IPhone 6 için Yaşam CHARGE IBatteryCase Bir Eller

IPhone 6 için Yaşam CHARGE IBatteryCase Bir Eller

Renkler doğru şekilde üretilir, ancak kontrast uygun, ancak aydınlatma mükemmel olana kadar güzel fotoğraflar çekemezsiniz. Bu, sessiz ortamlarda arama yapmak için yeterince iyi duyabileceğiniz anlamına gelir. Hiçbir şekilde bir ekranı paramparça edecek kadar yorucu bir cep telefonunu düşürmedim, ancak telefonun lekeli görünmesini sağlayarak, köşeleri çukurlayan veya çerçeveyi çizen birçok ürünü düşürdüm. “Böylece dayanıksız bir plastik kasa gibi görünebilirdi. Şimdi cep telefonunu biraz sallayın, böylece içeride bulunması gerekebilecek su damlacıkları ortaya çıkabilir. Örneğin, bu yıl 5G’ye ulaşamayacakları düşünülür (genel olarak en iyi premium telefon olarak algılanan şeyden bekleyebileceğiniz gibi). Bir kaleci olması muhtemeldir! Katılmak ya da keyifli bir toplantı yapmak, unutulmaz anları özçekimlerle yakalamak bugünlerde seçilen en iyi yöntemlerden biri. HP iPAC 510 Voice Messenger’ın tasarım vurgusu, ses tanıma ve ses sentezi özelliklerine ve makinenin arızasının arzı olduğu birçok yolla gerçekleştirildi.

Ancak, kısmen cep telefonundan uzaklaşan sürücüyü emen ve dağıtan çift katmanlı bir tasarım sayesinde, 8 ayak düşme koruması ile Huawei P10’unuzu da korumak için üretilmiştir. Akıllı Batarya Kutusu, batarya yönetimini akıllıca yönetir; bu nedenle, açılacak veya yönetilecek başka bir şey yoktur; aslında bir ilişki kur ve ihmal et. Benim iPhone XS Max ile birleştiğinde, Akıllı Pil Kılıfı zaten zaten büyük bir gadget gerçekten düpedüz devasa hissetmek yapar ve oldukça büyük avuç içi var. Netliği süper net ve biraz lastik gibi hissediyorum bu yüzden telefonda harika bir tutuş elde edebilirsiniz. Bu gerçekten ellerimde biraz daha kaygan hissediyor ve şimdi telefonumla bu kadar dikkatsiz olamam, ancak yine yepyeni bir cep telefonum var gibi hissediyorum! Ben sadece tasarımdan hoşlanıyorum, ancak başka türlü şık bir cihaza bol miktarda ek ağırlık ve ağırlık kattığını kabul ediyorum. Bir aksesuar şirketinin kasalarını yaklaşmakta olan bir gadget için tasarlamak için kullanabileceklerine eşdeğer olan metalik kalıpların ne olabileceği ile çekilmiş fotoğraflardan oluşur. Sonra tekrar, yeni iPhone’ları çevreleyen ana bağlılık seviyesi genellikle arka panellerinin tasarımıdır.

Aşağıdaki nesil iPhone’lar zaten önemli miktarda söylenti ve spekülasyona maruz kalmıştır. “İPhone’larımın örnekleri için her zaman bu minimalist tasarımları elde ediyorum. İnternet kullanımı, 24 saat boyunca olmasa da, iPhone XR’de tam bir günün çarpıcı bir mesafede bulunuyor. Üçüncü teknoloji Akıllı Batarya Kutusu, bir iPhone’un batarya ömrünü günlük bazda arttırmak isteyen kişiler için mükemmel bir gelişme olsa da, düşünülmesi gereken bazı olumsuzluklar var. Daha önce en iyi taşınabilir enerji bankalarından biri, neredeyse tahrip edilemez bir iPhone şarj kablosu ve en iyi iPhone Lightning kabloları hakkında daha önce yazmış olsak da, Amazon’daki en iyi değerlendirilen iPhone kasalarını bir araya getirdik. İPhone X Kılıflarını Nereden Satın Alabilirim? Matthias, ekstra rafine ve stilistik olarak farklı durumlar için bir pazar boşluğu tanıdı. Apple, iPhone X için (silikon, deri ve deri tabanlı bir folyo) farklı renk seçenekleriyle üç çeşit resmi ürün satmaktadır. En iyi modelleri tasarlamanıza izin verebilecek çeşitli model ve önerilere ilişkin geçici açıklamalar vardır.

Göz alıcı renkler gardırobunuza daha fazla Bling katarken, tasarım, yumuşak bir tutuş da dahil olmak üzere el aleti gibi cihaza uyar. Akıllı Batarya Kasası tasarımını herkes beğenmeyecek. Üçüncü dönem Akıllı Batarya Çantası hakkındaki düşüncelerin neler? Geçiş, her incelemenin durumuna ve vakayı açıp kapatmaya yarar. 50 AT & T’de özdeş bir dava için ve bu kadar hoş değildi. Şu anda piyasada bulunmayan bu telefonlara sahipseniz, daha önce kullandığınızla aynı şekilde ahizeleri kullanabilecek başka bir setin kapağını alabilirsiniz. Tehlikeler genellikle sigorta teminatına nelerin dahil edildiğine dair diyalog masasıdır. Daqin’in makinesi tarafından üretilen cep telefonu etiketleri kapaktan kolayca çıkarılarak kapaktan kolayca çıkarılabilir. Ağ kurmak güzel olacak. 7 Plus’ımı bu durumda güvenebileceğimden daha fazla düşürdüm ve sıfır çatlak, sıfır çizik, hiç yaralanma olmadı. Bu nedenle, her mobil şirket bu gadget’ı olabildiğince sağlam kılmaya çalışır, ancak kesinlikle zarar veremez.

Bu nedenle, dünya çapında teknoloji meraklısı insanlar için çok gerekli bir makinedir. İPhone’unuza bir silikon kılıf yerleştirmek bir şeydir, ancak cihazın büyük kısmını da içine alan, büyük bir pil çıkıntısı olan bir kılıf takıyorsunuz. Sebep ne olursa olsun, Apple, iPhone X için akıllı bir Batarya Kılıfı sunmayı reddetti ve son yılın iPhone XS davasında yer alan en önemli maçlarından biri olmasına rağmen, mükemmel bir uygulamadan çok uzak. Oldukça düşük maliyetli bir plastik kasa için bu 800 yıldızı vereceğim! Online pazarda o mobil hediyelerin birçoğu var. Birincil mobil anlaşma, çok sevilen bir sözleşme anlaşması. Burada Stratejist olarak, kendimizi satın aldığımız şeyler konusunda kendimizi loopy (harika bir şekilde) olarak görmeyi seviyoruz, ancak istediğimiz kadar çok şey yapamayız. Tam davasından ne istediğini. Sadece kasa yapımını, renkleri ve sağlamlığı seviyorum. Bir eldiven gibi uydu.