Lytro Illum Fonksiyonları 40 Megaray Sensörü

Bekletme etkinleştirildiğinde ve pili% 5’in altına düştüğünde PSP. Sony Xperia XA2, 23MP arka kamera, yüksek çözünürlüklü HD ekran ve uzun pil ömrü ile mükemmel bir orta menzilli Android telefon. Sevgili Walkman’ımızda çok fazla hayat kalıyor. Sony Ericssons’un ünlü Walkman Teknolojisinin dahil edilmesi sayesinde Spiro, sadece müzik parçalarının değil, video dosyalarının da bir dizi dosya formatını barındıran çok fonksiyonel bir müzik çalar. ArcSoft ShowBiz, Sony DCR video kamera videolarını video kameradan bilgisayar sistemine çevirerek, mümkün olan en yüksek kaliteye sahip bir video düzenleme planıdır. Sony, daha yüksek kaliteli ekranların kendiliğinden üretilmesinin hızlı bir şekilde düştüğünü, yeni modelinde LG OLED ekranlarını uygulayarak kişisel tedarikini başlatabildi. Beşinci Yüksek Genel Performans Hibrid ve Monolitik Arka Taraflı İncelenen CMOS Görüntüleyicileri Gerçekleştirilen Yeni Bir Entegrasyon Metodu, K.D. Yeni Sony IMX249 Pregius görüntü algılayıcısına sahip 2.3 MP Blackfly BFLY-PGE-23S6 fotoğraf makinesi, özellikle beş.86um piksele dayanan 1 / 1.two inç uluslararası paramparça sensörüne sahip.

Kamera müşterileri için gelecek ne tutar? Apple iTunes ile uyum içinde çalışan Mac kullanıcıları, müzik ve ses kitaplıklarında sayısız ses dosyası üretebiliyor, saklayabiliyor ve kullanabiliyorlardı. Şuan çalışıyor. Nasıl bilemiyorum .. Sony Bravia’nın KDL 46EX402’yi piyasaya sürdüğünden bu yana hepimiz bu kez çok ileriye bakıyorduk ve şimdi burada, nihayetinde ellerimizi Sony Bravia KDL LCD’de çok kolay bir şekilde yerleştirebiliyoruz. Çoğu durumda Sony Bravia KDL40EX500 LCD televizyon, verdiği sözleri yerine getiriyor. Genellikle yüksek kaliteli optikler Sony G lenslerden yarıya veya önemli ölçüde daha azına sahip olabilirsiniz. En fazla 192 AF noktası kullanılabilir. Parmağınızın ucuyla gezinebilir ve XPERIA’nın panellerini istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Gördüğüm kadarıyla, objektif özellikleri, sensör boyutu, fiziksel boyutu, hedef müşterileri ve değeri açıkça Sony’nin DSC-RX10’u açısından en yakın rakip.

Arayüz MIPI (SCI-iki) 1, iki veya 4 şeritli (8MP sensörde 2 şerite kadar). Diğer Minolta lens çeşitlerini seçerseniz, manuel odaklama gerekli olacaktır. Bir upkeep şirketi oluşturmaya başlamak için işinizi birleştirmeniz veya tek bir mülk sahibi olarak takip etmeniz gerekir. Birden fazla var ise, bir tane çıkarmak ve normal bir çıkışla değiştirmek, isteğe bağlı olarak, sadece benzer devredeki çıkışların geri kalanını korumak için sadece 1 GFI çıkışını istediğiniz için değiştirmektir. Dizüstü bilgisayarınızın bir kablosuz kartı varsa, onu çıkar. Yine de bazı HDR fotoğrafçılığı yapmak istedim, bu yüzden pozlanmış parantezli çekimler yapmak zorunda kaldım. Yine de, en çok dikkat çeken yeniden yapılanma, marka dışı bir ampulün, orijinal ekipman üreticisinin onayını almadan veya denetlemeden bir isim markası muhafazasına yerleştirilmesi anlamına gelir. Kıyamet sonrası hurdalıklardan feodal Japonya’ya kadar, Sony’nin orijinal başlıkları PS4 münhasırlıklarının gücünü vurgulamaya devam ediyor ve oyunculara etrafta aksiyon, macera ve iddialı üretim değerleri sunuyor. Fujifilm HS50EXR ve Panasonic DMC-FZ200 gibi kameralar esneklik sağlıyor, ancak aynı veya daha az fiyat sunan giriş seviyesi DSLR fotoğraf makineleriyle rahatsız edici bir konumda rekabet ediyorlar.

Tablet Pc, 2010 yılında iPad 1’in 1’inci sürümünden önce on yıldan fazla bir süredir varlığını sürdürmektedir. İlk okuyuculardan bazıları, NewsPad ya da WebPad gibi, kesinlikle bu olmuştu. Bu oyun hotcakes gibi satacak. Bilgisayar sisteminize istediğiniz etkinlikleri indirdikten sonra, bunları PSP’nize aktarma durumundasınız. Gelişen transfer için hızlı bir ortalamadır. Olumlu olun, tam donanımlısınız! USB Bağlantı Noktası ve Bluetooth, müşterilerin hareket etme sürecine yardımcı olan diğer özelliklerdir. Karar vermekten çok daha fazlası var. Arkada, 960 fps’lik slo-motion ve 30 fps’de 4K video çekebilen bir çift kamera programı da var. Şu anda, fiyatlandırma doğrulanmadı. Kodek, çözünürlük, çerçeve fiyatı ve diğer video ayarlarını değiştirmek isterseniz, alt köşede “Ayarlar” seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Web video akışı söz konusu olduğunda, sadece bir avuç ismin düşüncelere gelme eğilimi vardır. Web sayfanızın navigasyonu ile ilgili tüm yuvarlak hedefiniz, ziyaretçilere, istedikleri gerçekleri olabildiğince keşfetme kabiliyetine sahip olmalarıdır. Bir hayran bulursanız ve onlara önemli başlıklar koymasını söylerseniz, gerçekten çok genişletilmiş bir listenin alıcı ucunda kendinize rastlarsınız. Yani ek dışarı rastlamak için okumaya devam edin. Peki, bunu yapmak için ne kadar büyük ihtiyacın var? Esasen, ST FSI çıktıları, Omnivision’ın BSI görünümünü erkenden erken değiştirmesini sağlar. Önemli bir geri çekilme olarak görülüyordu ve Satoru Iwata’nın işini neredeyse kesinlikle harcayacaktı. Yine de Google Chrome OS değil, klavyenin önündeki ‘Web’ düğmesine basmak neredeyse hiç yirmi saniye içinde bir web sitesine gitmemenizi sağlıyor. 24/192’de özellikle DSD64 hareket tarzından ölçülen bu “yakınlaştırılmış” dürtü yanıtında gürültü bir kez daha belirgindir. Model SCPH-1001, izlemeyi sürdürmek için lazer devresinin manuel olarak bastırılmasını gerektirir. Alt uçtan başlayarak yarıktan ayrılır.