Itunes Hediye Kartları için Seçenek Kullanır

Itunes kartları şimdi tercih edilen bir hediye ideal, ben çoğunlukla anambudumda itunes kartları alıyorum, anketleri doldurmak için, büyükannem bile doğum günüm için bir itunes kartı verdi. Herkes en iyi hediye olduğunu düşünüyor ve bugün bazı insanlar için müzik, film ve televizyondan hoşlanmayan herkes var mı? Her ne kadar herkes en azından medyanın keyfini çıkarırken, herkesin dijital formata sahip olmadığı konusunda hemfikir olmasına rağmen itunes medya içeriyor ve tabii ki herkes kendi müzik, film ve TV şovlarını ödemek kavramına girmiyor. Sonuçta, hiçbir masraf olmadan orada çok sayıda indi müzik var hemen sonra, gerçek zamanlı aktarım siteleri, tercih edilen bantlardan radyoyu deneyen faktörden bahsetmemek üzere çok iyi bir şekilde çok miktarda ücretsiz müzik sunuyor. Televizyonlarda, kesinlikle ücretsiz olarak şovları izleyebilirsiniz; bu günlerde daha sonra izlemek üzere tercih ettiğiniz şovları kaydedebileceğiniz kablo kutuları üzerinde pratik olarak düzenli olan bir dvr ile. Hareketli görüntüler maliyetsiz olmasa da Netflix gibi oldukça düşük bir fiyat sağlayan çözümler var. Bugün bu yazıyı okuyan bazı insanlar belki de şimdi binlerce bit torrentten ve dosya paylaşım web sitesinden cahil olduğumu düşünüyor olabilirler. Tabii ki bu, kadınların ve erkeklerin belki de iTunes’un hediye kartlarını satmak için seçmelerinin muhtemelen en büyük nedeni olan farklı bir nedendir. Medyalarını ücretsiz olarak aldıklarında neden itunes kartını kullanıyorlar? Çoğu insan bunu yapmaz ve itunes kartları sadece yıllardır toz toplamak için oturur. Bu nedenle, iTunes’un kartlarını kullanan bir seçenek bulmuştum.

 İlk başlarda alternatif kullanım ve en karlı olan internet üzerinden gitmek ve kartı satmaktır. Itunes hediye kartları satmanızı sağlayacak bir web sitesi var, onlar size istenmeyen itunes kredileri için para verecektir. Itunes kartlarınızı satmanın en kolay yoludur ve kartınızı nakit haline getirmek yalnızca 5 dakika alır. Kartınızı satmak için daha önce itunes hesabınıza yüklenmemeniz gerektiğini belirtmek önemlidir. Kartı hesabınıza yüklerseniz, bakiye hesabınıza sonsuza dek sıkışacaktır. Bununla birlikte, halihazırda hesabınıza koyduysanız kart için bir miktar alternatif kullanırız, bu yüzden okumak için olumlu olun.

 Bakiyeniz şu anda hesabınızda kalmışsa ve bir iphone, ipad veya mac kişisel bilgisayarınız varsa, yazılım program uygulamaları edinmek için kredi kullanabilirsiniz. Gerçekten milyonlarca uygulama hazır; bu nedenle gerçekten istediğiniz gibi şeyleri bulabilmelisiniz. Beğendiğiniz bir uygulamayı satın alamamış olsanız bile, bir verimlilik uygulamasına yatırım yapmayı düşünün veya istediğiniz bir dergi için zorluklar satın alın. Bununla birlikte, bu paranın mükemmel bir şekilde kullanılması olduğuna ikna olmadınız mı? Sonra itunes kartları için seçenek kullanımlarına ilişkin nihai önerimiz için okuyun.

 Nakit veya bazı medya veya bir uygulamada kullanmak istemiyorsanız, itunes hesabınızdaki bakiyeye bağış yapın. Itunes dengesini nasıl bağışta bulunabilirsin? Tüm gelirleri bağış kurşununa bağışlayan bir uygulama veya şarkı için görünün. Geliştiriciler ve müzisyenler, ürünlerini layık bir şekilde ortaya çıkarmak suretiyle müziğini tanıtmayı amaçladıklarından, genellikle birçok seçime erişilebilir. Ayrıca, muhtemelen bir uygulama geliştirmiş veya kendi gruplarını iTunes’a tekli olarak yerleştirebilen iyi arkadaşlarınızın veya aile üyelerinin göz önüne alınmasını deneyebilirsiniz. Neden çizgiye tırmanmalarına ve cebine biraz para koymalarına yardım etmiyorsunuz? Elbette ki Apple her işlemde indirim yapıyor ancak bu, bağış bağışınız tarafından tasarlanan harikaden uzaklaşmıyor.

 Birçok kişi hediye kartlarını yıllarca oturup bırakıyor, bazıları kayboluyor, bazıları atılıyor. Kartı kullanmıyorsanız onunla bir şeyler yapın! Itunes kartınızı, sadece orada kullanılmayan bir yerde oturuyorsa, boşa harcanan bir varlık olarak görünün. Mevcut kartlarınızı satın, her şeye iyi yatırım yapın, fonları yatırım yapın ve layık bir şekilde getirmek için bağış yapın. Bu varlığın ideal olarak oturmasına izin vermeyin, bugün itunes kredinizle bir şeyler yapın.