İPhone SE Kılıf ve Kapak

apple iphone SE bir korkunç cep değil. Eğer mesafe şarkı içine bakarak edilmiş ise o zaman gerçekten çıkabilirsiniz Bir gün benim küçük telefon gelecek”. Bu kesinlikle öyle. en kaliteli cep telefonunuzun az dört santim artık kullanılabilir. apple iphone SE 6s tam olarak aynı 64 bit Apple A9 işlemci ve M9 hareket ko-işlemci çalışır. Apple ile uyumlu olarak, SE iphone 5s beri olduğu gibi hızlı 2 kez çalışır ve birkaç durum daha büyük bir GPU etkinliği vardır. Geçerli işlemciler SE sistem şarj bağlı olmaması gerektiğini, eğer hands-free “Hey Siri” yönü ne olursa olsun etkin olan düşündürmektedir. Özellikle, sistem şimdi tam Apple’ın Rose Gold renk gelecek, ve ben onlar ancak yapmış Rose Gold ürününü keşfetmek güzel olabilir söyleyebilirim. apple iphone SE iphone bültenleri 10 yıl içinde eski görünümlü yeni bir tarzı vardır. Jony Ive endüstriyel tasarım işgücü umuduyla durdu olarak olmasa da, ben, hayal. Alternatif olarak, Apple SE sisteme ideal bir form

Swingline zımba, KitchenAid mikser veya Maglite eşit iphone tespit edilebilir hissediyor olduğunu gösterir. Bu bir tarz klasik ve sadece bir zımba ya da belki bir el feneri gibi, değil anında baştan çıkarıcı estetik ama sonsuza yaşlı programı için, çünkü zamanın geçişi canonized oldu bu. iphone SE, 3DMark Ice Storm Sınırsız kriter daha iyi hala bu tür OnePlus X ve ardından Nexus 5X yanı sıra Onur 5x iphone olarak bulunmayan diğer değer fiyatlı telefonlar, Xperia Z5 Compact (26406) yener ve darbeler yiv açma sayılırdı SE (yani tasarım olarak eşdeğer durumlardan ve takım elbise) iphone 5s ile bir işe yaramaz zil olabilir, ama Apple bir kaç dokunur kullanarak estetik freshened etti. göstermek için, yakışıklı içinde yivli kenarları artık cilalı bir alternatif olarak mat, böylece alüminyum tarafını kullanırken önemli ölçüde daha iyi uyum. tekrar 4 renk elde edilebilir – gümüş, oda gri, altın ve altın yükseldi – ve Apple artan birleşik bir görünüyor, sadece renk uyumlu paslanmaz çelik amblemi vardır.

SE görünen apple iphone sadece yaygın bir 2012 yılından itibaren apple iphone 5 modeli açısından çok değiştirmemiştir apple iphone 5S gibi 100’e yakın gibi olmak; tutmak ve SE ile sıkı bir şekilde basit bir beş tutarak ve 5 saniyelik kullanılarak veya benzeridir. apple iphone SE sadece yeni olanı ortaya çıkarmak için ancak ek olarak Apple’ın mevcut portföy rekabet düzeyini ölçmek için, yere Apple’ın mevcut sanatçısını gibi zıt değil olmaya bağlıdır. IPhone SE gerçekten iphone için uyanık olanlar için ve mükemmel değerinde yatırım, ancak daha az diğer apple iphone daha ve çok daha az bir fiyat etiketi ile boyutlandırma içindedir. apple iphone SE iyi kafaları geçiş olmayabilir. Ama dünyanın en zengin kurumsal üzerinden yapılan bir derece belirgin cep telefonu için, kesinlikle şık formu olabilir. apple iphone SE apple iphone aile ya da önemli ölçüde daha düzgün, sadece yukarı en kısa bir süre önce yaklaşık güncel modeline doğru Apple’ın son ektir.

Bu 2013 iphone 5s ile küçük boyutlu tüm vücut ve 4-inç monitör kullanımını yapar ama hızı, kameralar, ve iphone 6s ait (çoğu) elemanları vardır. Eğer iphone 6s çok büyük olması bulursanız, SE çok uzlaşma istemiyor mükemmel bir alternatif olduğunu. Ayrıca Apple şimdiye kadar hiçbir herhangi bir taşıyıcı Teşvikli 400 $ yola çıkarak, sattı en azından alınarak pahalı iPhone var. apple iphone SE apple iphone altı, ek 6, 6s, ya 6s yanı sıra insanlar için gerekli bir yükseltme değildir, ama biraz cep telefonu seven herkes için hoş bir seçenektir. SE aynı tam alüminyum için tasarlanmış iphone o iphone 5s verildi ama kozmetik revizyonları bir avuç içerir. Sen büyüyen eski geliştirmek güncellemek için Apple iPhone 6s den görünüm borçlanma, yeni oluklu kenarları ve bir gömme Apple markasını bulabilirsiniz. Gece değiştirme, mesela, mekanik, genel olarak koyu bir kez sıcak olması sergi içindeki renk ince ayar yapar. Bu hemen yanı, bu faaliyet takvimi Easlily veya el seçenekler tür ısı olarak sıcaklık çimdik olmasına rağmen, konumunuz ile birlikte iş günü süresi etkilenmiştir başarıyla tamamlayan olabilir. Akşam Değişim gözünüze gece zaman çok daha hoş sırasında aracılığıyla okuma yapar, ve hatta kapatma göz çabuk pijama desenleri kurtulmak için varsayılır mavi ışık ağırlık miktarı aşağı kesim tarafından almak için izin verebilir.

iphone SE pil ancak daha küçük boyutlu, apple iphone 6S üzerinde görülen pil göre boyutlu %5 daha küçük mevcuttur bu değişikliği yapmak istiyorum daha fazla çözünürlüklü ekran azalmıştır. Biz sık sık 6S etrafında daha SE hakkında üstün çalışma süresi görüntüleme ve olduğunuz yedek için çok küçük bir alanını kullanarak akşam yemeği için zaman yapar bizim için oldukça sıradan. iyi olmak, apple iphone SE üzerinde kullanımı gerçekten büyük telefon değerlendirirken daha küçük bir sayıdır. Ben sadece küçük bir monitör bakan uzun miktarda yatırım olarak eğimli değildi. Hatta bizim test boyunca bazı oldukça muhteşem rakamlar fark olmasına rağmen daha “verimli” kullanımı için muhasebe. iphone SE Ben kendinizi getting düşünün öneririm yer beni hayrete. benim rezervasyonları özel bir olasılıkla sadece o aynı fiyat seviyesi için ve muhtemelen hızlı Apple ekosistemi olacak yüksek fiyatlı bir şekilde öğrenmek istiyorum can iki süper Android ürünlerini almak olabilir olabilir. apple iphone SE de Residence düğmesi içinde parmak izi tarayıcı alacak, ama bu artık sık sık her ana smartphone için sıradan oldukça çok olduğunu. Biz her Apple akıllı telefon sadık kapatma düğmesi sağladığı yadsınamaz gerçeği de dahil olmak üzere devam eder ve aynı zamanda iPhone SE herhangi bir istisna değildir. Yıldırım liman ve taban köşe stereo jak ek olarak fiziksel bağlantı noktası vardır. aylar vesilesiyle önce tahmin edilenden apple iphone SE, dört inçlik sergi, 64-bit A9 çip ve sunduğu yerleşik “Merhaba Siri” ve bir günlük sağlık izleme gibi özellikler için. Organizasyon ifadeleri CPU apple iphone 5s ile 2 kez hız paketleri ve GPU hızlı olarak bir kaç gündür.

Bu kesinlikle tartışmasız kendine özgü reklam konudur. Ne yazık, benim gösteri test sıkıntılar yaşadı. Bir örnek, bazı kontroller dikkatle toplu aralıklı ediliyordu ve ben bazen istenmeyen bir eylem tetikleme yanlış sadece bir dokundu. Bu iphone SE çok az durumlarda çalışma deneyimi hoş olmayan bir kişi verdi. iphone SE biz Android akıllı telefonlarda görüntüleme için kullanılan daha iyi bir anlaşma daha bedensel düğmeleri vardır. iphone SE kesinlikle pil soru hiç kapasitif bulunmamaktadır. Hala bir tüm gün tutar gibi – en Android tabanlı rekabet gibi de – bu büyük ölçüde azaltılmış gücü alımını var olduğunu gösterir. Kağıt üzerinde, iphone SE sadece küçük bir tür elemanı tercih edenler apple iphone hücre fotoğrafçılar için mükemmel arkadaşı gibi görünüyor. Digicam yüksek kaliteli ve tüm yetenekleri gerçekten sadece iphone 6s gibi yaklaşık olarak iyi olması gerekir, yine de SE çok cebinizde içinde 5s gibi inanacak. iphone SE eski apple iphone gibi görünüyor.

Apple iphone 5s kullanırken geliştirmek paylaşan iphone huh monoton görünüyor, 2013 yılında girmiştir 4-inç alüminyum apple iphone iphone SE üç eksenli bir jiroskop, bir ivme, bir yakınlık sensörü ve hafif bir ortam özellikleri sensör, ama gerçekten bir barometre, iphone altı içinde karakteristik bir ekstra ihtiva olmaz. bir barometre gerek kalmadan, iphone SE atılan adımları ölçebilir ve uzunluk gitti, ama yükseklik tanımlamak olamazdı. SE, apple iphone 6s içinde arka bakan kamera kullanarak çalışır apple iphone ancak ön bakan FaceTime dijital kamera gerçekten iphone 5s içinde daha olgun bir modüldür. apple iphone SE onun büyük boyutlu kardeş, iphone 6s daha hızlı A9 çip işlemci yetenekleri ile birlikte geliyor. iphone SE daha küçük boyutlu bir ekran değer ama gözlük kadar sunmaya hazır olmayan herhangi bir anda iyi yakışıklı olabilir. Bu Apple’ın en yaratıcı yeni cep telefonu değil güncel ama açıkça olmak anlamına gelmez. iphone ile SE ürünleri Mart ayında başlayacak, Greg Joswiak Satış apple iphone Çözüm Apple Başkan Yardımcısı iphone SE ile ilgili böyle dört-inç ekran ilan sektöründe bir konsantre olmak Çin’i saydı ilk kez akıllı telefon ile ancak favori olmuştur alıcılar. iphone SE iyi satıyor, potansiyel olarak tüm olabilir ama bazı birisi tasarımı kopyalamak için bir girişimde bulunmak isteyen var. Hemen sonra, tüm yapımcıları normalde yine istismar değil pazar yerden sadece bir köşesinde için avcılık ve kimin tek gerçek ayırt edici unsurdur boyutu belki de gerçekten “mini” akıllı değerli bir çaba olabilir akıllı telefonlar. ikilem şudur bir elma iphone istiyorum ama ufacık, high-end (veya sadece üst orta kademe) smartphone arzu yapmamalı orada bol aileleri nelerdir? Hayır, apple iphone SE kafaları dönüştürmek asla. Ama dünyanın en zengin ajansı aracılığıyla oluşturulan bir derece çok popüler cep telefonu için, sonuçta bir tür müthiş olurdu.