İPhone’un bilgi önce sen satmak silmek: biliyorum ne kadar Do It için

İPhone hakkında iyi fark onlar arzu, çekici ve hangi için sana bir iPhone için kişisel gerektiğini mükemmel nedenleri var konudur. Ama bu konuda istenmeyen şey bu iPhone yeni bir sürümünü başlattı her yıl. Eğer bir iPhone sahip çok kötü olan ne sorgulama başlattı?

Düzgün, belgili tanımlık yeni denize indirmek için o kim henüz bir iPhone ve bir yeni tek bir ilk kez satın almak planlama yok inanılmaz. Ama şu anda 1 sahip olanlar her yeni başlatılan sürümü çok daha önceden yetenekleri yer ve görünür olarak gelmek için açık olan yeni başlatılan sürümü, çekti. Bu cazibe direnmek ve bu neden belirli bir sürümden diğerine geçiş iPhone sahipleri korumak neden zor.

Bunu eski telefonunuzu teşvik seçeneğiniz vardır ve bunun için para ödenmez veya eski bir özellikle bir birey için bir hediye olarak vermek seçebilirsiniz olarak yürüten hiç yanlış bir şey yoktur. Ama şimdi önemli sorgu saklı eşyalarını yeni telefona transfer aygıt içinde elde etmektir. Kişiler, e-postaları, fotoğrafları, videoları, bireysel gerçekler ve çok ilave sizin ve eski iPhone içinde depolanır ve bu sadece böyle vermek için seçemezsiniz. Satış veya tüm verileri silmek için telefonunuzu uzak sağlayan önceden yapman gereken tek bir önemli nokta.
Nasıl aşağıda iPhone’un bilgi silmek için çalışma:

İPhone’un veri bir yedeğini alın

Normalde, telefonunuzun verilerinizin yedeğini oluşturmanız gerektiğini tavsiye edilir. IOS sürümü ve eşitleme tercih ayarlarınıza bağlı olarak, ya senin laptop ya da iCloud Hizmetleri aracılığıyla verileri yedekleyebilirsiniz. Sırt yukarıya veri sahip iki nedeni önemlidir:

İlk olduğunu böylece o kim eski telefonunuzu güvenlik, kişisel bilgilerin ve gerçekler veya veri erişimi değil almak gerekir.

İkinci olarak, eğer yeni bir telefon satın aldığınızda eski cihazınızda vardı tüm bilgileri geri yüklemek gibi olacak. Böylece her şey geçerli alır ve sıfırdan başlamak zorunda değildir.

iCloud hizmet olarak büyük kapasiteye sahip ama biraz apps iCloud değil yardım yedekleme olabilir veri yedekleme çok iyidir. Telefonları eski sürümleri iCloud hizmetine erişimi böylece yok gibi iCloud çözümler eşitlediyseniz değil, o zaman nasıl iPhone uygulama verilerinizi yedek keşfetmek için yerleştirme kablo aşağıda okuyabilirsiniz.

• Bağlamak senin telefon dizüstü bilgisayarınıza
• Açık iTunes içinde senin laptop ya da bilgisayar
• Şimdi, sol taraftaki gezinti bölmesinden tıklayın sizin iPhone’da
• Ekranın doğru tarafta, sen-ecek almak iPhones web sayfası
• Tıklayın “Geri” bu pc kadar kutusunu doğrulayın
• Şimdi, pencere bölmesinden ideal-tıklayın iPhone ekranın sol tarafında
• Şimdi tıklayın “Yedekleme” açılır menüsünden
Madde üstünde senin telefon satın ve henüz bu alımları dizüstü bilgisayarınıza transfer değil sonra düzeltmek tıklama iPhone ile bunu ve almak “Transfer alımları.” Bu şekilde satın aynı zamanda yedekleme için bir konumda olacaktır.

Düzgün geri en kısa zamanda senin telefon verileri silmek, o kalıcı olarak-ecek çıkarmak olduğunu nedeni gerekir tüm veriler için tasarladık emin olun. Bu nedenle, çift doğrulama yedek oldukça önemlidir.
İPhone’un tüm verileri silmek

Sonra usulüne uygun yedekleme tasarladık ve o zaman kim telefon alır bireysel bilgilerinizi gayri meşru erişimi almaz böylece eski telefonunuzu kapsamlı verileri silmek için devam edebilirsiniz doğruladı.

Telefonunuzu veri temizlemek için bu talimatlara uymak:

• Ana ekran iPhone gidin
• Dokunun ‘Ayarlar’ (dişli simgesini)
• “Genel” Ayarlar menüsüne dokunun
• Karar “Reset” menüsüne
• Musluk üstünde “tüm içerik malzeme ve ayarları sil” menü öğesi

Veri silme yordamı muhtemelen bir kaç dakika ile tamamen birkaç saat veri boyutuna bağlı olarak biraz zaman alabilir. Bu nedenle, bu acele saat ya da ne zaman senin telefon satmak için sırada standı, yapmak bir hareketin değil. Acele etmeyin ve dikkatli bir şekilde silme bilgi yaklaşması.