LG G6 Sınırların Ötesinde

Ekranın kendisi de, belirli bir estetik cazibe dahil olsa da, esasen etkinin altında kırılma riski taşıyan sergilere önemli ölçüde daha az yardımcı olması için hazırlanmış yuvarlatılmış köşeler elde etmek için gerçekleşir. LG, ince köşelerle dik açılı köşeler kullanmamakla strese karşı daha dirençli olmamayı vaat ediyor. Bu enerjiye ek olarak, cep telefonu fiziği içme suyu ve kirine karşı IP68 lisansına da sahip olabilir. Ekran ekranı kesinlikle G6 çevresinde keskin bir konsantrasyon ve çalışıyor. Ben ek dikey ciddi alan gibi ve kesinlikle daha sonra daha geniş bir yüz oranı ekrana sahip bir telefon satın alacağım kendimi göreceksiniz. Aşağıda ergonomik ve görsel olarak kar var ve LG bu durumu benim için yarattı. LG G6’nın ekran ekranı etkileyicidir, ancak şüphe edildiği üzere, daha büyük oranlara sahip, büyük oranda, uygulamalarda çok fazla kullanılmıyor.

Şaşırtıcı olan birkaç video oyunu, daha büyük yapıdan daha etkili bir şekilde çalışır – bazı başlıkları açtığınızda içeriğin bir dokunuşa daha uzun süre uzatılmasına izin veren ekrandaki yüksek sağ taraftaki asetat ile asgari bir simge eşliğinde sunulur ve oyun görünüyor Bu işi kusursuzca halletmek. Bu 18: 9 ekran büyük, kitap ve web tarama çile (Twitter kaydırma için idealdir) ve en kolay video oyunları ve filmler gibi kullanılıyor. Fakat hepsi de hoşlanmıyorsa, LG G6, insanların on sekiz: 9 yapıda on altı: 9 oranındaki makaleleri ve diğer içerikleri izlemelerine yardımcı olur; insanlar için sıçramaya dikkat edin. 18: dokuzun da uzun sürmeden her an uzaklaşmasını beklemeyin

 

LG, uzun vadede akıllı telefon serisinin kalbinde “FullVision” özelliğine sahip olduğunu iddia ediyor. Bu 18: 9 monitör, kitap ve web tarama deneyimlerinizi (Twitter kaydırması için mükemmel) arttırmak için büyük boyutludur; oysa video oyunları ve video kliplerini sevdiğiniz için en iyi şekilde yararlanın. Fakat hepsi ilginç bir ses çıkarmazsa, LG’nin G6’sı, kullanıcıların sıçrama konusunda biraz ihtiyatlı davranmaları için kullanıcıların on altı: dokuz oranını 18: dokuz formatta görmesini kolaylaştırıyor. Yakında on sekiz: 9’u kaybetmeyi beklemeyin, LG uzun süredir akıllı telefon serisinin koroner kalbinde bu ‘FullVision’ olduğunu söylüyor. Anahtar kenarı – bu nedenle LG’yi iddia ediyor – size şu anda mobil bir kişinin eliyle tutma ve kullanma becerisine sahipken bile ciddi derecede daha fazla gösterecektir: etkin beş. Ek olarak, LG G6 ‘nın ekranı, G5’in (ve diğer pek çok telefonun) yapamadığı HDR içerik materyalini tarayabilir. LG G6’nın on sekiz: 9 fasetli oranı var, aynı zamanda iki uygulamayı aynı boyutlu karelerde, çoklu görevler için mükemmel hale getiren iki yönü de kullanabilirsiniz. Ekranın altındaki% 50’lik metinsel içeriği sağlamak için, ekranı, ekran ekranının en iyi yarısı etrafında çevrimiçi video izlemek için parçalamak mümkündür.

 

Muhtemelen bu kullanışlılığı elde edersiniz, ancak gözlemlediğimde, bunu önemsemediğimi göremedim. Muhtemelen çok görevli değilim. 7 inçlik ekran, çerçeve ile çevrili olup, en iyi ve en temelde neredeyse daha dar olan her cep telefonundan seçim yapabilmeniz için sizi ekrandaki içerik materyali üzerinde rahatsız etmek kesinlikle çok daha az. Ne kadar az vücut olursa olsun, diğer ekipmanların yanında yerleştirildiğinde olağanüstü olur. Daha açık renkli bir model elde ederseniz, eşyalarla ve vücuda ilişkin ince, siyah bir monitör deliği görmelisiniz. Ekranın eğimleri cep telefonunun sırtına ilişkin kavisli kenarlarla aynalıyor ve telefonun zekice elini sığdırması. Perimetreler süper pürüzsüz, aslında hissetmek için monitör ve şasi arasındaki bir kısmı çok neredeyse hassas.