’nin IMX362 ve Samsung’un 2L7 modelinde f1. 9 diyafram açıklığı ve ultra hızlı. 03 saniye odaklanma.

Çinli akıllı telefon üreticilerinin birçoğunun insanları çekmek için ikinci kamera lensini kullandığını söylüyorum. Kesin Kesikler: Cihazınızın üzerinde sadece ikinci bir deri gibi oturur. Meizu’nun telefon tasarımları oldukça iyi ve bazıları aynı fikirde olmasa ve işler iyileştirilebilir gibi hissetse de, Meizu’nun M6 Notu şık ve şık ve gerçekten iyi yapılmış hissediyor. Performanstan bahsetmek, tıpkı diğer tüm telefon incelemelerinde olduğu gibi, M6 Notunu her birinde nasıl puanlandığını görmek için bazı kıyaslama testlerinden geçirdik. Bu cep telefonu, tasarım ve performans açısından sunabileceği çok şey olmasına rağmen, sunduğu en cazip Çin merkezli orta menzilli tekliflerinden biridir. Bir başka ilginç şey, telefonun arkasında çift 3D kavisli tasarım kullanıyor. Arkadaki çift kamera modülü, ön kamera 16 megapiksel sensör olduğundan 12 megapiksel sensör ve 5 megapiksel sensörden oluşuyor; bu nedenle, telefonun birincil kamera ile mükemmel özçekimler ve iyi görüntüler alması gerekiyor. Telefonun ön tarafında ayrıca, şaşırtıcı bir şekilde özçekim alacağını öne süren bir 16MP kamera bulunuyor.

Meizu M6 Notu ekstra özellikler, akıcı bir kullanıcı deneyimi ve mükemmel bir kamera ile birlikte geliyor. Meizu M5 Note kısa bir süre önce piyasaya sürülen orta sınıf bir akıllı telefon. Bazılarının umduğu yükseltme değil, elimizdeki yükseltme. Başlamak için, 5.5 inç Full 1080p ekrana sahip. Meizu M5 Note 5,5 inç fullHD (1920 x 1080) ekran ve 3 GB / 4 GB RAM ve 32 GB / 64 GB genişletilebilir dahili depolama özelliğine sahiptir. M6 Note, geçtiğimiz hafta boyunca güçlü bir performans sergiledi ve bu sadece 3GB RAM ve orta seviye işlemciye sahip. Meizu, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca uluslararası alanda hesaba katılması gereken hareketli bir güç oldu ve ayrıca Meizu M6 Notu’nun duyurulmasının nedenini açıkladılar. Aşağıdaki galeriye göz atarsanız, epeyce Meizu M5 Note teardown görüntülerini göreceksiniz.

Birkaç değişken olacak ancak en yüksek sürümün sürümü 4 GB RAM ve 64 GB dahili bellek ile geliyor. 4 GB RAM, 32 GB / 64 GB dahili depolama. Meizu M6 Notu, Qualcomm’un depolama seçeneğine bağlı olarak 3 veya 4 GB RAM destekli orta sınıf Snapdragon 625 SoC ile birlikte gelir. Senkronizasyonu Tema seçeneğinde ayarlayabilirsiniz – Ortak. Bazılarını yukarıdaki işte görebilirsiniz. Adım 1: Yukarıda verilen stok ROM zip dosyasını indirin ve bilgisayarınızın masaüstünde açın / çıkartın. Adım 1: Yukarıda verilen stok ROM zip dosyasını indirin ve bilgisayarınıza çıkarın. Yukarıdaki fotoğrafta bulacağınız iki hoş eklemenin daha önce mobil cihazlar için statüko olduğunu, ancak son zamanlarda rahatlama hissi uyandırabildiğine dikkat edin: (1) Ulaşılabilir bir konumda parmak izi tarayıcı ve (2) 3. 5 mm kulaklık girişi. Bunun USB Tip-C olduğunu da fark edeceksiniz. Bilgisayarınıza USB sürücüsü yüklemişseniz, bu adımı atlayın. Önce verilen USB Sürücüsünü Bilgisayarınıza kurun ve USB Sürücüsü zaten yüklü ise, SKIP this.

Adım 9: Daha sonra Meizu M2 Note Android cihazınızı bilgisayarınıza orijinal USB kablosuyla (eğer pili çıkarılabilirse – pili çıkarmadan) bağlayın ve ses seviyesini arttırın veya azaltın düğmesine basın. Adım 7: Sonra, “Scatter Dosyasını Aç” üzerine tıklayın ve Scatter dosyasını 1. Adımdan seçin. Başvuru için aşağıda verilen resme bakın. Adım 3: Sonra, Meizu M2 Note akıllı telefonunuzu kapatın ve pili çıkarın (çıkarılabilir). Ekim ayının sonunda, Meizu Meizu Note 8 akıllı telefonunu en iyi kalitede kameralar, iyi ekran ve özerklik ve uygun bir fiyatla sundu. M6 Note, işi halletmesi gereken bir 4000 mAh bataryaya sahiptir ve Meizu’nun 18W’deki mWatt Hızlı Şarj ile birleştiğinde tam bir gün geçirmeniz iyi olur. Ancak, bu işlemci oyun oynamakta iyidir. İlk ve belki de en hoş geldiniz, meizu not 8 kılıf değişiklik, bir Qualcomm işlemcisinin tanıtımıdır. Bu belki de çift kamera taşıyan ilk Meizu cihazı değil, aynı zamanda Adreno 506 GPU tarafından desteklenen bir Qualcomm Snapdragon 625 ile güçlendirilen ilk cihaz. AYARLANABİLİR BİÇİM KAYIŞI – Meizu M2 Notunuzu bileğinizin etrafına takarak mini kavrama olarak güvenli bir şekilde taşımanıza izin verir.