Lenovo P2

Lenovo P2, mükemmel bir batarya ile tanınmaktadır. Hızlı şarjlı 5100 mAh pil, en azından önemli bir süre için şarj ederken ayak başında anında olmanıza izin verir. Alınması, pazardaki normal telefonların daha önce en az 4000 mAh’de olduğunu açıkladı. Lenovo P2 eşsiz şıklığa dikkat çekiyor ve Android Nougat yediğini alıp kurmazsan. Bu birimi elde etmek için birkaç yüz sabit kazanılmış kilo satın aldınız, Google’ın halihazırda sunduğu çarpıcı işlevlerin hepsini yaşamak için en son OS güncellemesini kendiniz yapmanızın ayrılmaz bir parçasıdır. Lenovo P2, unimetal bir şekle sahip. Tek bir önemli potansiyel tasarrufu fiilen üstün. Ana öğeyi yukarı kaydırarak tesis koruma modu devreye girer. Şüphesiz bu özellik temelde güçlüdür.

Lenovo P2 hızlı şarj ile birlikte gelecek. Çift SIM bağlantı noktaları böyle bir üründür. Lenovo P2, 13 MP’de muhteşem temel dijital kamerayı destekliyor, f 2 gibi müthiş özellikler sunuyor. Lenovo P2 kılıf Çinli firma nedeniyle Çarşamba günü Hindistan’da tanıtılan tanınmış bir akıllı telefon. Lenovo P2 smartphone düşük fiyatlı ücret ücreti ile Hindistan pazarıyla birlikte piyasaya sürüldü.

Akıllı telefon, Flipkart’ta Çarşamba gece yarısından iki değişik renkte – Champagne Gold ve Graphite Grey – tamamen erişilebilir olacak. Lenovo P2, Eylül başında önceki 12 ayda meydana gelen IFA 2016’da sergilenmeye başlandıktan sonra Hindistan’a geliyor. Lenovo, K6 Elektrik gücünü K6’yı piyasaya sürdükten sonra P2’ye girdi. K6 Hindistan’da 2016 yılının sonuna doğru dikkat edin. Lenovo ayrıca, arama şirketi International Information Company’den (IDC) elde edilen gerçeklere uygun olarak, Hindistan’daki miktarda iki akıllı telefon satıcısıdır. Çinli rakibi Xiaomi’nin önüne ve Samsung’un altına çekildi, bu kesinlikle birincil. İdeal kenarın üstünde büyük olasılıkla

Ses yuvarlayıcıları ve Potansiyel düğmeleri ve kalan SIM tepsinin kenarında bulunur. Alt kenar çoğu zaman USB portu, hoparlör ve birincil mikrofondur. Üzerinde üst kenarda sıklık vardır 3. Ürünün arka tarafında temel kamera ve LED Flaş olabilir. Lenovo P2 akıllı telefon, güçlü 5100 mAh pil nedeniyle kesinlikle şarj edilir olmaz birkaç saat süreyle (kesinlikle hardcore olmayan kullanıcılar için) geçirebilir.

Ancak, tesis ekipmanın tek cazibe noktası olmamalıdır. 2 GHz Qualcomm Octa Core işlemci ve 4GB DDR3 RAM, birçok işlevi son derece kolay hale getirecektir. Lenovo P2, ev düğmesine bir parmak izi algılayıcı taşıyor. Şirket, akıllı telefonun Çift Uygulamalar modundan bahsetti ve bu uygulama, uygulamaların karşılaştırılabilir birimdeki iki farklı hesapla kullanılmasını sağlıyor. Lenovo P2, aynı zamanda tüm mevcut medyalarınızı ve çevrimiçi oyunlarınızı, temiz grafikler, canlı surround ses ve tepki veren 3D oyun özelliklerine sahip muazzam görüntü ekranı çalışma tecrübesine dönüştüren süper sürükleyici TheaterMax bilgisi ile birlikte geliyor.