LifeProof – IPhone ve IPad İçin En İyi Su Geçirmez, Darbeye Dayanıklı Kılıf

LifeProof – IPhone ve IPad İçin En İyi Su Geçirmez, Darbeye Dayanıklı Kılıf

LifeProof – IPhone ve IPad İçin En İyi Su Geçirmez, Darbeye Dayanıklı Kılıflardan biri

Yüksek hızlı mobil ağların eklenmesiyle, artık kullanıma hazır bir işletim sürecine girecek çok büyük bir işlevselliğe sahibiz. Su geçirmez iPhone örnekleriyle tamamen temel olan LifeProof, telefonunuzu su altında kullanmanıza olanak tanıyan bir taşıma çantası yerleştirmek için kesinlikle öncülerden biriydi. Apple, iPhone’ları için kişisel koruyucu kılıfını sunmasına rağmen, özel iPhone örneklerinin satın alınabileceği başka dükkanlar da var. Bu Galaxy S10 çantası, telefonun düşme ve karşılaşabileceğiniz diğer sorunlardan korunmasına yardımcı oluyor. Bu, cep telefonunu büyük çapta düşme ve kazaların yanı sıra düzenli suistimalden koruyabilir. Telefonun herhangi bir kazadan korunmasını sağlamak için tek katmanlı TPU malzemeleri mevcuttur. İşte sırtında oldukça etkileyici bir dokuya sahip HNHYGETE’den başka bir tek katmanlı Samsung Galaxy S10 kılıf. Resmi deri tabanlı Samsung Galaxy S10 örnekleri şaka olmayacak; bunlar gerçek deriden yapılmıştır ve telefon sahiplerine mükemmel bir tutuş sağlarken, aynı zamanda sabit bir koruma sağlar.

İyi bir düz ekran koruyucusuna, uygun bir yıldırım dok adaptörüne sahip, dikişli kumaş kullanan, dikiş koruyuculu ve saf bir düğmeyle dikilen bir adaptöre sahip. Adından da anlaşılacağı gibi, resmi silikon Samsung Galaxy S10 koşulları iyi koruma ve kavrama özellikleri sunan duygusal temaslı bir silikondan yapılmıştır. Hepsinden iyisi, Samsung S8 telefon kılıflarımız uzun ömürlüdür. Bu kılıf, bazı ek koruma için tüm telefon bağlantı noktalarına ait çamurlukları da içeriyor. Cep telefonu koşullarımız ve aksesuarlarımız, en yeni tipleri ve geleneksel tasarımları sergiliyor, böylece size en uygun kılıfı bulabiliyorsunuz. Şu an için özellikle heyecan verici bir zaman, yine de yakın zamanda iPhone XR ve iPhone XS Max piyasaya sürüldüğü için, yeni türler sunmak için ideal bir zaman. Dava kredi kartı tutabilir ve folio tasarımı sayesinde iPhone 7’nizin ekranı düşmelere karşı ekstra koruma sağlar. Neyi seçerseniz seçin, yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretildiğinin farkına vararak Galaxy S8 telefon kılıfınızla birlikte güven duyabilirsiniz.

Cep telefonunu güvenli bir şekilde yerinde tutan bir folionun parçası ağırlık ve kalınlık sağlayabilir. İPhone’u, zorlu plastik kasanın yarısına oturtun, iPhone’un arka kısmını örter. Halen, bu büyük karbon fiber iphone kılıfı arzı, müşterilerin muhtemelen en fazla olanı, onlar için doğru olanı elde etmekten mahrumdur. Tıpkı iphone gibi, dokunmatik ekran özellikli geniş bir ekrana sahip. Bu Samsung Galaxy S10 koşulları, gelen metinler, çağrılar, zaman ve ekstra gibi LED bildirimlerini cep telefonunuzun arka kapağında görmenizi sağlar. Gerçek deriden yapılmış birçok Samsung Galaxy S10 örneğinden birine sahipseniz, bu cüzdan çantasını 32nd Essential’dan deneyin. Bu gerçekten hissetmek inanılmaz bir sıska ile gerçekten minimalist bir durumdur. Maliyetler o kadar düşükse, tüm favorilerinizi stoklayabilir ve dilediğiniz zaman davalarınızı kapatabilirsiniz. Aynı zamanda bir kickstand vardır, böylece silahsız videolara bakmak için masanın üstüne koyabilirsiniz. Kablosuz bir ev telefonu bile, şarjlı kalabilmek için tekrar temeline kurulmalıdır. Araştırmacılar, bir incelemede, iki dakikalık bir adın bile beyindeki elektrik egzersizini değiştirmek için yeterli olduğunu öğrendiler.

Bu kontrol listesindeki önceki davalar kadar koruyucu olmasa da, kâğıt para için bir cüzdan, kredi kartınız için de iki kart için iki yuva yapar. CandyShell mankenin iki katı vardır; pürüzsüz bir kauçuk iç katman ve daha sert bir polikarbonat dış katman. Banliyö modeli, içten yağlı bir sürgülü kapaklı ve dıştan daha sert bir kabuğa sahip iki katlı bir çantadır. OtterBox Banliyö Galaxy S10 kılıfı bu listedeki değerli ürünler arasında yer alıyor. Cep telefonunuzu koruyabileceğiniz ve yine de arka renkleri görebileceğiniz bir Galaxy S10 kılıfına sahip olmayı tercih ediyorsanız, GreatRuly’deki bu açık şeffaf kılıf beğeninize olabilir. Kredi puanı oyun kartlarınızdaki dahili yuvalar sayesinde, değerli eşyalarınızı her zaman kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Daha önce yerleşik kickstandlı örnekleri gördük, ancak ESR’den bu Galaxy S10 çantası biraz etkileyici bir tasarıma sahip.

3B baskılı desen kasayı öne çıkarır ve genel estetiği sağlar. Yol haritamız, geçmiş bölgeleri keşfetmek için bizi çıkmazdan çıkarıyor. Doğru bilinen bir başka dava yapımcısı olan Speck, kontrol etmek için bazı Galaxy S10 koşullarına sahip. “30 saniye” döndürecek bir düğme de var – dikkat etmemeniz ve dinlememeniz durumunda. Sadece 0,35 mm inceliğinde Galaxy s10 MNML kasadan daha ince bir kasa diye bir şey yok. Samsung’un resmi bir davasıdır ve cihazınıza dürüst bir koruma ve çekici görünüm sağlar. Su geçirmez Samsung Galaxy S8 telefon davlumbazı veya bir bileklik arıyorsanız, çevrimiçi koleksiyonumuzda tam olarak aradığınızı biliyoruz. QITAYO’nun bu Galaxy S10 çantası, cep telefonunun tekrar yerine oturmasını kolaylaştıran çok yönlü, ancak yine de dayanıklı TPU malzemelerden üretildi. Su ve düşme güvenliği için derecelendirilmiş bir MIL-STD 810G-516.6 derecesine sahiptir ve telefonun dibe dökülmesi durumunda darbelere karşı güvenlik için Hava Yastığı Teknolojisini içerir.