IPhone 6 için Yaşam CHARGE IBatteryCase Bir Eller

IPhone 6 için Yaşam CHARGE IBatteryCase Bir Eller

Renkler doğru şekilde üretiliyor, kontrast ucuz, ancak aydınlatma mükemmel olana kadar güzel fotoğraflar çekme olanağınız olmayacak. Bu, sessiz ortamlarda bir ad almak için yeterince iyi duyabileceğiniz anlamına gelir. Hiçbir şekilde bir ekranı paramparça edecek kadar zahmetli bir telefonu bırakmadım, ancak köşeleri çukurlayan veya çerçeveyi çizen, telefonun saçma gibi göründüğü bir sürü yere düştüm. “Yani dayanıksız bir plastik kasa gibi görünebilir. Şimdi, içeride bulunması gerekebilecek su damlacıklarının çıkması için telefonu biraz sallayın. Örneğin, bu yıl 5G’ye çıkamayacakları düşünülmektedir (genellikle en son birinci sınıf telefon olarak algılanan şeyden bekleyebileceğiniz gibi). Bir kaleci olması muhtemeldir! Katılmak için bir etkinlik ya da arkadaşça bir toplantı olabilir, unutulmaz anları özçekimlerle yakalamak günümüzde seçilen mükemmel yöntemlerdir. HP iPAC 510 Voice Messenger’ın tasarım vurgusu, ses tanıma ve ses sentezi özelliklerine ve birçok yönden gadget’ın başarısızlığının kaynağı oldu.

Ancak, 8 ayak düşmeye karşı korumalı Huawei P10’unuzu da koruyacak şekilde üretilmiştir, kısmen cep telefonunuzdaki basıncı emen ve dağıtan ikiz tabaka tasarımı sayesinde. Akıllı Batarya Kutusu, batarya yönetimini akıllı bir şekilde ele alıyor; bu gerçekten bir set-ve-unut işini. Benim iPhone XS Max ile birleştiğinde, Akıllı Pil Kutusu zaten büyük bir gadget gerçekten düpedüz devasa hissetmek yapar ve oldukça büyük ellerim var. Şeffaf, çok net ve cep telefonunuzda mükemmel bir tutuş elde edebilmeniz için zar zor lastik hissi veriyor. Bu ellerimde biraz daha kaygan hissediyor ve şimdi telefonumla o kadar dikkatsiz olamam, ancak yine yeni bir telefonum varmış gibi hissediyorum! Sadece tasarımı beğendim, ancak başka bir durumda şık bir sisteme çok daha fazla ağırlık ve ağırlık sağladığını kabul ediyorum. Bir ekipman şirketinin kasalarını yaklaşan bir makine için tasarlamak için kullanabilecekleri buna benzer metalik kalıpların olabileceği fotoğraflardan oluşur. Sonra bir kez daha, yeni iPhone’ları çevreleyen ana güçlenme seviyesi, arka panellerinin tasarımı olarak göze çarpıyor.

Takip eden iPhone’lar zaten önemli miktarda söylenti ve hipoteze konu olmuştur. “Her zaman iPhone’larımın davalarına ilişkin bu minimalist tasarımları alıyorum. İnternet kullanımı, oldukça 24 saat olmasa da, iPhone XR’de tam bir günün asılı olduğu mesafeye geliyor. Üçüncü teknoloji Akıllı Pil Kutusu, bir iPhone’un pil ömrünü günlük olarak artırmak isteyenler için iyi bir yükseltme olsa da, düşünülmesi gereken bazı olumsuzluklar var. En iyi taşınabilir enerji bankaları, neredeyse tahrip edilemez bir iPhone şarj kablosu ve en iyi iPhone Lightning kabloları hakkında daha önce yazmış olsak da, Amazon’da mükemmel şekilde gözden geçirilmiş iPhone örneklerini topladık. İPhone X Kılıflarını Nereden Satın Alabilirim? Matthias, ekstra rafine ve stilistik olarak ayrık örnekler için bir pazar yeri belirledi. Apple, iPhone X için (silikon, deri ve deri tabanlı bir folio) çeşitli farklı renklerde üç çeşit resmi ürün satmaktadır. En iyi modelleri tasarlayabileceğiniz anlamına gelebilecek çok sayıda moda ve fikirle ilgili geçici açıklamalar vardır.

Lezzetli renkler gardırobunuza daha fazla Bling katarken, tasarım temiz bir tutuş da dahil olmak üzere el aleti gibi cihaza uyar. Herkes sadece Akıllı Batarya Kasası tasarımını beğenmeyecek. Üçüncü dönem Akıllı Batarya Çantası hakkındaki düşüncelerin neler? Geçiş hem testin yapılmasına hem de kasanın açılıp kapanmasına hizmet ediyor. 50 AT&T’de özdeş bir dava için ve bu kadar iyi değildi. Şu anda piyasada bulunmayan bu telefonlara sahipseniz, ahizeleri kaplayabilenle aynı olan bazı diğer cihazların kapağını alabilirsiniz. Tehlikeler tipik olarak sigorta teminatı belgesine nelerin dahil edilmesi gerektiğine dair bir diyalog masasıdır. Daqin’in makinesi tarafından üretilen cep telefonu etiketleri, kapağın üzerinde artık bırakmadan kolayca kapaktan çıkarılabilir. Ağ kurmak harika olabilir. 7 Plus’ımı bu durumda güvenebileceğimden daha fazla düşürdüm ve sıfır çatlak, sıfır çizik, hiçbir şekilde zararı yok. Bu nedenle, her hücresel firma bu makineyi olabildiğince sağlam kılmaya çalışır, ancak tamamen zararsız hale getirilemez.

Bu nedenle dünya çapındaki teknoloji meraklıları için son derece hayati bir sistemdir. İPhone’unuza silikon bir kılıf koymak bir faktördür, ancak sistemin büyük bir kısmı da dahil olmak üzere arka tarafında büyük bir pil çıkıntısı olan bir kılıf takıyorsunuz. Her ne sebeple olursa olsun, Apple iPhone X için akıllıca bir Pil Kutusu tedarik etmeyi reddetti ve geçen yılki amiral gemisi iPhone XS kasasına sığmasına rağmen mükemmel bir uyumdan uzak. Oldukça düşük maliyetli bir plastik kasa için bu 800 yıldızı vereceğim! Net piyasada erişilebilen mobil tekliflerin birçoğu vardır. Birincil hücresel anlaşma, çok kıymetli bir sözleşme anlaşmasıdır. Burada Stratejist olarak, kendimizi satın aldığımız şeyler konusunda çılgınca (en iyi şekilde) çılgınca düşünmek istiyoruz, ancak istediğimiz kadarıyla bütün parçaları deneyemeyiz. Tam davasından ne istediğini. Sadece kasa yapımını, renkleri ve dayanıklılığı seviyorum. Bir eldiven gibi uydu.