Iphone Case Becerileriniz ile Utanıyor musunuz?

Iphone Case Becerileriniz ile Utanıyor musunuz?

Dışişleri Bakanı Chrystia Freeland, Salı günü İsviçre’deki Davos ekonomik zirvesinin yanlarında konuşan, ABD’nin Donald Trump’ın yüksek danışmanlarının yaptığı açıklamaya rağmen, Kanada’nın düzenlemeleriyle yüzleşmediği için bu yetkili sorunlarla karşı karşıya olduğunu belirtti. Kanada’dan “gururlu” – ve özellikle de Başbakan Justin Trudeau – Huawei’de “sert” olduğu için. Eski üst düzey devlet bölümü yetkilisi @mikehfuchs, hamlenin Kanada ve ABD’nin Çin’li bir yetkili olan Kanada’yı ve ABD’yi suçladığını gösterdiğini söyledi. Meng Wanzhou’nun bir avukatı Çin girişimci iadesi davasında “siyasi” olarak nitelendirdiği şeyle ilgili sorunlar dile getirdi. RCMP, dolandırıcılık ücretleri için iadesini isteyen ABD’nin talebi üzerine Aralık ayında Vancouver’ın havaalanında Meng Wanzhou’u tutukladı ve Trudeau, hükümetin bu yönteme müdahale etmeyeceğini sürekli olarak belirtti. Astarın içindeki ihale, ekranı çiziklerden ve parmak izlerinden koruyacaktır.

Bu, ayrıca ortak kullanım anlamına gelir; giriş ekranı, kameralar arkadaki dış dudağın yanına monte edildiğinden çentik veya dijikam pensesi içermez. Birisi numaranızı hatırlayamadığı için bu, daha fazla girişim ve daha az para harcamak anlamına gelir. Telefon dışa doğru katlandığından, sistem katlanırken bir video çalışıyor olabilir ya da izliyor olabilirsiniz ve girişte ne olduğunu görmek için fazladan bazı gerçek ekranlar kullanabileceğinizi fark edebilirsiniz. Restoranlarda bazı insanların yemek yemek için bir araya geldiğini görüyorum, ancak her birinin yüzü cep telefonunun ön kısmına yapışmış, başkalarına mesaj atmış. Telefonun tamamı katlandığında bir ekran olduğundan (giriş ve tekrar), telefonun üstünden geçtiği taraf, katlandığında açılan taraftır. Tek bir makinede bir akıllı telefon ve bir tablete sahip olmak başarılı bir şekilde gibidir. Düşmeye karşı dayanıklı bir hava kesesi sağlayan sağlam ve dayanıklı bir kılıf. Kısıtlanmış versiyona hayret edin Toksik olmayan malzemelerden yapılmış olan Glitter Yellow iPhone kılıfı.

Mate 10 Pro için TopACE Cüzdan Çantası, yüksek kaliteli sentetik deri bazlı ve Had Pc malzemeden üretilmiştir. Bunlar en iyi Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro koşullarıdır ve şu anda erişilebilir durumda olanları kapsar. En iyi kaliteyi elde etmeye kalkarsanız, kesinlikle stilden ödün vermemelisiniz ve en iyi olanı alırken, o zaman hangi malzemeyi alabileceğinizi de görmelisiniz. Ama diyelim ki, türünüz ne olursa olsun, hepsine sahibiz. Sadece son yıldan beri piyasaya sürülen bu yeni telefonu aldım ve bu telefonu çok fazla görmedim. Birçok şirket bu yıl Samsung, TCL, Xiaomi ve hatta Energizer ile birlikte katlanır bir akıllı telefon başlatmak için yarışa katıldı, ancak bu şirketlerden birkaçı kongre katılımcılarının gadget’larla iletişim kurmasına gerçekten izin verdi. Birçok kişi, satın alırken veya hatta işyerinde cep telefonlarını bir yerde kolayca tutma alışkanlığına sahiptir.

Yine de ABD, Meng’in iadesini sağlama ihtiyacından geri çekilme konusunda herhangi bir gösterge olmadığını doğruladı. “Bayan Meng’in, Vancouver Uluslararası Havaalanına varışta tutuklanmasından ve tutuklanmasından ve tutuklanmasından kaynaklanan noktalar var. Meng bu noktaya – ay sonuna kadar getirilmesi gereken bir şey – Kanada mahkemelerinin olası bir iadeyi onaylamadan önce incelemesi bir sorun olduğunu söylüyor. TTGReviews: Pratik olarak ethernet kanalını ortalama zamanda kullanan neredeyse hiçbir donanım bulamazsınız. Menüyü yazdığınız uygulamaları açarsınız ancak uygulamaları kapatırken çıkış kapısını asla bulamazsınız. Bir yarış oyununun tadını çıkarırken, bir video izlerken ya da katlanmamış modunda yazarken deformasyonu göstermek için özel olarak ortaya çıktık, yine de bir öğe değildi. Ayrıca, çevrimiçi gezinirken veya film izlerken, hızlı erişim için kasayı yatay olarak kickstand olarak da kullanabilirsiniz. En iyi kılıfı veya kapağı kullanmak akıllı telefonunuzu düzenli olarak hasarlara, çizilmelere ve parmak izlerine karşı koruyabilir. Eski zaman dönemi saldırganı, geleneksel olarak İngiliz’in ortak düzenlemesinden kaynaklanmaktadır ve bu da kralın ölüm cezasını tamamladıktan sonra toprakları ve unvanları bir araya getirmesidir. Her bir parçanın klik sesi duyup yerine oturduğunu duyana kadar kilitli parçaları zahmetli plastik kutunun sol ve ortasından sıkın.

Mate 10 Pro 2017 modeli için özel olarak hazırlanmış ve çizilmelere ve günlük hasarlara karşı korunabilecek durum. Ancak, iPhone’unuzu suya düştüğünde çalışma durumunda tekrar alacağınız bazı adımlar vardır. Çantada üç adet kart yuvası ve bir adet nakit slot bulunmaktadır. Oradan zihnim başka bir adım atıyor. Etrafınızdaki herkes ya analog bir telefona ya da gerçekten ilgili bir telefona sahipse, farklılaşma gereksinimi ortaya çıkar. Bu işi bitirmek için 30 Ocak tarihi var. Meng’ün tutuklanmasından dokuz gün sonra Çin, ülke çapındaki güvenliği tehlikeye attığını iddia ettiği için iki Kanadalıyı gözaltına aldı. Meng’in tutuklanmasından kısa bir süre sonra, Kanadalı Michael Kovrig ve Michael Spavor Çin’de tutuklandı. Meng’in davası dünya çapında dikkat çekti ve Kanada ile Çin arasındaki diplomatik gerilimleri tetikledi. Ekonomi danışmanı Larry Kudlow, Pazar günü Washington ‘daki gazetecilere, Çin teknoloji şirketinin baş finans memuruna karşı olduğu durumda ABD’de ABD’ye hizmet ettiği için Trudeau ve Kanada’ya minnettar olduğunu belirtti.