Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Likit Kristal Ekran Teknolojisini Anlamak

Telefonun uyum, model ve korunmasına dayanan mükemmel Huawei P20 Pro koşulları altında keşfedildik ve listelendik. Buna rağmen, flick swap’ı LifeCHARGE üzerindeki küçük enerji geçiş düğmesinden daha yönetilebilir buluyorum. Durumlar alternatif olarak oldukça daha faydalı olduğunu kanıtladı. Huawei’nin tüm P20 Pro akıllı telefonlarını alanın dışında saydam bir kasayla birlikte gönderdiğini varsayalım, bu biraz daha sağlam ve daha yüksek bir korumaya sahip. Apple ve Samsung’u anımsatan teknoloji devleri amiral gemisi cihazlarını geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ettikçe, sorumlu akıllı telefona sahip olmak için yeterli korumanın gerekli olmasının birçok nedeni var. Günümüzde cep telefonlarının genellikle sadece iletişim araçları olmadığı, ancak çok işlevli cihazlara geliştiği iyi tespit edilmiştir. En iyi panelde, yedekleme verilerinin konumunu değiştirme veya seçme seçeneğiniz de vardır.

Bir akıllı telefon gözenekleri ve derisinin, akıllı telefonun tasarımına daha az müdahaleci olması muhtemeldir, yine de, P20 Pro için, benzersiz renklendirme planlarını kapsayacak ve ek olarak daha az koruma sağlayacaktır. Ayrıca, bu durum önden veya tekrardan cam çizilmelere karşı koruma sağlar. Bu, Smartphone’unuza bireylerin önünde her kaldırışınızda olmasını istediğiniz görünümü verebilir. Telefonunuzun görünümünü korumak istiyorsanız, elde edeceğiniz odur. Teknoloji meraklılarına, birkaç çalışmayı başarıyla gerçekleştirmede özel yararlanma uzmanlığı kazandırmak için önemli bir model. Tırnak tırnağınızı veya düz uçlu bir tornavidayı klipsin altına kaydırın, ardından klipsi plastik kılıfın iki tarafından biraz ayırıp bu kısımda bir miktar ayrılıncaya kadar çekin. Bunu öne çıkaran iki önemli şey var. Kesinlikle alışveriş için düşünmeniz gereken ilk şeylerin her birinde.

Bir şeyleri bırakmaya meyilli olanlar var. Şimdi, bunu yapabilmek için, hem derileri hem de tam örnekleri ile birlikte iki karar vardır. 320. Yani, çok fazla yatırım yaparken, bir dava ile korumanın anlamı var. Bu yüzden, eğer bir resim aşığı harika bir Apple aksesuarları arıyorsa, o zaman bu aksesuarın rekorunu kırması gerekiyor. Sadece bir saniye ayırın ve ilk Apple gadget’ınızı ilk satın aldığınızı unutmayın. Orijinal dosyalama tarihinde, Çin, mallarının yüzde 75 sekseninin yurtdışı pazarlara ihraç edildiği tahmin edilen bu pilin dünyanın en büyük üreticisi ve ihracatçısı olarak kabul edildi. Diğerlerinden biraz daha şık olan Rugged Armor, P20 Pro’ya revize edilmiş bir görünüm sağlayan kendi tasarım estetiğiyle birlikte geliyor. Bu malzemelerin her ikisi de kırılgan olma pahasına oldukça hoş görünüyor. Evet, şartlar ve örtüler makinenin benzersiz görüntüsünü ortadan kaldırmaya meyillidir, ancak uzun vadede onu çirkin çiziklerden, gölgelerden ve Tanrı korusun, paramparça olmuş bir ekrandan korur.

Cep telefonlarına bakmak isteyenler için ideal. Bu, telefon hizmetinden ödün vermeden incelikle ilgilenmek için tasarlanmış, kontrast renkte bir deri folyo kılıfdır. Bu, mükemmel bir el hissi ve harika bir tutuş sunan PU deriden yapılmış deri kapak kılıfıdır. Ultra-sıska ve BW tarzı, bu cep telefonu tutmak için bir polikarbonat kabuk sağlayan üstün kaliteli bir PU deri kapak kılıfıdır. Dış kısımdaki aşırı yüksek kaliteli deri ve iç kısımdaki silikon iç astar rahat bir el hissi verir ve ekranınızı istenmeyen çizilmelere karşı korur. Ayrıca, ne kadar sattığınıza bağlı olarak derecelendirilmiş olarak güzel bir hacim bonusu sunarlar. Ne kadar çok kişi çalışırsa çalışsın, hiçbir zaman içerikten başka bir şey değildir. Yüksek kaliteli çizilmeye karşı dayanıklı TPU’dan üretilmiştir, bu Kugi’nin kasası sayesinde gerçekten iyi bir el hissi ve yumuşak bir dokunuş sağlanır. Bu, teması rahat ve tutması kolay silikon TPU’dan yapılmış TopAce şeffaf kapak kılıfı. Tutması kolaydır ve kameradan çıkan kesin kesimlere, telefon kılıfından çıkarılarak kolayca erişilebilir.

İş konferanslarınız ve randevularınız için tablet almayı düşünüyorsanız mükemmel bir çekim. Cep telefonunu bu durumdan çıkarmadan kolayca erişilebilmesi için kamera ve kontrol düğmeleri için kesin boşluklara sahiptir. İki miktar düğmesi bir yönde otururken, ekstra bir kilitleme veya bekleme düğmesi bulunur. Çantada iki adet iç kart kılıfı ve paranın saklanması için bir cep bulunur. Omnia beyazının mevcudiyeti, firma tarafından 8 Giga bayt ile Omnia beyazı ve on altı giga bayt ile Omnia White olmak üzere iki telefonla duyurulur. S-PVA panelleri, 8-bit renkte gerçek elektronikler kullandıklarının yerine gölge simülasyonu veya replikasyon yöntemleri uygulamıyor. Tüm örneklerden, akıllı telefonlarının muhtemelen düşmeye ve zorlu kullanımlara duyarlı olacağını bilen kullanıcılar içindir. Sadece sert bir ovalama yapın ve bildiğinizden daha erken çıkacaktır. Potansiyel müşteriler telefonlarına muazzam miktarda para harcadıklarından, daha uzun süre terfi etmeleri ve akıllı telefonları imalat ünitesinden ayrıldıkları gibi aynı çiziksiz durumda kalmaları gerekiyor.