Kitap Değerlendirmesi: Hayallerinizin 30 Gün ya da Daha Az Ömrü !: Olağanüstü Bolluğa Olan Sıradan Kişinin Kılavuzu

Bu kitap incelemesi, Bolluk konusunu kapsayan bir serinin parçasıdır. Hayatınızda ne kadar küçük olduğunuz önemli değil, bolluğun iyi kalitesini tezahür ettirerek kendinizi tamamen hissedebilirsiniz. Larry Crane, Bolluğun Resmi Rehberidir. 30 Gün ya da Daha Az Hayallerinizdeki Hayat !: Cindy Day’ın Olağanüstü Bolluğuna Olan Sıradan Kişinin Kılavuzu, Bolluk Dersleri ile ilgilenen kişiler için değerli bir kaynaktır ve Amazon ve Barnes and Noble üzerinden erişilebilirdir.
Bitirmek için mücadele eden, nakit paranın hayatınıza akmasını istiyor buluyor musunuz? İnanılmaz birşeyle masal masasından uzak bir ilişki içinde miydiniz? Gerçek işiniz ya da ulaşmanız mümkün olmadığına karar vererek, mükemmel işiniz ya da kariyeriniz hakkında düşünmeyi bıraktınız mı? Bu kitap sizin için yazılmıştır!
Gerçek hayattaki örnekleri kullanarak, bu güçlendirici ve eğlendirici rehber, bir şeylerin nasıl başarıldığını ve hayallerinizin hayatını dahil ederek nasıl gerçekleştiğini gösterir. Yaşamlarımızı nasıl hızlı bir şekilde değiştireceğimizi bize öğretiyor ve bize yapılan her şeyin arkasındaki etkin güç olan Attraction Yeri’ni açıklıyor. Hayallerinizin Hayatı & hellip ile hemen istediğiniz her şeyi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek sırları ortaya çıkarın. Nasıl & hellip yapacağınızı keşfedin

* 3 komplikasyonsuz önlemde istediğiniz herhangi bir şeyi üretin
* Hemen & ldquoluck & rdquo’yu değiştir
* En iyi arkadaşı bulun
* Sen ve rsquove’ların istediği mesleğin sürekli istediğini mi söylüyorsun?
* Zengin olmak
Hayallerinizin hayatını 30 gün veya daha kısa bir sürede yaşa *