Iphone Case Becerileriniz ile Utanıyor musunuz?

Iphone Case Becerileriniz ile Utanıyor musunuz?

Dışişleri Bakanı Chrystia Freeland, Salı günü İsviçre’deki Davos ekonomik zirvesinin yanları hakkında konuştu. Ancak, Meng’in ABD’nin Donald Trump’ı yüksek müşavirler, Huawei’de “sertleşmek” için Kanada’dan – ve özellikle Başbakan Justin Trudeau’dan “gurur duyduğunu” söylüyor. Eski üst düzey devlet bölümü yetkilisi @mikehfuchs, transferin Kanada ve ABD’nin Çin’li bir yetkili olan Kanada’yı ve ABD’yi suçladığını gösterdiğini söyledi. RCMP, Aralık ayında, Vancouver’in havaalanında dolandırıcılık ücretleri için iadesini talep eden ABD’nin talebi üzerine Meng Wanzhou’u tutukladı ve Trudeau, federal hükümetin sürece müdahale etmeyeceğini defalarca dile getirdi. Hassas iç kaplama, ekranı çizilmelere ve parmak izlerine karşı koruyacaktır.

Bu aynı zamanda temel kullanım için, ön ekranın bir çentik veya kamera delgisine sahip olmadığı anlamına gelir; çünkü kameralar arkadaki dış dudağın yanına monte edilmiştir. Bu, daha fazla iş ve daha az para harcadığınız anlamına gelir. Telefon dışa doğru katlandığından, sistem katlanmışken video izliyor ya da izliyor olabilirsiniz ve önünüzde ne olduğunu daha yüksek görmek için bazı ekstra ekran gayrimenkulleri kullanabileceğinizi anlayabilirsiniz. Restoranlarda bazı bireylerin toplu olarak yemek yemeye geldiğini görüyorum, ancak her birinin yüzünün cep telefonunun girişine takılıp başkalarına mesaj attığını görüyorum. Telefonun tamamı katlandığında (ön ve arka) bir ekran olduğundan, telefonun katlandığında açık olan yönüdür. Tek bir cihazda bir akıllı telefon ve bir tablete sahip olmak başarılı bir şekilde gibidir. Düşmeye karşı dayanıklı bir hava kesesi sağlayan sağlam ve dayanıklı bir kılıf. Sınırlı baskıya hayret edin Toksik olmayan malzemelerden üretilmiş Glitter Yellow iPhone kılıfı.

Yüksek kaliteli suni deri bazlı ve Had Pc malzemeden Mate 10 Pro ürünü için TopACE Cüzdan Çantası. Bunlar en büyük Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro kasalarıdır ve şu anda pazarda erişilebilir durumdadır. Kendinizi kaliteden en etkili şekilde aldığınızı tespit ederseniz, o zaman modadan ödün vermemelisiniz ve en iyisini alırken göründüğünüzde, o zaman hangi malzemeleri alabileceğinizi de görmelisiniz. Ama şunu söyleyelim, tarzınız ne olursa olsun, hepsini elde ettik. Sadece geçen yıldan beri piyasaya sürülen yeni cep telefonunu aldım ve bu telefonu çok fazla görmeyenler yoktu. Birçok firma bu yıl Samsung, TCL, Xiaomi ve hatta Energizer ile birlikte katlanır bir akıllı telefon başlatmak için yarışa katıldı, ancak bu kurumlardan bazıları kongre katılımcılarının cihazlara dokunmasına gerçekten izin verdi. Pek çok insan, alış verişinde ve hatta işyerinde cep telefonunu bir yerde tutma alışkanlığına sahiptir.

Yine de ABD, Meng’in iadesini isteme isteğinden uzaklaşma göstergeleri olmadığını doğruladı. “Bayan Meng’in, Vancouver Uluslararası Havaalanına varışta ve tutuklanmasından ve tutuklanmasından sonra ortaya çıkan sorunlar var. Şimdiye kadar Meng – ay sonuna kadar sunulması gereken bir şey – Kanada mahkemelerinin ulaşılabilir bir iadeyi onaylamadan önce değerlendirmesinin bir sorun olduğunu söylüyorlar. TTGReviews: Pratikte, şu an için ethernet kanalını kullanan hiçbir donanım bulamazsınız. Menüdeki uygulamaları açarsınız ancak uygulamaları kapatırken hiçbir zaman çıkış kapısını bulamazsınız. Bir yarış oyununun tadını çıkarırken, bir video izlerken ya da katlanmamış modda yazarken deformasyona karşı özellikle ortaya çıktık, ancak bu bir faktör değildi. İnternette arama yaparken veya film izlerken kolay erişilebilirlik için kasayı yatay olarak dikey olarak da kullanabilirsiniz. Uygun kılıfı veya kapağı kullanmak akıllı telefonunuzu düzenli olarak hasarlara, çizilmelere ve parmak izlerine karşı koruyabilir. Eski zaman dönemi saldırganı, tarihsel olarak, yaygın bir düzenlemeden, kralın bir ölüm cezası verdikten sonra toprakları ve unvanları biriktirme hakkına gönderme yapar. Her bir parçanın tıklandığını ve yerine oturduğunu duyana kadar birbirine geçen parçaları birbirine geçirin ve sağlam plastik kasanın uygun taraflarını sıkın.

Mate 10 Pro 2017 sürümü için özel olarak hazırlanmış ve sıfırdan ve düzenli olarak zarar verebilecek şekilde hazırlanmış. Ancak, iPhone’unuzu suya düştüğünde çalışma durumunda geri alabileceğiniz bazı adımlar vardır. Bu durumda üç kart yuvası ve erişilebilir bir nakit yuvası vardır. Oradan düşüncelerim başka bir adım atıyor. Etrafınızdaki herkes benzer bir telefona veya çok benzer bir telefona sahipse, farklılaşma gereksinimi ortaya çıkar. Bu çalışmayı tamamlamak için 30 Ocak tarihi var. Meng’ün tutuklanmasından dokuz gün sonra Çin, ülkenin ulusal güvenliğini tehlikeye attığını iddia ettiği için iki Kanadalıyı gözaltına aldı. Meng’in tutuklanmasından sonra uzun sürmeyen Kanadalılar Michael Kovrig ve Michael Spavor Çin’de gözaltına alındı. Meng’in davası dünya çapında dikkat çekti ve Kanada ile Çin arasındaki diplomatik gerilimleri tetikledi. Ekonomi danışmanı Larry Kudlow Pazar günü Washington ‘daki gazetecilere verdiği demeçte, Çin teknoloji şirketinin baş finans memuru aleyhindeki davalarında ABD’ye hizmet verdikleri için Trudeau ve Kanada’ya minnettar olduğunu söyledi.