Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Cep telefonunun uyum, model ve korumasına bağlı olarak erişilebilen en iyi Huawei P20 Pro örneklerinin altında keşfe çıktık ve listeledik. Buna rağmen, fiske değişimini LifeCHARGE üzerindeki küçük enerji geçiş düğmesinden daha yönetilebilir buluyorum. Davalar alternatif olarak oldukça fazladan faydalı olduğunu gösteriyor. Huawei, tüm P20 Pro akıllı telefonlarını kutudan şeffaf bir kılıfla gönderse bile, bu biraz daha sağlam ve daha yüksek bir korumaya sahip. Apple ve Samsung ile karşılaştırılabilir teknoloji devleri amiral gemisi ünitelerini yenilemeye ve iyileştirmeye devam ettiklerinden, sorumlu akıllı telefona sahip olmak için yeterli emniyetin gerekli olmasının birçok nedeni vardır. Şu anda, cep telefonlarının genellikle sadece iletişim cihazları olmadığı, ancak çok pratik cihazlarda geliştiği tespit edildi. Hassas panelde, yedekleme verilerinin yerleşimini değiştirme veya seçme seçeneğiniz de vardır.

Bir akıllı telefon cildi, akıllı telefonun tasarımına çok daha az müdahaleci olabilir, ancak P20 Pro için benzersiz renk tonlarını kapatacak ve ek olarak oldukça az güvenlik sağlayacaktır. Ayrıca, bu kasa hem giriş hem de arka camdaki çizilmelere karşı koruma sağlar. Bu, Smartphone’unuza, bireylerin önünde ne zaman bir yere götürünse gerçekten olmasını istediğiniz bir görünüm verebilir. Telefonunuzun görünümünü korumak istiyorsanız, bu alın. Teknoloji meraklısı bireylerin sayısız çalışmayı başarıyla gerçekleştirmede uzmanlık kazanması için en önemli markadır. Tırnak tırnağınızı veya düz uçlu bir tornavidayı klipsin altına kaydırın ve ardından plastik kasanın 2 tarafının arasında bir miktar ayrılmaya başlayana kadar klipsi yavaşça biraz çekin. Bunu öne çıkaran iki önemli şey var. Kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmeniz gereken başlıca şeylerden biri.

Sorunları bırakmak için savunmasız olanlar var. Şimdi, bunu yapabilmek için, ikisi de derileri veya tam koşulları ile birlikte gitmek, iki seçenek vardır. 320. Yani, çok yatırım yaparken, onu bir dava ile korumak akıllıca olur. Bu yüzden, eğer bir resim aşığı inanılmaz bir Apple ekipmanı arıyorsa, o zaman bu aksesuar onun kontrol listesine girmeli. Sadece bir saniye ayırın ve ilk Apple gadget’ınızı satın aldığınız birincil süreyi hatırlayın. Orijinal dosyalama tarihinde, Çin, mallarının yüzde 75-80’inin yurtdışı pazarlara ihraç edildiği tahmin edilen bu pilin üreticisi ve ihracatçısı olarak düşünülmüştü. Kalandan biraz daha chunki olan Rugged Armor, P20 Pro’ya revize edilmiş bir görünüm veren kendi tasarım estetiğiyle geliyor. Bu malzemelerin her ikisi de oldukça hoş görünüyor, ancak kırılgan olma pahasına. Evet, kılıflar ve kapaklar makinenin eşsiz görünümünü alma eğilimindedir, ancak uzun vadede çirkin çiziklerden, gölgelerden ve Tanrı’nın yasakladığı paramparça bir ekrandan korunmasına yardımcı olur.

Telefonlarının görünümünü korumak isteyen kişiler için idealdir. Cep telefonu kullanımından ödün vermeyen inceliği korumak için tasarlanmış, kontrast renkli deri folyo kılıf. Mükemmel bir gerçekten dokunma hissi ve iyi bir tutuş sağlayan PU deriden yapılmış deri tabanlı bir fular. Ultra-sıska ve BW tarzı, bu telefon tutmak için bir polikarbonat kabuk sağlayan birinci sınıf bir yüksek kaliteli PU deri kapak kılıfıdır. Dış kısımdaki aşırı kalite deri ve iç kısımdaki iç astar silikon, rahat bir dokunuş hissi verir ve ekranınızı istenmeyen çizilmelere karşı korur. Artı olarak, ne kadar terfi ettirdiğinize bağlı olarak derecelendirilen bir miktar bonusu da sunarlar. Ne kadar çok kişi çalışırsa çalışın, içerikten yoksunlar. Yüksek kaliteli çizilmeye karşı dayanıklı TPU’dan yapılan bu Kugi’nin kasasıyla size iyi bir el hissi ve yumuşak bir temas sunuyoruz. Bu, tekrar temas etmesi hassas ve kolay anlaşılır silikon TPU’dan yapılmış TopAce kasası. Tutması basittir ve telefon kılıfından çıkarılarak digicam için kesin kesintilere kolayca erişilebilir.

Küçük işletme konferanslarınız ve randevularınız için ilaç almayı düşünürseniz, bu sizin mükemmel şansınız. Bu davadan telefonu çıkarmadan hızlı erişim için digicam ve kontrol düğmeleri için kesin kesikler vardır. İki miktar düğmesi bir yönde oturur; ek olarak bir kilit veya bekleme düğmesi bulunur. Çantada iki adet iç kart manşeti ve paranın korunması için bir cep bulunur. Omnia beyazının mevcudiyeti şirket tarafından iki ahize ile tanıtılmıştır, 8 Giga bayt ile Omnia beyaz ve on altı giga bayt ile Omnia White. S-PVA panelleri, renk simülasyonu veya replikasyon stratejileri uygulamamakta, 8 bit renkte gerçek elektronik kullanmaktadır. Tüm şartlar dışında, bu onların akıllı telefonlarının düşmeye ve zorlu kullanımlara maruz kalacağını bilen müşteriler içindir. Sadece sert bir fırçalama yapın ve bunu bilmeden önce çıkacaktır. Müşteriler telefonlarına çok büyük miktarda para harcadıklarından, daha uzun ömürlü olmaları ve akıllı telefonlarının fabrikadan çıktıkları gibi aynı çiziksiz durumda kalmaları gerekiyor.