İPhone’unuzu, iPhone’unuzdaki varsayılan Mesajlar uygulaması gibi çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

İPhone’unuzu, iPhone’unuzdaki varsayılan Mesajlar uygulaması gibi çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle, iPhone XS’nizde ekstra bir ağır hizmet çantası için alışveriş yapmayı düşünün. Online şöhret kazanmaya, geliri arttırmaya ve şirketler için ilave umutlar kazanmaya yardımcı olmalıdır. Çoğu tecrübeli koleksiyoncu muhtemelen bu cümlelerin ne anlama geldiğini bilecektir, ancak tam anlamıyla söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bizim durumumuzda simge küçük birimlerde görülebilir ve orta ve ötesinde görünmez (md: görünmez). Daha sonra, kursları Tailwind’inkilerle mükemmel şekilde karıştıran bir Font Awesome simgesi kullanıyoruz. Ayrıca Tailwind’in tek bir py yardımcı programında birleştirdiği bazı yüksek ve alt dolguyu da ekliyoruz. Merkezin içinde, yalnızca mobil cihazlarda görülecek bir simge ekleriz. Sonra altı çizili bir başlık ve altyazı ekleriz. Sol taraftaki marka için, büzmemeyi (flex-shrink-0) ayarlamayacağımız ve kenar boşluğu özelliğini (ml-10) uygulayarak onu kenardan biraz uzağa hareket ettirdiğimiz bir div bileşeni kullanıyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi, sol ve doğru için bir px çeşidi de var.

Amaca uygun olacağım: Beats ‘Powerbeats Pro kablosuz kulaklıklar, AirPod’lar sizin için indirmediyse mükemmeldir. Anlaşmaya başınızı sallıyorsanız, Powerbeats Pro’yu son derece savunuyorum. Burada duyarlı kesme noktası öneklerinden birini kullanıyoruz (md). İkonunu turuncu yapmak için içlerinden birini kullanın. Ayrıca alt köşeye uygun bir simgeye sahip bir düğme koyuyoruz. Doğru yönde nav köprülerini koyarız. Ondan sonra, geliştirme boyunca kişiselleştirme seçeneklerimizi koyacağımız minimum tailwind.config.js dosyasını oluşturan npx tailwind init komutunu çalıştırıyoruz. Her bir yardımcı programı açıklamayacağım (sıkıcı ve yorucu olabilir), bu yüzden Tailwind kopya sayfasını hızlı bir referans olarak kullanmanızı tavsiye ederim. Tailwind’dan değiller. Aynı yöntemde duyarlı kesme noktaları olarak kullanılırlar. Bu, öneksiz yardımcı programları kullandığımızda (görüldüğü gibi), en küçüğünden en büyüğüne kadar olan tüm yolları uyguladıkları anlamına gelir. İşte yeni yardımcı programları dahil etme hakkında ek bilgi. Her ne kadar düzenli olarak iletişimde bu çok pratik olmasa da, ritim ve melodile sunulan verileri nasıl emdiğimizi vurguladı.

Burada birçok sözde sınıf değişkeninden birini kullanıyoruz (hover, focus, vb.). Önemli Noktalar: OtterBox, iPhone’lar için en sağlam, koruyucu kılıfları popülerleştiren ilk firmalardan biriydi ve 20 yıl sonra hala bizde. Son derece özelleştirilebilir ve genişletilebilirdir; bu da bize sınırsız esneklik sağlar. Eğitimin geri kalanında, Tailwind’in hizmet derslerinin gücünü ve esnekliğini kullanarak tek sayfalık bir web sitesi şablonu oluşturacağız. Arka plan rengi olarak, Tailwind’in renk paletinden en koyu mavi (bg-mavi-900) kullanıyoruz. Tailwind’de, bir özelliği, ardından rengi ve renk tonunu izleyerek özelliği belirterek bir renge uygulanır. Parlak ekranların parlamalarını azaltma esnekliği hoşuma gidiyor ancak gölgede kalitenin düşmesi halinde, güneş ışığının parlamasını azaltmanın bir yolunu bulmak daha iyi. Bu yüzden kendi hizmetlerimizi yaratmayı öğrenmenin zamanı geldi. Ev köprüsünü aksi takdirde yazıyor, canlı bağlantı olduğunu gösteriyoruz. İstenmeyen türlerle engellemeden benzersiz, özelleştirilmiş web sitesi tasarımları oluşturmak daha kolaydır. Ve görebileceğiniz gibi, özel kurslar ortak araçların yanında güvenle kullanılabilir (bölüm bg-mavi-200).

İlk önce, burada bölüm derslerinden faydalandığımı fark edeceksiniz. Her kartın bir konu simgesi, bir başlık ve bir açıklama içeren renkli bir kısmı vardır. Sim kartla kurşun kalem, ölçek ve daha keskin bir makasla oynamazsınız. Kısacası, sadece ilk kart için kodu gösteririm. Şimdi, arkasındaki kodu bulalım. Sonraki bölüme geçelim, Projeler. Gezinme düğmelerine geçelim. Bu durumun yarattığı algı, parmaklarınızın cep telefonunuz için olduğu ve bir sonraki yaşamdaki hareketiniz konusunda ciddiyiniz. Birinci sınıf iPad kılıfı, tutkulu bir dijital gadget olarak, belirli bir insanın her zaman için tutkulu bir dijital cihaz olarak görkemli taleplerini yerine getirmesi için, cihazına özen gösterilmesi nedeniyle aynı şekilde korunmasını ve güvence verilmesini gerektirir. Önyargı, birden fazla yetkili tanımlamaya sahiptir, ancak bu durumda, kullanılan, ön yargılamanın anlamı olan ortak yöntemdir. 2. Düşünceli Olmak, Biraz Uzun Sürüyor!